20 хвилин (Вінниця)
380432555111
20 хвилин (Вінниця) - Всі Статті (2783)

Не можете заснути вночі через напади кашлю? Страждаєте від задишки навіть при повільній ходьбі? Почали помічати набряки на ногах? Звісно, усе це можна пояснити «грудною жабою», застудою чи надмірним вживанням рідини. Однак такі ж симптоми можуть вказувати і на серцеву недостатність. Дізнайтеся більше про цю патологію, аби вчасно її попередити.

За чотири роки на посаді голови Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник так і не звик до уваги журналістів. Хоча й до цього рік був головою облдержадміністрації.

Вихідні – це найдовгоочікуваніші дні для усіх працівників. Це час, коли ви можете відпочити від одноманітних буднів і приділити увагу улюбленим заняттям. Афіша Вінниці підкаже вам, як незабутньо провести вікенд.

Привіт, чемпіоне! 1-ого січня стартує 3-й традиційний новорічний забіг “Vinnytsia New Year Run 2020”! Нові дистанції, нові маршрути, нові емоції, нові медалі вже чекатимуть на тебе.

У Вінниці, мабуть, немає жодної людини, яка б не бачила чи хоча б не чула про надзвичайне хімічне шоу «Шалена лабораторія». Воно стає родзинкою кожного свята, а від захопливих експериментів шаленіють не лише діти, а й дорослі. Та мало хто знає, з чого почалось це шоу, як створюються хімічні фокуси та ким були ведучі до того, як почали працювати хімічними аніматорами. 

Dog Friendly заклади — дуже розповсюджене явище за кордоном. З собаками можна у магазини, кав’ярні, ресторани, транспорт. А як реагують на відвідувачів з друзями на повідках у закладах Вінниці?

Ще кілька тижнів і почнуться новорічні святкування, корпоративи та походи у гості. Нам, дівчаткам, потрібно виглядати вишукано, красиво, бути бадьорими та доглянутими.  Як зробити себе кохану найкращою? Просто! Ми зібрали всіх класних майстрів краси, які допоможуть оновитись, відчути себе богинею та створити шикарний образ до свята. 

Обмаль часу лишилося на планування святкової поїздки. Якраз тепер і з’являються гарячі пропозиції. «20 хвилин» зробив добірку варіантів, щоб полегшити вам пошуки.

Вінницький футбольний клуб «Нива» завершив 2019 рік на 9-й позиції серед 11-и команд групи «А» другої ліги чемпіонату України з футболу.

З реформою ринку електроенергії постачальника можна міняти як провайдера Інтернету. Для цього юридичні особи та фізичні особи-підприємці повинні погасити борг перед попереднім постачальником, завчасно попередити його про свої наміри та укласти договір з новим енергопостачальником.

keyboard_arrow_up