«Чому гречка по 45 гривень?» У мерії коментують зростання цін на продукти

«Чому гречка по 45 гривень?» У мерії коментують зростання цін на продукти
  • У Вінницькій ОДА, 27 березня, відбувся спільний брифінг очільника області Владислава Скальського і мера Вінниці Сергія Моргунова. Чиновники повідомили про стан справ в нашому регіоні. І зокрема, відповіли на наболівші питання вінничан.

Під час брифінгу Владислав Скальський розказав, що в області зафіксовані вже дев’ять випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Міський голова Сергій Моргунов розповів, що сім пацієнтів — перебувають на лікуванні у Вінниці

А ще мер Вінниці відреагував на зростання цін на продукти:

— Вінничани вимагають, аби були врегульовані ціни. Наголошую на тому, що продукти в торговельних мережах є. Але деякі недобросовісні підприємці хочуть заробити на карантині, на що буде реакція Антимонопольного комітету. І ще ціни піднімають вгору, бо люди скуповують все: крупи, медикаменти, сіль тощо. Продукти в торгівельних мережах є в повному обсязі, не створюйте ажіотажу, — сказав Моргунов

До того ж, він розказав, що з 24 березня, спільно з рятувальниками, миють Вінницю деззасобами:

— На сьогодні оброблені 172 вулиці, що складає 200 кілометрів вулиць і тротуарів. Використано 315 тисяч розчину, — говорив Сергій Моргунов. — За цей тиждень помито і продезінфіковано 528 зупинок. З сьогоднішнього дня починаємо повторно проводити дезінфекцію цих зупинок. Починаємо обробляти площі та алеї.

А на кінець брифінгу, міський голова запропонував волонтерам сконцентрувати зусилля для протидії коронавірусу в одному фонді: 

— Для того, щоб не було хаосу, пропонуємо контактувати через ініціативу «СтопВірус». За цією ініціативою вже було зібрано близько двох мільйонів гривень. Наглядова рада цієї ініціативи прийняла рішення придбати один апарат для ПЛР-діагностики. Він коштує 800 тисяч гривень. До того ж, купимо реагенти та тестові системи. Коштами цього фонду будуть придбані засоби захисту не тільки для міста, а й для області, — сказав міський голова.

Володіють інформацією про потреби лікарень три органи: БФ «Подільська громада», департамент охорони здоров’я Вінниці та департамент охорони здоров’я Вінницької ОДА. До того ж, нагадаємо, що RIA також оголосила про збір коштів для протидії коронавірусу.


 

Читайте також:

«Коля, будь людиною, закривай!» Як на карантині працюють вінницькі ринки

Бігати як професіонал: поради тренера та спортивного лікаря у підготовці до напівмарафону

На Вінниччині зареєстрували дев'ять випадків коронавірусу. В Україні — 218

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (65)
  • Peresichny
    для Украинцев гречка, как для китайцев рис :)
  • Huy
    Пусть за свои купит или жаба душит?
  • Михаил Лавренюк
    Когда ? В следующий раз.
  • Ольга Замрий
    Гречка привезена із Китая тому така ціна.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Дешево, але не всім корисно! У Вінниці ажіотаж на березовий сік по 10 гривень за літр play_circle_filled photo_camera 20:20 «Від мого будинку до укриття 200 метрів»: як вінничанин в Ізраїлі рятується від обстрілів під час війни з Іраном play_circle_filled 19:47 У Жмеринському районі передчасно помер поліцейський офіцер громади 19:06 Шукають інвестора для Чечельницького спиртзаводу. Чому галузь занепала та яка ситуація нині? photo_camera Від читача 12:37 Вінницька молодь презентувала власні бізнес-проєкти у Хмельницькому 18:12 Слідчі повідомили про підозру в’язням, які ошукали українців на пів мільйона гривень play_circle_filled photo_camera 17:28 Через два роки після останнього бою: Вінниця зустрічає «на щиті» Євгенія Богуна 16:44 Уряд виділив кошти на будівництво укриття для військового ліцею Вінниці 16:16 У місті працює чотири оператори з прокату електросамокатів. Яка вартість оренди в кожного? 15:43 На шести локаціях Вінниці «латають» дороги. Перелік вулиць 15:25 Несподіваний поворот: синоптики попередили про погодні «сюрпризи» play_circle_filled 15:17 Поблизу лісу знешкодили бойову частину ракети Х-101 15:02 Обшуки в Іллінцях: після журналіських викриттів поліція «трусить» лікарню та чиновників photo_camera 14:23 У Вінниці зникли «Картки вінничанина». Чому їх немає і коли повернуть у продаж? 14:01 250 тисяч на власну справу та «школа» для кривдників. Як у Вінниці працює система підтримки 13:28 Бюджетні гроші на чисті кабінети. Хто та за скільки у Вінниці прибирає адмінбудівлі 12:26 Мільйони для ЗСУ, аншлаги в бібліотеках та «сюрпризи» в кіно: чим дивувала культура громади 12:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 11:55 Троща у центрі Гайсина: 24-річного водія забрали до лікарні після ДТП photo_camera 11:02 На щиті 26-річний «Історик»: Вінниця прощається з Ігорем Осаволюком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up