Кожна п’ятнадцята подружня пара постійно б’ється (опитування)

Щодоби по кілька разів дільничні виїжджають на бійки між чоловіком і дружиною. А на обліку у Вінниці 580 сімей, в яких чоловік регулярно б’є жінку, або ж навпаки – жінка чоловіка. Це офіційні дані міліції. Їх правозахисники радять множити на десять.
...

- З початку року до вінницького міського відділу міліції надійшло 208 заяв та звернень громадян про вчинення фактів насильства в сім’ях. В основному заявниками є жінки, хоча мають місце не поодинокі випадки, коли звертаються чоловіки, - говорить Яна Шкляр з сектору зв’язків з громадськістю міської міліції.

Вона й назвала кількість сімей, які поставили на облік за випадки насильства - 580. Насправді, ситуація гірша, бо не кожна родина захоче втручати у свої особисті стосунки міліцію. Порахуємо, скільки може бути таких сімей.

У Вінниці 370 тисяч мешканців. Грубо розбиваємо на чотири, бо в сім’ї є мама, тато і, найчастіше, двоє дітей. Виходить, що в місті приблизно 90 тисяч сімей. Ділимо це число на кількість тих, які на обліку через побої. Калькулятор показав цифру 155. Тобто кожна 155-та вінницька подружня пара так з’ясовує стосунки з кулаками між собою, що хтось дзвонить на „102”. За порадою правозахисників множимо на 10 – виходить, кожна п’ятнадцята родина буйна?

Трохи статистки від всеукраїнських громадських організацій:

  • 30% жінок, які потрапляють до лікарень швидкої допомоги – були побиті.
  • 40% щоденних викликів міліції пов’язані з побутовим насильством.
  • 50% бездомних пішли жити на вулицю, рятуючись від насильства в сім’ї.
  • 60% убивств пов’язані з насильством в родинах.
  • 90% розлучень викликані побиттям жінок (про розлучення через побиття чоловіків – немає даних).

Редакція вирішила за допомогою читачів зібрати власні дані про те, чи настільки бійки між коханими або в подружніх парах – буденна справа. Дайте відповідь на питання: Чи піднімала руку на Вас „друга половинка”?


Опитування

Чи піднімала руку на Вас „друга половинка”? (ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ)

Опитування

Чи піднімала руку на Вас „друга половинка”? (ДЛЯ ЖІНОК)

Новини за темою
Коментарі (1)

Анонім

Ви не авторизовані

  • Анонім

    Жінки такі невинні.

    Для статистики - 9 з 10 вбивств із розчленуванням вчиняють жінки.