Наталія ГОНЧАРУК
Наталія ГОНЧАРУК
380677857674
Наталія ГОНЧАРУК - Всі Статті (1090)

Сьогодні, 25 вересня, увечері на Харківщині сталась авіаційна катастрофа літака Повітряних Сил України. Ан-26 розбився при заході на посадку. За два кілометри від аеропорту. Окрім екіпажу, на борту були курсанти. Є загиблі та травмовані.

Вчора, 23 вересня, в кількох регіонах новинні ресурси опублікували інформацію з поліцейських сайтів, яку невдовзі спростували. У Вінниці це була новина про зґвалтування 16-річної дівчини в туалеті нічного клубу американським військовим. Виявилося, що повідомлення — брехня, а сайт Нацполіції зламали. Далі ми отримували поліцейські новини через Фейсбук, бо сайт відомства не працював. Сьогодні робота з його відновлення триває, відкрили кримінальне провадження, щоб знайти хакерів. А в мережі вже пов’язали вигадку про вінницький злочин зі військовими навчаннями, що зараз тривають. Мовляв, неспроста поширили саме таку інформацію.

Тендер на 18 мільйонів гривень виграла жінка, яка фігурує в декларації керівника державного підприємства, як його цивільна дружина. Як вінничанці, що продає косметику та нібито має літак, віддали виграш без конкурсу, розповіли у відеоблозі «Таємниці Слідства».

Спочатку показали предмети, якими катували арештованого за зґвалтування дитини, та оприлюднили фрагмент запису камери спостереження в коридорі тюрми з початком знущань. Тепер дали трохи більше відео та розповіли, кого судитимуть за вбивство в стінах вінницького СІЗО того чоловіка, що мав розвиток 6-річної дитини, але потрапив в тюрму замість спеціалізованого закладу. Слідство за фактом смерті 59-річного Сергія почали у липні минулого року і ось днями — матеріали направляють на судовий розгляд. Які результати розслідування?

Блокували діяльність фінансової піраміди, організатори якої привласнили понад 250 мільйонів доларів вкладників. Таке повідомлення зробила сьогодні, 27 серпня, Служба безпеки України.  Назви піраміди не дала, але на фото зі слідчих дій можна упізнати ювелірний магазин B2B Jewelry та сертифікати, які там продавали. Як відреагує на дії СБУ вінницький засновник проекту, рекламованого раніше як над успішний? Знову назве спробою рейдерського захоплення?  

Де ми постійно у полі зору крадія і як не створити злочинцеві сприятливих для крадіжки умов? Про місця промислу вінницьких «карманників» розказали правоохоронці та пояснили, як упізнати в натовпі «щипача». 

Був у кримінальному ТОПі розшукуваних під першим номером. А щойно минуло 15 років від убивства, за яке його мали притягнути до відповідальності, — явився до слідчого. Михайло Березовський та його адвокат вимагають, аби справу 2005-го року закрили за строками давності, і не хочуть говорити про той старий злочин. А що тоді сталось? На Вишеньці розстріляли спортсмена в машині та була версія, що убили не того — замовлення було на водія іномарки.

По-кіношному, серед білого дня, у центрі міста і з КОРДом затримали двох чоловіків. На поліцейському сайті потім написали, що взяли авторитетів. Мова про відомого у Вінниці за прізвиськом Московський Самвела та його товариша Диню, що раніше не раз притягувалися до кримінальної відповідальності. Що їм «шиють» цього разу?       

Де краще не писати про себе зайвого і як так купувати в інтернеті, щоб не натрапити на обман? Про віртуальні шахрайства розпитали у вінницьких кіберполіцейських. Вони назвали для читачів «20 хвилин» реальні способи захисту від злочинців у мережі.

Зараз тривають обшуки в Центрі муніципальних систем управління. Вони проводяться рамках кримінального провадження про службовий злочин із величезною сумою збитку. Більше нічого правоохоронці не коментують, але дізнатися суть справи журналісту «20 хвилин» вдалося. Оплата вінничан за комунальні послуги шість років ішла в приватну структуру, як доводять слідчі, незаконно.

keyboard_arrow_up