Наталія ГОНЧАРУК
Наталія ГОНЧАРУК
380677857674
Наталія ГОНЧАРУК - Всі Статті (1075)

Інформацію про роботу поліцейських редакція зібрала до дня народження Нацполіції України. Подивіться, як люди у погонах працювали з початку цього року. І самі вирішуйте, чи варто турбуватися про свій спокій.

Голові Нацдружин Вінниччини Андрію Вербецькому інкримінують публічне побиття прихильника партії Шарія разом зі ще трьома нацдружинниками. Вчора його арештували, а сьогодні — обирають запобіжний захід на час слідства.

Серед ночі прийшли додому оперативники разом з бійцями спецпідрозділу поліції і затримали Андрія Вербецького. Голові Нацдружин Вінниччини інкримінують публічне побиття прихильника партії Шарія, що було напередодні на проспекті Коцюбинського. «Хлопці стають бандитами в руках місцевих князьків», — так реагують на ситуацію вінничани в соцмережах.

То судили, то виправдовували Давида Григоряна, який п'ять років тому застрелив Євгена Ромигайла і Сергія Крилова. Торік справа збройної сутички на Барському шосе вдруге потрапила на розгляд апеляційного суду. Направили провадження в Хмельницький суд, куди звинувачений не з’являвся. Його оголосили в розшук ще восени 2019-го. Зараз знову просять допомогти з інформацією.

Ускладнений рух і порвані електродроти. Такий результат має аварія, що сталася поблизу зупинки «вул. Станіславського». Значних пошкодження зазнала й учасниця іншої аварії — дорога іномарка, розбита водієм об металеву конструкцію на Водоканалі.    

Вінничани шукають людей з допомогою соціальних мереж. Зі словами «Зникла людина» або «Допоможіть знайти» там багато постять. Редакція дізналася, куди дзвонити в першу чергу і що ще треба зробити, якщо зв'язок з близькою людиною втрачений. 

Утриманець Крижопілької колонії, засуджений за ряд майнових злочинів, додасть до свого тюремного строку ще кілька років. Його викрили на шахрайстві. Чоловік добре заробляв, нічого не віддаючи: брав завдатки за товар, прорекламований в інтернеті.  

Заявляти про недовіру новому начальнику поліцейського главку вінницькі активісти вже не будуть. В перший робочий день одесита Івана Іщенка у Вінниці до нього прийшли АТОвці з акцією. Тоді домовилися, що через тиждень-два прийдуть знову, з новою інформацією і конкретними питаннями. Сьогодні, 17 червня, ця закрита для преси і для незареєстрованих учасників зустріч відбулася. 

Двічі слідство готувало підозру, але матеріали поверталися з військової прокуратури з новими вказівками. Про затягування справи говорить адвокатка Валерії Сікал, яка заявила про домагання командира, та активіст, що її підтримував. Не за горами закінчення строків притягнення до відповідальності полковника, що тепер служить у Києві. Невже скандально відомий Віктор Іванів вийде сухим із води?  

Душили в машині, але металевий трос поламався. Таксист вирвався і тікав. Наздогнали, знов кинули в «Ауді» і повезли в ліс, щоб добити. Другий зашморг зробили з мотузки, яку затягували у шість рук... Так убивали 28-річного таксиста з «Форсажу» Віталія Коваля три рецидивісти, які тільки зараз отримали справедливий вирок — довічне позбавлення волі. Майже п’ять років знадобилося, щоб злодії отримали максимальне покарання за злочин, що у жовтні 2015-го підняв на ноги разом з правоохоронцями усіх вінницьких таксистів.  

keyboard_arrow_up