Знижка на опалення і гарячу воду буде у платіжках за березень

Знижка на опалення і гарячу воду буде у платіжках за березень
  • На початку квітня вінничани отримають платіжки за березень. А через зменшення ціни газу в них буде менша ціна за опалення і гарячу воду. Таке рішення ухвалили на засіданні виконкому міської ради.

Підставою для зменшення нарахувань стала менша ціна на газ: теплопостачальники отримували паливо за 4,08 гривень на куб (з ПДВ) від НАК «Нафтогаз».

«Тому за послугу з централізованого опалення, отриману в березні, вінничани, яких обслуговує «Вінницяміськтеплоенерго», сплатять в середньому на 38% менше. Вартість послуги з гарячого водопостачання знизиться орієнтовно на  34%. А конкретні цифри знижки кожен побачить у відповідній графі в Єдиному рахунку», — повідомляють на сайті міськради.

Знижка на тепло, нагадаємо, встановлюється через рішення Кабміну. Урядовці доручили місцевим органам влади зменшувати платіжки у залежності від ціни газу: а саме, якщо вона буде нижче, ніж 7482 гривні за тисячу «кубів» (ціна станом на 1 січня 2019-го). 

Уперше такі норми застосовували до грудневих платіжок: вінничани отримали знижку на опалення до 26% і на гарячу воду до 23%. У січневих платіжках ця знижка скала до 21% на опалення і до 19% на гарячу воду. 

За розрахунками тепловиків, тоді знижка склала 200-400 гривень на послугу, у залежності від квадратури квартири. При тому, як пояснювали в міськраді, знижують саме нарахування, адже тарифи мерія міняти не може.

Опитування

Отримували знижку на опалення і гарячу воду в березні (за лютий)?


 

Читайте також:

Уряд збільшує субсидії через карантин. Але офіційно цього рішення ще немає

Я хочу відключити централізоване опалення у квартирі. Як це зробити?

Онлайн чи по телефону. Через карантин комунальники закривають прийом споживачів

Коментарі (2)
  • Наталия Войт

    Тарифы ростут,
  • Tomashevskiy Anatolii

    Про яку знижку й