Наталія ГОНЧАРУК
Наталія ГОНЧАРУК
380677857674
Наталія ГОНЧАРУК - Всі Статті (1263)

Ціна на десяток яєць помітно зросла, але експерти говорять, що це ще не максимум.  Дізналися у фінансового експерта, чому яйця подорожчали та наскільки ще може зрости ціна. Промоніторили також, скільки цей товар коштує на ринку та у вінницьких магазинах.

У Вінниці презентували реставраційну концепцію відновлення садиби Львовича. В цій архітектурній пам'ятці розміщується команда Музею Вінниці. Садиба зараз закрита для відвідувачів, але концепція передбачає відкриття Музею для усіх у майбутньому. Як виглядатиме приміщення? Маємо зображення.

«Жига» пройшов шлях від звичайного матроса до офіцера. І за цей час встиг здобути безумовний авторитет поміж бойових побратимів. Розповідаємо історію морського піхотинця Олександра, що родом зі Жмеринки Вінницької області, нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Війна безжалісна й завжди прагне влучити у найдорожче. Наче рана від кулі, втрата болить й не дає дихати на повні груди. Як жити далі з душевною травмою? Яка може бути реакція на втрату взагалі? І як підтримати когось, хто переживає велике горе? Розповідає Андрій Козінчук, психолог, що багато років працював з військовими в зоні бойових дій та спеціалізується на проблемах, пов'язаних з впливом війни на психічний стан людини.

«Воював заради того, аби діти з батьками могли вільно гуляти в мирних українських містах». Так каже захисник Маріуполя, воїн «Азову» з позивним «Пачка», випускник педагогічного. Розповідаємо історію служби молодого бійця, як він отримав поранення й тепер пересувається на візку та що каже про майбутнє.

Копіювання та набір тексту, створення файлів та правила користування ноутбуком: сьогодні вінницькі пенсіонери вдосконалювали свою комп’ютерну грамотність. Далі їх навчать користуватися додатком ДІЯ та іншими зручностями на смартфоні.  Які ще гуртки можуть відвідувати вінничани у Вінницькому терцентрі соціального обслуговування?

Умови війни потребують особливого ставлення до особистих даних, бо ворог використовує будь-яку можливість отримати розвідувальну інформацію. Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими ГУР (Головного управління розвідки) звернувся до українців з попередженням.

Вівторок і середа 30 та 31 серпня у Жмеринці будуть днями жалоби.  Громада прощатиметься з загиблими героями Ігорем Клекоцюком, Миколою Сиротою та Сергієм Гадомським. Героїчний шлях цих воїнів-жмеринчан обірвався під Миколаєвом.

Нерідко натрапляємо на новини про збоченців, що в містах і селах розбещують чи гвалтують дітей.  Якщо кривдника спіймали, то його покарають, але як сім'ям постраждалих пережити сором? І чи можна вберегти дитину від педофіла? Зібрали поради постійної експертки «20 хвилин», психолога і психоаналітика Анни Катрук, які допоможуть батькам і дітям.

У критичній стресовій ситуації ви побіжите чи впадете у ступор? Чи можна себе підготувати до артобстрілу? Як знизити рівень стресу? Про поведінку на фронті та можливості керувати собою розповів військовий з позивним «Вальде», що написав книгу про бойовий стрес.

keyboard_arrow_up