Вінницька майстриня Дар`я Романенко: "Я створила кольє у якому чотири тисячі намистинок!"

Вінницька майстриня Дар`я Романенко: "Я створила кольє у якому чотири тисячі намистинок!"
Прекрасний подарунок отримає одна з вінничанок у день народження від своєї подруги із золотими руками – майстрині Дар’ї Романенко. Кольє називається «Білий водоспад». У ньому чотири тисячі (!) намистинок з чеського скла, які нагадують формою бризкітки пінного потоку

У комплект входять ще дві сережки такого ж білого кольору. Вони виготовлені у формі виноградних грон. У такій само формі виноградних грон виготовлені підвіски на кольє.  Дивлячись на цю роботу, здається, у вухах вчувається шум хвиль. Споглядання води завжди налаштовує на певний настрій. Він проявляється у залежності від того, якою є течія. Якщо спокійна, відповідно, з таким само спокоєм людина спостерігає за нею. І навпаки, бурхливі хвилі озиваються у нашій душі збудженням, сплеском енергії. Що вдієш, людина – дитя природи.

- На створення такої ілюзії водоспаду довелося витратити чотири тисячі намистинок, - каже Дарина Романенко. – Кожну з них треба було нанизувати на так звані біжутерні цвяшки. Це додало найбільше клопотів.

Робота авторська. Її схему майстриня розробляла сама. При цьому максимально врахувала побажання подруги. 

Відео дня
> - Вона хотіла, щоб комплект був святково білим, - розповідає пані Дарина. – Знаю, що це її улюблений колір. На свято іменинниця одягне білу сукню. Словом, і кольорова гама, і схема кольє вийшли такі, якими вона хотіла їх бачити. Знаю, що виглядатиме така прикраса дуже ефектно. 

Втім, біжутерія не є основним заняттям знаної у нашому місті майстрині. 

Від першої сумочки – мозолі на пальцях

Пані Дар’я  зізналася, що виготовила для себе понад десяток біжутерних виробів. Однак носити їх поки що не має можливості. Її маленька Зорянка – дівчинці тільки-но виповнився рік і місяць – до всього тягнеться рученятами. 

- Доведеться ще трохи зачекати, - усміхається майстриня. – Коли Зорянка підросте, будемо удвох приміряти прикраси. 

Найбільше часу майстриня приділяє виготовленню жіночих сумочок. Робить їх з однакового матеріалу – фетру. Каже, кожен виріб індивідуальний. Не тільки тому, що не повторює попередній. 

- Я не копіюю форм сумочок, побачених в магазині чи Інтернеті, - каже співрозмовниця. – Сама придумую. Точніше, разом із замовником. У кожного є своє бачення виробу. Замовник розповідає про деталі. На їх підставі роблю ескіз і додаю до нього свої пропозиції, своє бачення. Після цього все обговорюємо ще раз, і тільки тоді приступаю до роботи.

Власний стиль кожної людини підкреслює її індивідуальність. У всьому! У тому числі і в аксесуарах. Особливо це стосується представниць жіночої статі. Жінка без сумочки, даруйте, все одно, що без рук. 

- Мені приємно допомагати жінкам підкреслювати їх жіночність, - каже майстриня. – Вони задоволені тим, що вдалося отримати бажану річ. Я маю від того не менше задоволення. Бо вже починаю отримувати його ще під час процесу роботи. Потім воно ще й підсилюється словами подяки. Подяку за гроші не купиш, бо така річ не продається. Тому й цінується так дорого.  

Неодмінним атрибутом жіночих сумочок, що їх виготовляє пані Дар’я, є їх зовнішнє оздоблення стрічками – або атласними, або шовковими. Є жінки, які замовляють із ста відсотків натурального фетру. Інші обходяться матеріалом з додаванням синтетики. 

- Натуральний фетр має товщину чотири міліметри, - розповідає майстриня. – Шити складно. Доводиться подекуди використовувати навіть шило. Неспроста згадка про першу сумочку асоціюється з мозолями. Пізніше призвичаїлася, але перший раз без мозолів не обійшлося.

Не тільки сумочки, а й інші вироби з фетру майстрині до душі. Дуже подобається такий матеріал. Звісно, для себе також виготовила сумочку. 

- Це не сумочка, а сумка-торба, - усміхається вона. – Як кажуть, на всі випадки життя – і в магазин беру, і на ринок, і коли виходжу з дитиною на прогулянку. Так як вона великих розмірів, то й квіти на ній підібрані відповідні, з великими пелюстками. Тут і півонії, і жоржини, і айстри. Яскравий вінок. Виготовлені вони з атласних стрічок. Їхнє різнобарв’я   створює яскраву кольорову гаму. 

Квіти із стрічок – атласних чи шовкових – ще одна ознака стилю творчості майстрині пані Романенко. 
{photo_gallery id=4196|}

Половину коштів від тематичної серії – на притулок для тварин

Те, що Дар’я не тільки вміла майстриня, а й щирої душі людина, стає зрозуміло вже з перших хвилин спілкування з нею. Любов до прекрасного у поєднанні з даними природою багатьма талантами і вміннями вона передає іншим. Робить це у вигляді конкретних виробів. Крім уже згаданих сумочок, шиє ще косметичку та чохли до мобільних телефонів. Такий комплект привабливий тим, що виходить в одному стилі. 

Під час розмови Дарина, коли дійшло до слова, зізналася, що їй подобаються домашні тварини. Котики у них постійно у квартирі. Домашні улюбленці роблять життя у міській квартирі різноманітнішим. Дізнався від співрозмовниці, що вона ще й навідується у притулок для тварин.

- Зараз я задумала виготовити серію робіт із зображенням тварин, - каже пані Дар’я. – Це будуть роботи малих форм, зокрема, кулони, підвіски, брелоки. Можливо, вдасться прикрасити їхнім зображенням деякі сумочки. 

Майстриня буде дуже зацікавлена у реалізації саме таких виробів. Має домовленість з керівництвом притулку для тварин в тому, що половину коштів від робіт із зображеннями тваринок передасть на допомогу притулку. 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:03 У Вінниці відзначатимуть 160-річчя Михайла Коцюбинського. Що саме запланували? 18:15 Субсидії на неопалювальний період: хто отримає автоматично, а кому треба переоформити 17:06 Оля Полякова долучилася до благодійного вечора, де зібрати сім мільйонів на потреби ЗСУ 16:10 Вакцина проти COVID від AstraZeneca може викликати тромби Від читача 15:59 Командир батальйону полку ССО «Рейнджер» розповів про службу у спецпідрозділі 15:10 Можливі зміни: дати останніх дзвоників та екзаменів у 2024 році 14:30 «Найголовніше, за що ми молимося — за нашу Перемогу». У храмах Вінниці відзначають Великдень play_circle_filled photo_camera 14:25 Українські майстри розписали 800 писанок і встановили рекорд photo_camera 13:13 Нові сектори з пенсійних питань для МВС у трьох областях: де їх знайти 12:34 Суд виніс вирок драгдилеру, який постачав наркотики до колонії 12:05 Вінниця чудотворна: розповідаємо про місця сили, де трапляються дива 11:17 Скасування ‎статусу обмежено придатний. Що потрібно знати призовникам 10:25 «Пироговський пікнік» у Вінниці буде з благодійністю, майстер-класами, фудкортом (ПРОГРАМА) photo_camera 10:11 Вигідно відкласти пенсію. Як українське законодавство стимулює працювати довше? 09:48 рф завдала 5 ракетних, 69 авіаударів і 74 обстріли з систем залпового вогню. Є жертви серед цивільних 09:34 Першокласники 15-го вінницького ліцею завітали до рятувальників photo_camera 09:07 Діти-переселенці отримали тисячу ортопедичних рюкзаків з канцтоварами 08:03 Сьогодні — Великдень. Історія, традиції та прикмети 5 травня 21:01 На Вінниччині випустили марку на честь 32-річчя прикордонного загону photo_camera 20:05 Вічна пам'ять Героям: 13 захисників з Вінниччини відзначили посмертно photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up