Наталія ГОНЧАРУК

Наталія ГОНЧАРУК

380677857674
Наталія ГОНЧАРУК - Всі Статті (1316)

Зібрали ґрунтовні, корисні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити найбільш важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 27 листопада до сьогодні.

Поранення може призвести до часткової втрати працездатності, а може скалічити бійця назавжди. Від наслідків залежить розмір і обсяг державних гарантій.  А що каже законодавство про виплати військовому, що потрапив у полон? Яка є допомога родині, коли він загинув у бою або помер в лікарні?  На які виплати може розраховувати військовослужбовець чи його рідні та що ще треба їм знати про законодавство, розповідаємо.   

Вінничани шукають людей за допомогою соцмереж. «Зникла людина» або «Допоможіть знайти» там багато постять. Редакція дізналася, куди дзвонити в першу чергу і що ще треба зробити, якщо зв'язок з близькою людиною втрачений. 

Нерідко натрапляємо на новини про збоченців, що в містах і селах розбещують чи гвалтують дітей.  Якщо кривдника спіймали, то його покарають, але як сім'ям постраждалих пережити сором? І чи можна вберегти дитину від педофіла? Зібрали поради постійної експертки «20 хвилин», психолога і психоаналітика Анни Катрук, які допоможуть батькам і дітям.

Мова про рішення, яким засудили до реального ув'язнення 24-річного вінничанина Віталія Пилявця. Він кинув у воду свого однолітка Андрія Остапенка, що не вмів плавати, й потім не допоміг йому вибратися з води. Юнак втопився на очах компанії товаришів, які нібито цього не помітили й кинулися шукати зниклого, коли було запізно.  Розповідаємо по судове розслідування в цій кримінальній справі, котра після публікацій на сайті «20 хвилин» стала резонансною.

Що краще не взувати на болото й мокрий сніг або в ожеледицю та сіль? Чим змащувати взуття, щоб довше носилося? Та як правильно сушити чоботи? Розпитали вінницьких ремонтників про догляд за взуттям в суху та мокру зимову погоду. У кожного з них — свої корисні поради.

В Україні 18 листопада відзначається День сержанта. Вітаємо військових, що носять таке звання, і особливо тих, що тепер на фронті.  Саме там зараз сержанти з бригади «Червона калина», яку складають наші земляки. Вони розповіли про свою роботу під час воєнних дій.

Потрапив до лікарні Андрій Козінчук — психолог, що багато років працював з військовими в зоні бойових дій та спеціалізується на проблемах, пов'язаних з впливом війни на психічний стан людини. Він каже, що в цивільному медичному закладі лежить дуже багато військових з бойовими травмами. Андрій просить людей їх відвідувати. І розповідає, що саме варто нести пораненому бійцю.

Шість років тюрми за те, що кинув у воду юнака, який не вмів плавати, і не допоміг вибратися. Покарання у вигляді реального позбавлення волі присудили 24-річному Віталію Пилявцю минулого понеділка. Це була справа про створення умов і залишення в небезпеці, що призвели до смерті. Юнака взяли під варту на виході зі зали, де прозвучав звинувачувальний вирок, і доправили до тюрми.

Як зберегти «вогонь» на відстані? Чи можна виправдати зраду нестачею сексу через війну? Що узагалі в армії з сексом? Про кохання у воєнних умовах розповідає військовий психолог Андрій Козінчук та пояснює, як можна врегулювати інтимні стосунки. 

keyboard_arrow_up