Наталія ГОНЧАРУК
Наталія ГОНЧАРУК
380677857674
Наталія ГОНЧАРУК - Всі Статті (1280)

У когось робочий день починається з кави, а у вартових неба — з готовності №1. Про один бойовий ранок зенітної ракетної батареї розповіли в Командуванні Повітряних Сил ЗСУ. 

Нерідко натрапляємо на новини про збоченців, що в містах і селах розбещують чи гвалтують дітей.  Якщо кривдника спіймали, то його покарають, але як сім'ям постраждалих пережити сором? І чи можна вберегти дитину від педофіла? Зібрали поради постійної експертки «20 хвилин», психолога і психоаналітика Анни Катрук, які допоможуть батькам і дітям.

Чому ми заїдаємо чи запиваємо стрес? Що робити з близькою людиною, яка зловживає? Як допомогти військовому, що запив? Відповідає на ці та інші питання військовий психолог Андрій Козінчук. Він називає себе експертом з заїдання. Чому? Читайте далі і дізнайтесь.

Досі про Уляну Созанську писали, як про першу українську жінку, що стала диригентом військового оркестру Повітряних Сил. Вона давала інтерв’ю на тему музики, творчості… Тепер інший інформаційний привід, щоб розповідати про неї читачам. Уляна захотіла бути ближче до брата, якого втратила, на лінії бойового зіткнення. Тож змінила місце служби.

Редакція «20 хвилин» вирішила показати вам добірку з найкращих матеріалів нашого спецпроекту «Героям Слава!». Це статті про наших захисників та захисниць, якими пишаємося та зичимо кожному та кожній якнайшвидше повернутися додому з Перемогою!

Сьогодні рік від початку великої війни росії проти України. Наші громадяни зустріли 24 лютого минулого року по-різному: хтось вдома в ліжку прокинувся від перших вибухів, хтось — за кордоном, а ще хтось — у лавах ЗСУ. Редакція «20 хвилин» попросила вінничани поділитися спогадами про день повномасштабного вторгнення. Яким би болісним не був цей час, давайте назавжди запам'ятаємо його як початок спільної боротьби, взаємної підтримки та єднання.

Патрульні поліцейські уперше вийшли на патрулювання вулиць Вінниці 22 лютого 2016 року. Вони склали присягу на урочистостях біля «Книжки». Учора, 22 лютого 2023-го, там скромно відзначили річницю. А як було сім років тому?  

Що краще не взувати на болото й мокрий сніг або в ожеледицю та сіль? Чим змащувати взуття, щоб довше носилося? Та як правильно сушити чоботи? Розпитали вінницьких ремонтників про догляд за взуттям в суху та мокру зимову погоду. У кожного з них — свої корисні поради.

У пору року, коли носимо теплий одяг, кишеньковому злодію легше працювати і залишатися непоміченим.  Де ми постійно у полі зору крадія і як не створити злочинцеві сприятливих для крадіжки умов? Про місця промислу вінницьких «карманників» розказали правоохоронці та пояснили, як упізнати в натовпі «щипача». 

Як впоратися з тривогою, що ми можемо програти? Як не реагувати на суцільний негатив про мобілізацію, втрати, ракети? Бо війна дійсно зараз йде складна, й на 12-му її місяці ми спокійніші не стали. Керувати своїм станом чи навіть поправити своє ментальне здоров'я можна, слідуючи порадам військового психолога Андрія Козінчука. Він по пунктам розклав ситуації та реакції, що мають бути.

keyboard_arrow_up