Готуватися до експлуатації житлового фонду в осінньо-зимовий період потрібно завчасно

Міжопалювальний період – це той час, коли ми підводимо підсумки минулого сезону та маємо можливість провести необхідні заходи з ремонту та модернізації внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання.

За підсумками опалювального сезону 2016 – 2017 років бачимо, що на житлових будинках, де своєчасно були проведені енергоефективні заходи: утеплення фасадів і конструктивних елементів житлових будинків, модернізація внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, встановлення сучасних енергозберігаючих склопакетів в квартирах і місцях загального користування (МЗК), налагоджування терморегулювання, інші заходи, досягнуто значної економії теплової енергії, а значить і коштів мешканців, які крім того мають можливість проживати в комфортних умовах.

Важливим фактором є своєчасне проведення ремонтних робіт на внутрішньобудинкових мережах, а також своєчасна підготовка житлових будинків до опалювального сезону.

У зв’язку з цим, ТОВ «Житлово-експлуатаційним об’єднанням» заплановано в поточному році до нового опалювального сезону проведення ревізії елеваторних вузлів та теплових вводів на всіх житлових будинках. Крім того, спеціалістами товариства та КП «Вінницяміськтеплоенерго» для покращення якості теплопостачання, зменшення витрат теплової енергії проводяться роботи по налагодженню регулюючих пристроїв на 45 житлових будинках, в тому числі: сопел елеваторних вузлів – 64 одиниці, дросельних діафрагм – 13 одиниць. На даний час вказані  налагоджувальні роботи знаходяться на стадії завершення.

З початку 2015 року, ґрунтуючись на положеннях протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 №43 та проекту Меморандуму про економічну та фінансову політику, схваленого розпорядженням КМУ від 27.02.2015 №129-р, якими визначено завдання стосовно необхідності переходу на проведення розрахунків за спожиті комунальні послуги виключно за показниками та забезпечення 100% обліку споживання теплової енергії,  Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЄКП), було прийняте рішення щодо першочергового включення до інвестиційних програм ліцензіатів заходів стосовно встановлення у багатоквартирному житловому фонді приладів комерційного обліку споживання теплової енергії для досягнення 100% показника забезпеченості до кінця планового періоду.

Так, у 2016 році по інвестиційній програмі КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» було встановлено 54 теплових лічильники на житлових будинках. В 2017 році заплановано встановлення 115 теплових лічильників, а загальна кількість повинна бути доведена до 100% у 2018 році.

На даний час із 475 будинків з централізованим опаленням прилади обліку встановлено вже на 288 житлових будинках, що сягає понад 60%.

Тому вже сьогодні працівникам відділів товариства та старшим по будинкам необхідно звернути увагу на підготовку теплових вузлів житлових будинків до опалювального сезону 2017 – 2018 років:

  • відновити освітлення в приміщеннях;
  • провести налагоджування регулюючих пристроїв і ревізію запірної арматури;
  • змонтувати теплову ізоляцію на трубопроводах та арматурі;
  • обмежити доступ до технічних приміщень сторонніх осіб.

Ці заходи дадуть можливість покращити якість теплопостачання житлових будинків, зменшити витрати теплової енергії, а значить і кошти мешканців на послугу з централізованого опалення.

Не будьте байдужими до свого житла, захищайте свої інтереси!

Не заганяйте себе в боргову яму – сплачуйте за надані послуги вчасно!

Шановні споживачі! Адміністрація «ЖЕО» звертається до Вас із наполегливим проханням терміново погасити заборгованість...

«ЖЕО» інформує про ситуацію з поривом трубопроводу по вул. Шевченка, 5а!

У житловому будинку по вул. Шевченка, 5а сталася аварійна ситуація – порив централізованого опалення у тепловому пункті. Вчора,...

"ЖЕО" має намір здійснити зміну тарифу на послугу з утримання будинку по  вул. Стеценка, 58

 Шановні споживачі! ТОВ «Житлово-експлуатаційне об’єднання» інформує Вас про те, що має намір здійснити...

Почесні відзнаки знайшли своїх власників!!!

Вже впродовж чотирьох років у «Житлово-експлуатаційного об’єднання» стало гарною традицією підводити підсумки...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up