Вінницькі підприємці придумали розумну «примочку» для автономного опалення

Вінницькі підприємці придумали розумну «примочку» для автономного опалення
  • «Smart Warmth» або «Розумне тепло» регулює тепло в оселі, що обладнана котлами для автономного опалення
  • Регулятор виключає котел, коли нікого немає вдома. А за деякий час знову вмикає, щоб оселя була тепла до приходу хазяїв
  • А ще є датчики загазованості повітря, метеостанція та можливість керування котлом через інтернет

Вінницьке підприємство «Промавтоматика» презентувало сьогодні, 21 грудня, свою нову розробку — терморегулятор «Smart Warmth». Як кажуть розробники, цей прилад дозволить заощаджувати електроенергію чи газ (залежить від різновиду котла — авт.) без наслідків для комфорту в оселі.

— Принцип роботи цього прилада в тому, що він вимикає автономне опалення, коли нікого немає вдома, таким чином заощаджуючи енергію. Тобто, зменшуються рахунки за газ чи електрику. А за деякий час, до того як люди приходять додому, терморегулятор включає та налаштовує котел, — розповідає директор «Промавтоматика» Михайло Ганчук

Цей «додаток» можна підключити до будь-якого котла. А його програмне забезпечення спеціально розробили інтуітивно зрозумілим. Кілька кнопок, дисплей на якому відображається температура та датчики — ось і все, що можна побачити ззовні. Директор компанії Михайло Ганчук також розповів про деякі інші функції:

Відео дня

— Одну з них ми назвали «Кольорові сни». Вченими доведено, що людина краще спить при температурі 18-19 градусів. Отже, коли включаєш цю функцію, терморегулятор поступово знижує подачу енергії на котел, тим самим зменшуючи температуру в приміщенні. А до пробудження людини — підвищує до комфортної температури.

Економія, як пояснили в «Промавтоматиці», від 8 до 25% на місяць залежно від енергоефективності самої оселі. Якщо утеплені стіни, то економія більша:

— Ми розрахували, що для двокімнатної оселі при рахунку за опалення 1800 гривень на місяць, економія становить близько 250-270 гривень. На рівні області — це близько 50 мільйонів гривень за опалювальний сезон. А на рівні держави — вже 1,2 мільярди гривень за опалювальний сезон.

Прилад ще знаходиться на стадії тестування: 10 таких «розумних примочок» перевіряють в квартирах співробітників компанії. Але як кажуть в керівництві — в продаж «Smart Warmth» хочуть запустити з початку 2017 року.

— Буде чотири модифікації, — каже директор департаменту виробництва «Промавтоматики» Сергій Андрощук. — Перша — базова. Друга — з тими ж функціями, що й базова, але додатково ще вмонтована метеостанція, яка буде відслідковувати температуру в приміщенні та на вулиці. В третій вид вмонтують ще й датчик витіку газу. А остання модифікація отримає всі перераховані функції та плюс — можливість керування через інтернет.

Про вартість «Smart Warmth» керівництво компанії поки що замовчує, мовляв — ще рахують. Але обіцяють, що вона буде конкурентною тим аналогам, що вже є на ринку.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Задунайский Торонтуй

    Так они и до велисипеда скоро доизобретаются.

    А теперь сравним с "заводским велосипедом": https://nest.com/ca/thermostat/meet-nest-thermostat/

  • Виталий Дужак

    Теж згоден, нічого нового, все давно існує на ринку. Самі прості регулятори коштували від 140 грн в епіцентрі. Бред. Ось такі у нас стартапи. Ніхто негоден придумати щось істотно нове.
  • Oleg Stoberskyi

    "Вінницькі підприємці придумали розумну «примочку» для автономного опалення" та "Про вартість «Smart Warmth» керівництво компанії поки що замовчує, мовляв — ще рахують. Але обіцяють, що вона буде конкурентною тим аналогам, що вже є на ринку."-придумали?
  • Анонім

    цікаво як визначається що нікого немає дома, чи це просто звичайний таймер?

    Anonymous reply Анонім

    Таймер

    это для умных, кстати стоит примерно 100-200 грн. А для денежных лохов примочка будет стоить 500 баксов
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:44 Вінницькі гімнастки підкорили Грузію. Привезли 21 нагороду з «Keti Cup Tbilisi» photo_camera 20:29 Родичі та бізнес-партнери у вінницьких МСЕК: знайшли багато цікавого в деклараціях членів комісій 19:35 «Ми гідно робимо свою роботу». Про історію та випробування війною Ладижинської ТЕС 18:45 Класична, сирна, шоколадна. Знані вінничани діляться рецептами великодньої паски та хліба photo_camera Від читача 13:03 EPAM Україна та ГО «Загартовані серця» передали Силам оборони 100 автомобілів 18:10 Оригінальні автозапчастини від провідних виробників тепер доступні для вінничан (Новини компаній) 18:09 У Вінниці виділять 21 мільйон гривень на потреби Захисників та Захисниць 17:48 Шукає ту, яку ніколи не цілував. Вони обоє із Джурина: хвилююча історія двох наших земляків 17:32 Як вінничанам з хронічними захворюваннями безплатно отримати ліки 17:00 Афіша Вінниці. Де і як відпочити дітям і дорослим на вихідних 27 та 28 квітня 16:35 Охорона та безпека під час війни: вінницькі охоронні фірми, сигналізація та відеонагляд (партнерський проєкт) 16:33 В останні дні квітня на вулицях біля Київського мосту обмежать рух. Яка причина та скільки це триватиме 14:45 З’явився білий бенгальський тигр. Чим ще здивує Подільский зоопарк у новому сезоні? photo_camera 13:45 У Вінниці чоловік з сокирою накинувся на контролера обленерго 13:32 «Колосівські» тхеквондисти здобули дві бронзи на турнірі «Hereya open» в Болгарії 13:20 Де смачно пообідати на Вишенці: огляд бізнес-ланчі і не тільки (партнерський проєкт) 12:45 За вбивство продавця трактора хмільничанин сидітиме 15 років 12:21 «Коли в темну пору йшли по траві, іскри сипалися з-під ніг». Спогади про аварію в Чорнобилі photo_camera 12:00 Адреси, де у Вінниці 26 квітня тимчасово не буде світла чи води 12:00 Як знайти роботу в Польщі: поради для українців (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up