«Житлово-експлуатаційне об’єднання» запрошує голів ОСББ до співпраці

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» – це нова компанія на ринку управління житлово-комунальним комплексом в м. Вінниці, яка забезпечує якісний сервіс в управлінні багатоквартирними будинками.

На сьогоднішній день товариство обслуговує понад 750 житлових будинків міста та активно співпрацює з вінницькими ОСББ, які не на слові, а на ділі переконалися у надійності управлінської компанії. Адже «Житлово-експлуатаційне об’єднання» виконує комплекс робіт, які забезпечують функціонування інженерної інфраструктури житлових будинків і прибудинкових територій, а також забезпечує якісне надання широкого спектру житлово-комунальних послуг (із повним переліком послуг можна ознайомитися на офіційному веб-сайті «ЖЕО»).

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція і Ви бажаєте співпрацювати – не зволікайте, телефонуйте: (0432) 550-350, (0432) 508-355, 068-118-09-49. Фахівці «ЖЕО» залюбки нададуть відповіді на запитання, які Вас цікавлять. Крім того, Ви завжди можете відвідати товариство за адресою: вул. М. Оводова, 1, м. Вінниця, та отримати усю необхідну інформацію.

Чому вода потрапляє у квартири мешканців та хто у цьому винен?

На аварійно-диспетчерський відділ ЖЕО почастішали дзвінки з випадками, коли під час дощу вода потрапляє в квартири мешканців...

«Житлово-експлуатаційне об’єднання»  запрошує голів ОСББ до співпраці

«Житлово-експлуатаційне об’єднання» – це нова компанія на ринку управління житлово-комунальним комплексом...

Не допускайте перевантаження електромережі! Подбайте про свою безпеку!

Із настанням осіннього періоду диспетчерська служба «ЖЕО» фіксує збільшення звернень щодо аварійних ситуацій,...

Спільними зусиллями зможемо відновити благоустрій кожного двору!

Працівники «ЖЕО» спільно з іншими представниками комунальних підприємств виконували ремонтні роботи по відновленню...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up