Наталія ГОНЧАРУК
Наталія ГОНЧАРУК
380677857674
Наталія ГОНЧАРУК - Всі Статті (1052)

Суддю-криміналістку Ганну Гайду обрали головувати у Вінницькому міському суді. Прізвище обраної на таємному голосуванні не просто співзвучне з відомим в прокурорських колах. Підвищення отримала дружина першого заступника прокурора області, який раніше очолював прокуратуру міста. Про впливову родину, ймовірний конфлікт інтересів та легенди відомої у Вінниці сім'ї.

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали протягом минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 23 березня до сьогодні.

Цієї ночі на в’їздах-виїздах з міста встановили бетонні блоки і заборонні знаки. В соцмережах вінничани почали ставити питання: як тепер їздити до батьків у село та чому, коли почалась війна, блокпостів не було. Але вранці поїхати з Вінниці чи заїхати в місто на власному транспорті можна було без проблем. Пости поліції і нацгвардійців виявилися контрольно-пропускними пунктами. Як вони працюють і кого зупиняють?

Без слухачів продовжують слухати невідкладні справи у Вінницькому міському суді. На засідання пускають тільки учасників процесу, а журналістам через карантинні заходи — не можна. Одразу в кількох резонансних судових процесах у найближчий час мали початися допити підсудних. Вони минуть без репортерів, які розповідали більше, ніж напишуть потім в реєстрі.

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали протягом минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 16 березня до сьогодні.

Учора, з вівторка 17 березня, по всій країні почали діяти жорсткі обмеження через карантин. Закрили більшість закладів, а пасажирські сполучення між містами заборонили. Які ще зміни торкнуться вінничан?

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали протягом минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 9 березня до сьогодні.

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали протягом минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 2 березня до сьогодні.

Чи це не бізнес? Таким питання задалися розслідувачі з liga.net і стали частиною багатотисячної мережі вкладників. Вони спершу з’ясували, що B2B Jewelry привертає гроші під 400% і безплатно «продає» коштовні прикраси. А потім спробували знайти засновника піраміди — Миколу Гонту з Ладижинського заводу ювелірних виробів «Шарм». Це той самий чоловік, який в 2013-у році фігурував у кримінальній справі разом з колишнім податковим начальником. Тепер він продає сертифікати на коштовності, походження яких було колись сумнівним для СБУ.  

Зібрали найбільш ґрунтовні та цікаві матеріали, які ми написали протягом минулого тижня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 24 лютого до сьогодні.

keyboard_arrow_up