20 хвилин (Вінниця)
380432555111
20 хвилин (Вінниця) - Всі Статті (3930)

У літній сезон приємно провести час біля води. Для вінничан це легко зробити на пляжі Південного Бугу. Щоб удосконалити відпочинок, візьміть з собою надувний басейн. 

Омріяні три місяці відпочинку... Скільки планів та очікувань впродовж цілого навчального року ми накопичуємо, щоб здійснити їх усі влітку. Це період канікул, і у них багато вільного часу. Але діти люблять літо не тільки за цю свободу. У кожного свій набір побажань. Хтось хоче поїхати до води, хтось бажає піти в похід чи відпочити в дитячому таборі, а хтось — навчитися чомусь новому. 

Враховуючи активні бойові дії, які відбуваються на території  нашої країни,  у Вінницю приїхала чимала кількість сімей з дітьми, які шукають затишок, спокій, безпеку для себе та своїх близьких. Батьки повинні бути впевнені у якості роботи та кваліфікації лікаря, медичної сестри, комфортності умов перебування та бережливому ставленні до дитини. Також необхідно завжди враховувати потребами і бажання дітей, їх психологічний стан і бажання бути з батьками, коли вони хворіють.

Позиція голови "Партії Вінничан" стосовно деяких гучних заяв представників місцевого самоврядування Вінниці та області, які незрозумілі більшості вінничан. 

Ми звикли говорити, що страх, злість, тривога — негативні емоції, щось погане. Насправді, це нормальні почуття, як і будь-які інші. Аж до того моменту, коли людина повністю занурюється в цю тривогу.  Медичні центри, салони краси, фітнес-клуби, спа-салони, клуби віртуальної реальності Вінниці пропонують вам позбутися стресу і тривожності та розслабитися у складні часи.

«ЄДИНІ» – масштабний багатокомпонентний проєкт, покликаний підвищити мотивацію, поліпшити навички розмовної української мови та ознайомити з ресурсами, які можна використовувати для переходу на українську. Курс триває 28 днів. Щодня учасники отримують онлайн навчальні матеріали та завдання. Також вони, мають можливість відвідати вісім вебінарів і на місці, у громадах (ОТГ), взяти участь у розмовних клубах - попрацювати в групах і отримати зворотний зв’язок від викладача української мови. Додатково учасники можуть взяти участь у годинному «колі підтримки». Передбачені заняття для дітей учасників розмовних клубів.

Дитячий клуб «Освальд» запрошує діток до денного табору. У нашому таборі зібрано вражаючу кількість іграшок, ігор, спортивного дитячого обладнанням для відпочинку на всі сто!

Кожна сімейна пара має право на вільний вибір медичного закладу, де можна спостерігатися під час вагітності і де народжувати. Внаслідок переїзду у Вінницю через бойові дії жінки можуть отримати необхідну їм медичну допомогу і обрати медичний центр. Будь яке втручання в природній перебіг вагітності і пологів повинні бути обґрунтованими, приносити користь. Методи лікування не мають обмежувати свободу вибору жінки, а методи обстеження - бути доступними і безпечними. 

У сучасних вінничан та гостей міста все більшою популярністю користуються не просто поїздки в різні місця, з метою погуляти, сфотографуватися і повернутися, а активний відпочинок — такий, що допоможе розслабитись та відволіктись від складнощів сьогодення. Для любителів активного відпочинку пропонуємо цікаві розваги: прогулянки на велосипедах, електросамокатах, електровелосипедах,  прогулянки на конях, теплоході ігри у волейбол та бадмінтон, катання на катамаранах та човнах купання у відкритому басейні  батути, лабіринт, сучасні атракціони зоопарк та планетарій  

Міжнародна доставка композицій - потрібна послуга квіткового салону Annetflowers, яка скорочує відстані між вашими рідними та близькими. Якщо вінниччанам необхідно привітати бізнес-партнера, рідну, близьку людину, наш інтернет-магазин готовий надати вам свої послуги.

keyboard_arrow_up