Морози не страшні: кращі СТО міста, де ваше авто підготують до зими

  • 3279

Показники термометрів стрімко падають вниз, а це значить, що скоро шиномонтажні станції будуть переповнені. А пошуки гарного автомобільного сервісу можуть зайняти не мало часу. Підібрали для вас кілька варіантів СТО, де про ваше авто подбають якісно і за вигідними цінами.

...

СТО "Каретний двір"

Найкраще рішення для ремонту вашого автомобіля. Зручне розташування та час роботи. Швидке виконання замовлення. Але час роботи потрібно уточнювати за результатами діагностики. Хороший сервіс та кваліфіковані фахівці з досвідом роботи понад 10-ти років потурбуються про автомобіль клієнта. Ремонт проводиться як іноземних машин, так і вітчизняних марок.

Серед послуг автосервісу:
– Ремонт ДВС бензин/дизель будь-якої складності;
– Заміна ременів ГРМ, помп, ланцюгів;
– Заміна зчеплення;
– Ремонт заміна глушників;
– Діагностика/ремонт ходової частини авто;
– Зварювальні роботи по кузову;
– Заміна масла/фільтрів/робочих рідин/свічок/свічок накалу;
– Комп'ютерна діагностика авто;
– Чистка інжекторів на стенді;

«Каретний двір» працює з ПДВ, запрошує до співпраці автолюбителів, фірми і підприємства. Організаціям чи компаніям надається необхідний пакет документів з проведеного ремонту (з урахуванням ПДВ). Звертайтесь до СТО «Каретний двір» та отримуйте якісні послуги ремонту вашого авто.

Адреса: вул. Пирогова, 170а 
Контакти: (093)800-39-39, (093)872-51-44
Графік роботи: з 09.00 до 19.00


AUTOSTORM

 

Українська компанія AUTOSTORM почала свою діяльність в 1996 році. Технічні можливості автосервісу дозволяють виконати будь-які послуги по ходовій частині для будь-якого автомобіля. Звертаючись до AUTOSTORM, клієнти можуть придбати автозапчастини власного виробництва або іноземних виробників. 

AUTOSTORM пропонує такі послуги, як реставрація, відновлення сайлентблоків, шарових опор, наконечників, рульових тяг. Відновлення відбувається лише з гарантією. Крім того, автосервіс займається підбором автозапчастин по VIN-коду. Зробити це можна за номерами телефонів: (068)869-37-69 (Вайбер), (093)239-83-60, (095)765-35-21. 

AUTOSTORM займається виготовленням посилених стійок стабілізатора на всі марки авто (на які діє гарантія 6 місяців з дня купівлі) і ремонтує ходову частину автомобіля з ГАРАНТІЄЮ 

Перевагою сервісу є те, що можна пройти безкоштовну діагностику з 8.30 до 9.00 ранку. І компанія надає гарантію на свої товари та послуги. 

Адреси:
Центральний офіс СТО №1 – вул. Пирогова, 139а.
Контакти: (067)741-09-03, (067)433-68-09 
СТО №2 – вул. Сабарівське Шосе, 1А
Контакти: (096)410-83-33 
СТО №3 – вул. Г.Успенського,81
Контакти: (067)834-35-87 
СТО №4 – вул. Батозька (ГСК «СТАРТ»)
Контакти: (067)430-27-26 

Web: avtoshtorm.prom.ua  
Соціальні мережі: Facebook, YouTube, Instagram

Графік роботи: Понеділок-П‘ятниця  – 09.00-18.00


Бош Сервіс Автодром Вінниця

 

Багатьом з вас відома проблема пошуку гідного автосервісу для обслуговування. 
Бош Автодром займається обслуговуванням автомобілів іноземного виробництва з 2006 року випуску та являється одним із 120 сервісів мережі Бош по Україні.

Широкий асортимент послуг дозволить обрати те, що потрібно саме вашому автомобілю:
- технічне регламентне обслуговування автомобілів
- діагностика електронних систем автомобіля
- роботи по ходовій системі
- роботи по електрообладнанню
- слюсарні роботи
- чіп-тюнінг
- шиномонтаж

Експерти автосервісу рекомендують підійти до підготовки авто для зимового сезону комплексно.
Тому до приходу заморозків потрібно перевірити:
- герметичність системи охолодження,
- точку замерзання та рівень охолоджуючої рідини,
- вміст вологи в гальмівній системі,
- стан склоочисників.
- провести діагностику та регулювання світла фар
- замінити омивач скла на зимовий
- замінити гуму на зимову та провести регулювання кутів встановлення коліс (розвал-сходження)
- перевірити АКБ

Час проведення комплексної підготовки авто до зимового сезону складає орієнтовно 2 години, а вартість повного огляду авто складає 600 гривень. 
Бош сервіс Автодром працює 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00

Адреса: вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 2Б
Контакти: (096)078-80-80, (093)078-80-80
Web: http://autodrom-service.com.ua/ 
Соціальні мережі: Facebook, Instagram
Графік роботи: Без вихідних – 09.00-18.00


BOSCH АВТОСЕРВІС "АВТОХЕЛФ"

 

Комплексна перевірка перед заморозками проходить за десятьма пунктами. В автосервісі перевіряють лампи, склоочисники, двигуни, рівень технічних рідин. Тестують ходову, автоматичну коробку передач, гальмівну та охолоджуючу рідину. Крім того, проводять діагностику електрообладнання та оглядають стан кузова. Власне, всі основні показники в автосервісі перевіряють за дві години. Проте варто записатися завчасно. Вартість такої комплексної перевірки складає 500 гривень і ви будете знати все, що потрібно змінити та «підтягнути» у вашому авто. 

BOSCH АВТОСЕРВІС «АВТОХЕЛФ» – це оптимальний вибір для діагностики і ремонту автомобіля. Серед послуг, які надає сервіс: 
– Шиномонтаж
– Регулювання світла фар
– Швидке технічне обслуговування автомобіля
– Діагностика та ремонт ходової
– Ремонт, діагностика та заправка автокондиціонера
– Діагностика та ремонт автоелектрики
– Ремонт двигуна
– Обслуговування та ремонт гальмівної системи
– Чистка форсунок
– Малярні та рихтувальні роботи

Адреса: пров. Енергетичний, 7Д, Гніванського шосе.
Контакти: (067)430-88-25, (067)430-88-78, (067)430-88-15, (067)430-88-22, (067)430-88-26.
Web: https://www.avtohelf.vn.ua/ 
Соціальні мережі: Facebook


Автосервіс «Віто»

 

Спершу у «Віто» радять змінити гуму на колесах. У місцевості, для якої характерні рясні снігопади й низькі температури, зимова гума — необхідність. Вона поліпшує зчеплення зі слизькою дорогою, підвищує керованість, скорочує гальмівний шлях. Обираючи зимові шини, звертайте увагу на показник слашпленінгу — аквапланування. Міняти шини треба на всіх чотирьох колесах одночасно, а не «перевзувати» ведучі, а інші залишати на потім. Їздити на різній гумі – це значить створювати дисонанс у керуванні. 

Також варто перевірити тиск у шинах. Якщо він нижчий за рекомендований для цієї марки, на гумі може бути закритий протектор. Це знижує рівень його зчеплення з дорогою та підвищує ризик занесення. Під час занесення в жодному разі не можна тиснути на гальмо. Треба відпустити газ і вирулювати в протилежний від занесення бік.

Взимку АКБ зазнає підвищеного навантаження. Якщо збігає термін служби акумулятора, краще замінити його заздалегідь, восени. Зазвичай він працює від 3 до 5 років. 

Варто протестувати масло воно не має бути занадто в’язким. Подивіться в керівництві з використання автомобіля, який тип масла і з яким показником в’язкості варто використовувати в зимовий період. А загалом масло треба міняти 1 раз на рік або після кожних 10‒15 тис. км. Стежте за рівнем антифризу. Ця рідина захищає двигун не тільки від замерзання. 

Всі погодяться, що їздити з непрацюючою пічкою в мороз вкрай неприємно. Але навіть якщо температура знизилася незначно, поламаний обігрівач створює багато незручностей. Неспроможність обдути лобове скло теплим повітрям призводить до його запотівання, що вкрай небезпечно, оскільки погіршує огляд. Якщо скло пітніє, а обігрівач справний, перевірте, чи щільно зачиняються вікна й двері. Якщо пічка не працює, це може свідчити про зламану нагрівальну спіраль регулятора швидкості обдування.

Ще одна запорука гарного огляду взимку — справні склоочисники. Рекомендується міняти щітки щороку, а краще — кожні півроку. Не забувайте прибирати сніг із щіток і під ними, перш ніж рушити в дорогу, інакше можна пошкодити механізм двірників під час їх вмикання. Замініть склоомивач на зимовий, який рекомендований у керівництві з експлуатації.

Перевірте патрубки й ремені. Цю процедуру треба виконувати кожні 50 тис. км пробігу під час обслуговування транспортного засобу. Однак перед сезоном холодів теж не завадить перевірити стан цих деталей. Коли температура знижується, з’єднання ще більше послаблюються. Якщо десь щось не було затягнуто належною мірою, в мороз ця деталь може вийти з ладу.

Перевірте роботу повного привода. Взимку він може стати в нагоді, коли ви рушаєте на замерзлій або занесеній снігом дорозі. Спосіб вмикання системи залежить від марки авто, але перевірити справність повного привода треба заздалегідь. 

Як укомплектувати машину для зимових доріг? Незалежно від марки автомобіля, його стану й ступеня підготовки до зими, в ньому завжди повинні бути:
- засіб, який допомагає розморозити замок дверей;
- ліхтарик;
- скребок із щіткою для прибирання снігу;
- знак аварійної зупинки;
- трос;
- дроти із затискачами на кінцях (дроти з «крокодилом» для «прикурювання»), які допоможуть у такій справі, як завести авто у мороз від машини-донора, коли акумулятор повністю сів;
- лопата на випадок сильного снігопаду, коли авто треба відкопувати.

Найважливіше правило напередодні зими — не скупіться й не заощаджуйте на витратних матеріалах. В умовах низьких температур таке рішення може мати фатальні наслідки.

Відділ запчастин: 0636952848, 0987911239
Відділ б/у запчастин: 0634301125
Сервіс: 0634304125
Web: servicevito.cb24.eu 

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:16 Літо вдалось! Підсумки Summer IT-Camp 12:05 Пригоди львівського сміття: звідки та скільки фур привезли на Жмеринщину play_circle_filled photo_camera 11:08 Кількість хворих на COVID-19 перейшла позначку у 3 тисячі. Дані по Вінниці та районах play_circle_filled 10:27 Поблизу Вінниці Jeep на смерть збив АТОвця. Рідні шукають свідків Від читача 09:51 Допоможіть врятувати нашу донечку від важкої хвороби 09:41 Важливе за вчора. Найцікавіші новини 10 серпня, які ви могли пропустити 09:40 Карантин - глухий кут чи перспектива? (Новини компаній) 08:51 COVID-19 в Україні: понад 83 тисячі інфікованих та +29 летальних випадків за добу play_circle_filled 08:17 Понад 150 років тому відкрили перший майданчик для катання на роликах. Все про 11 серпня play_circle_filled 20:25 Локальні дощі та незначне похолодання. Україною пройде атмосферний фронт 19:18 У Калинівці чоловік облив спиртом та спалив свою дружину. Його взяли під варту 18:59 На П’ятничанах скажена собака покусала людей. У мікрорайоні ввели тимчасові обмеження play_circle_filled 17:58 Восьмирічну Женеву, яка зникла на Театральній, знайшли на Батозькій 17:00 Маєток, віпи і Настя Каменських: як вінницький ковбасний магнат доньку заміж видавав stars 16:56 У Вінниці затримали зловмисників, які продавали запчастини до бойових вертольотів ЗСУ photo_camera 16:03 Відірвана кінцівка. Як діяти, щоби не лише встигнути, але й не нашкодити play_circle_filled 16:03 Лавандову олію будуть робити в Ладижині. Запашні квіти завезли на переробку stars 15:25 Через велику субсидію можна залишитися без соцдопомоги. Уряд зробив новий порядок stars 14:55 Парад та одруження у безкрайньому небі. У Вінниці пройде фестиваль повітряних куль play_circle_filled 13:54 Наближаємось до «помаранчевої» зони: пацієнтів з Вінниці везуть уже навіть до Козятина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up