Наталія ГОНЧАРУК
Наталія ГОНЧАРУК
380677857674
Наталія ГОНЧАРУК - Всі Статті (1238)

Бойові літаки в небі над Вінницею віддали останню шану молодому льотчику-штурмовику Сергію Пархоменку. Про це ми повідомляли сьогодні, 18 травня, вранці. Тепер розповідаємо про загиблого авіатора.

Ракетний обстріл, який стався в Козятині на другий день Великодніх свят, у громаді досі згадують з жахом. Загинули люди. Серед жертв — залізничник В’ячеслав Франчук. Про нього поговорили з батьками журналісти «RIA Козятин».

Наприкінці травня Віталію Олійнику мало виповнитися 37 років, але 3 травня він загинув на війні з агресором.  Про втрату воїна-добровольця і свого працівника-водія повідомили на сторінці «Вінницяобленерго».

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали 6 травня. Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Крадуть з квартир і будинків постійно. Розкривати такі злочини важко, якщо злодія не вдалося зловити за руку. Тому й викрадене людям рідко повертається. Ускладни квартирнику життя. Не ховай цінне у тих місцях, куди він полізе шукати їх в першу чергу. Запам’ятай 10 схованок у квартирі, в яких «домушник» точно шукатиме коштовності та гроші. І виконай кілька рекомендацій.

Збираєтеся на Великдень з’їздити до батьків чи провести вихідні деінде? Менше про це говоріть. Не заманіть до себе додому «домушника». Що ще можна зробити, щоб вашу квартиру минули злодії? Вінницькі оперативники нагадали деякі секрети.

Сьогодні переддень Великодня — Велика субота. У кафедральному соборі відбулася вечірня з літургією. Після звершення служби митрополит Вінницький і Барський Симеон освятив пасхальні кошики вірян.  

Правоохоронці Вінниччини повідомили про підозру у державній зраді киянину, який публікував у ЗМІ антиукраїнські статті.

Лише за один день підрозділ Героя України Євгена Шаматалюка знищив 90 одиниць ворожої техніки, розповіли на сайті АрміяInform. Публікуємо розповідь про офіцера, що родом з Тульчина Вінницької області.  

Сервіси для пошуку зниклих під час війни опублікувало сьогодні, 9 квітня, Міністерство цифрової трансформації України.

keyboard_arrow_up