Наталія ГОНЧАРУК
Наталія ГОНЧАРУК
380677857674
Наталія ГОНЧАРУК - Всі Статті (1014)

Слідство закриває провадження, а потерпіла в аварії жінка — поновлює розслідування. Оксана Сіненко вимагає покарання для бізнесмена, що збив її на дорозі, коли їхав п’яним. Днями виповнилося два роки відтоді, як сталася ця ДТП, а логічної розв’язки немає.

Не зрівняти ті гроші, за які судили, і той штраф, який він отримав у покарання. Мова про підполковника, спійманого з хабарем у розмірі 8 тисяч доларів або 200 тисяч гривень. Він повністю визнав вину, тому отримав символічне покарання і назад 160 з половиною тисяч застави.

Вчорашнє телефонне мінування виявилося проступком 52-річного чоловіка, який розсердився на магазин за зіпсовані продукти. Чоловік тепер викручується. Каже, його неправильно зрозумів оператор «102», коли підняв всі служби на можливий вибух.

Чекати вдома кінця слідства по своїй порно-справі хотів офіцер із Тиврівського військкомату. Поліція формує доказову базу на майора за поширення виготовленого власноруч дитячого порно. Вчора, 28 листопада, в апеляційному суді вирішили питання арешту не на користь підозрюваного в розбещенні власної дочки.

Нікотиновий наркотик шириться серед вінницьких школярів. Про це написала в Фейсбуці психолог. Йдеться про ароматизований аналог насваю — жувальний тютюн, що закладають за щоку.  Редакція 20minut.ua дізналася, чим загрожує снюс та чи дійсно він модний серед підлітків.

Вирок крадійці, що працювала у відділенні на Юності, виніс днями Вінницький міський суд. У рішенні читаємо про 40 епізодів — касирка знімала в більшості по тисячі гривень, але інколи цупила одразу 5 тисяч. Деяких пенсіонерів вона обікрала по кілька разів, доки таємне не стало явним.

В понеділок, 25 листопада, у світі почалися «16 днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства». Кожна третя жінка — жертва насилля, — написала в Інстаграмі дружина Президента й закликала не ігнорувати страшну статистику. У Вінниці завтра, 28 листопада, збирають людей на Європейській площі, щоб про домашніх кривдників не мовчали.

«Засвітилася» на камері спостереження, коли крала вдруге, і охорона її затримала. Подивіться на відео, як працювала крадійка в магазині мережі краси і здоров’я.

Вінницькі телевізійники вмовили Сергія Пивовара на інтерв’ю. Назвали сюжет «Щиросердене каяття», але в сказаному колишнім оперативником такого не чути. Про що говорив звинувачений в смерті Олександра Комарніцького? Що він злий на журналістів, які про нього писали, і що тепер має дуже мало друзів.

То судили, то виправдовували Давида Григоряна, який чотири роки тому застрелив Євгена Ромигайла і Сергія Крилова. Зараз справа збройної сутички на Барському шосе вдруге потрапила на розгляд апеляційного суду. Направили провадження в Хмельницький суд, куди звинувачений не з’являється. Його оголосили в розшук.

keyboard_arrow_up