Майбутні викладачі пізнавали роботу суду зсередини

Сьогодні аспіранти факультету історії, етнології і права Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського завітали до Будинку адміністративних судів, щоб наочно ознайомитись із функціонуванням судової гілки влади та особливостями розгляду судових справ у науковій та освітній сферах.

Знайомство гостей із Вінницьким апеляційним адміністративним судом почалося із розповідей начальників відділів Дмитра Грубара та Олени Мілієнко про історію адміністративного судочинства та діяльність суду на сучасному етапі . Особливу увагу було приділено інноваційним підходам до роботи судової установи, які вже позитивно зарекомендували себе серед громадськості.

У приміщенні конференц-залу суду відвідувачі отримали можливість поспілкуватись із суддею-спікером Андрієм Загороднюком, який розповів про основи та принципи відправлення правосуддя в адміністративному судочинстві. Враховуючи, що гості суду вивчають навчальну дисципліну «Правове забезпечення наукової освітньої діяльності», вони отримали нагоду почути від судді приклади з судової практики саме у сфері освіти.

Завершальним етапом екскурсії стало наочне спостерігання за особливостями судового процесу безпосередньо під час судового засідання.

 

Коментарі (0)
Вулиці Вінниці радо вітали колону велосипедистів-правників

12 липня 2018, на хвилі суцільного позитиву відбувся масштабний велопробіг «Правників адміністративної юстиції»....

У Вінницькому апеляційному адміністративному суді діє підсистема «Електронний суд».

Шановні користувачі судових послуг! Раді повідомити вам про те, що у Вінницькому апеляційному адміністративному суді діє...

ОГЛЯД ЗМІ: Ексклюзивне інтерв’ю Голови РСУ Олега Ткачука  Олег Ткачук: "Суди позбулися старих звичок. А до тих, які не встигли цього зробити, РСУ готова приїхати і допомогти"

Три місяці тому на XV з’їзді суддів було оновлено склад РСУ. Як водиться, від новобранців очікували нових підходів...

До уваги представників ЗМІ!

  Шановні журналісти! Запрошуємо вас взяти участь в обговоренні питань добору та кваліфікаційного оцінювання...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up