Наталія ГОНЧАРУК
Наталія ГОНЧАРУК
380677857674
Наталія ГОНЧАРУК - Всі Статті (1155)

Відео, яке ви побачите в цьому матеріалі, зняв з вікна свого будинку читач 20minut.ua, який живе на Магістратській. На запису видно, що хлопець знаходиться в людному місці під дією наркотичного засобу.

У пору року, коли носимо теплий одяг, кишеньковому злодію легше працювати і залишатися непоміченим.  Де ми постійно у полі зору крадія і як не створити злочинцеві сприятливих для крадіжки умов? Про місця промислу вінницьких «карманників» розказали правоохоронці та пояснили, як упізнати в натовпі «щипача». 

Неподалік пляжу «Хімік», у кількох метрах від берега річки Південний Буг, знайшли тіло 70-річного вінничанина з ознаками насильницької смерті. За добу оперативники встановили винуватця злочину — раніше судимого вінничанина, який дев’ять років провів за гратами за інший тяжкий злочин. Його затримали спецпризначенці: КОРД вломився в квартиру та вклав на підлогу підозрюваного, що не хотів відчиняти.

Сьогодні ввечері, 3 жовтня, сталася аварія на Немирівському шосе. Зіткнулися три легкові автомобілі. Досі на місці ДТП працює поліція.  

Сьогодні вітаємо з професійним святом учителів. Щоб зробити винуватцям свята приємне, редакція 20minut.ua вирішила зібрати побажання учнів. У кількох школах Вінниці журналіст запитував дітей різних класів та віку, хто їх улюблений вчитель чи вчителька, та просив побажати щось до свята.  Дивіться, що з того вийшло, у відеосюжеті. 

До Дня вчителя вирішили дізнатися, які проблемами сьогодні турбують вінницьких учителів та чи можуть вони себе назвати щасливими у своїй професії.  Журналіст 20minut.ua поговорив з директорами та вчителями шкіл міста та записав їхні розповіді на відео. 

Не розібратися у проблемі без спеціаліста, а приватні юристи і адвокати просять дорого? Є місця, де можна отримати консультацію з правових питань безплатно.     Редакція зібрала адреси державних бюро правової допомоги, що працюють у Вінниці та в області. Також до цієї корисної інформації додаємо шляхи дистанційного звернення до вінницьких адвокатів. 

Вінничанка купила ділянку з недобудовою і поки доробляла її, щоб заселитися, будинок переоформили на іншу людину. Вона звернулася в поліцію, почали кримінальне провадження, а потім «надійшла команда зверху» — і справу закрили. Так зі спірного будинку зняли арешт та продали його вдруге. Дорожче, бо вже з внутрішніми роботами, технікою, сантехнікою, загорожею на ділянці. Хто так будує і продає на Вінницьких Хуторах, при цьому уникаючи податків? Розслідування «20 хвилин».

Вирішили поцікавитися, яку воду п'ють вінничани, куплену чи, може, водопровідну. Це питання журналіст 20minut.ua ставив перехожим на вулиці та знімав відповіді на відео. Дивіться, що розповідали люди.

Вирішили перевірити, чи звикли вінничани до нових назв вулиць і площ, які перейменували в рамках декомунізації. Питання про це ставили перехожим на вулиці та знімали усе на відео. Дивіться, що з того вийшло.

keyboard_arrow_up