Наталія ГОНЧАРУК
Наталія ГОНЧАРУК
380677857674
Наталія ГОНЧАРУК - Всі Статті (1126)

Про те, що у квітні планують завершити розслідування катастрофи військового літака Ан-26, в якій загинуло 26 людей, сказав пресі керівник ДБР Олексій Сухачов.

Вчора, 7 квітня, задокументували факт передачі хабара поліцейському керівникові, який неодноразово був героєм статей на 20minut.ua.  Як його спільника, зараз обшукують працівника сервісного центру, який теж свого часу працював на солідній посаді в поліції, був звільнений та судився. Хто ці люди і в якій кримінальній справі вони тепер стануть підозрюваними? Редакція отримала інформацію з власних джерел і зібрала цікаві дані.

У неділю ми вкотре перейшли на літній час. Переведення годинників на годину вперед — болісне для організму, бо збиває біоритми. В понеділок ми запитали наших читачів у Фейсбуці, як вони почуваються після зміни часу. Тепер публікуємо найцікавіші відповіді.

На годину уперед переводимо годинник у останню неділю березня. Як швидше звикнути до нового режиму? Психологи кажуть, що варто було почати підготовку до переходу на літній час заздалегідь. Як можна перелаштувати організм без надмірного стресу, розповіли Анна Катрук та Юлія Короцінська. 

Рівно півроку тому, 25 вересня 2020-го, розбився літак Ан-26 з екіпажем та курсантами Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ імені Кожедуба. Серед загиблих — наші земляки Максим Хом'ячук та Роман Корчовський. Про результати розслідування у справі авіакатастрофи розповіли нещодавно в Державному бюро розслідувань, коли звітували про військові злочини. Чи назвали винуватців трагедії?

Не розібратися у проблемі без спеціаліста, а приватні юристи і адвокати просять дорого? Є місця, де можна отримати консультацію з правових питань безплатно.     Редакція зібрала адреси державних бюро правової допомоги, що працюють у Вінниці та в області. Також до цієї корисної інформації додаємо шляхи дистанційного звернення до вінницьких адвокатів. 

Підозру за ДТП йому не оголосили, тому що був без свідомості. І до суду по стрілянині під «Аурою» він вже не прийде… На шостий день після аварії на Зодчих так і не прийшовши до тями помер 20-річний Олександр Козловський. Юнак пішов з життя, залишивши без розв’язки скоєні раніше проступки і горе батькам. І своїм, і загиблого в тій нічній аварії друга.

За вбивство з особливою жорстокістю судили двох юнаків, що до смерті закатували третього. Поїли його оцтом, кололи шприцам, виделкою, ножем, а врешті... вирізали серце з печінкою. Вирок в цій страшній справі винесли сьогодні, 10 березня, у Вінницькому міському суді.

Маємо коментар директора дитячого табору, де керівництво поліції вечеряло з алкоголем. А як в обласному главку відреагували на статтю про бенкет начальників поліції? Надіслали в редакцію відповідь «про розгляд питань, викладених в публікації».  В ній Іщенко стверджує, що випивати в дитячому закладі можна, якщо там не працюєш.

Суд за позовом полковника Віктора Іваніва до Валерії Сікал та людей, які допомагали їй надати розголосу проблемі домагань у військовій частині, де вона служила, продовжується. Позивач вимагає спростувати інформацію про його порушення на посаді командира як таку, що не відповідає дійсності та паплюжить його честь та гідність. Але на останніх засіданнях свідки підтвердили опубліковані раніше свідчення жінок і виступала сама Валерія. Що вона розказала?

keyboard_arrow_up