20 хвилин (Вінниця)
380432555111
20 хвилин (Вінниця) - Всі Статті (2962)

Пандемія диктує свої правила та кидає нові виклики. Як ми вже бачимо, впоратись із таким завданням людству важко. Особливо страждають галузі, в яких працівники не можуть перейти на дистанційну роботу. Оцінитити збитки у зв’язку з імовірною кризою фактично неможливо. Уже сотні тисяч людей залишились без роботи. Як бути? Де шукати роботу? Яку професію обрати, щоб точно залишитись на робочому місці?

З 27-го березня 2020 року вінничани зможуть подати показники з квартирних лічильників обліку комунальних послуг в Telegram

Сьогодні для мешканців будинків по вулиці О.Антонова було організовано роздачу захисних масок та адресну доставку соціальних продуктових пакетів.

Голова Вінницької обласної громадської організації «Гідність нації», депутат міської ради Вадим Кудіяров каже, що активні люди зараз не можуть стояти осторонь тих проблем, що відбуваються в державі.

Чудово, коли швидкість Інтернету стабільно висока, адже це дозволяє комфортно працювати, дивитися відео, купувати товари онлайн чи грати в улюблені ігри. Але щойно ви помічаєте найменшу затримку у завантаженні файлів чи проблему зі з'єднанням, відразу поспішаєте перевірити швидкість доступу до Інтернету.

Судді Сьомого апеляційного адміністративного суду (7ААС) оголошують благодійну акцію «Не стій осторонь, допоможи тим, хто потребує!».

В Україні карантин. Потрібно сидіти вдома і нікуди не ходити. Мінімум контактів. Сумно... Зате можна переглянути всі фільми та серіали, які пропустили поки ходили на роботу, до школи чи у ВУЗ. А під телевізор потрібно побалувати себе чимось смачненьким. Вінницькі ресторани, кафе та служби доставки підготували купу акцій на період карантину. Вибирай що бажаєш!  

Заява прес-служби Лінії магазинів EVA щодо законних підстав роботи Лінії магазинів EVA  в умовах карантину та довільного тлумачення рішень Уряду України про запобігання поширення коронавірусу окремими органами місцевого самоврядування 

Пропонуємо пройти нескладний тест. Питання та оцінки, що приведені в ньому, зроблені на підставі досліджень. Ці дослідження доводять безпосередній вплив деяких факторів (наприклад, куріння або неправильного харчування) на виникнення злоякісних новоутворень. Такі фактори і називають факторами ризику, а групи людей, схильних їх впливу — групами ризику.

За ініціативи Вінницької ІТ-Академії всі, хто залишився дома можуть пройти онлайн навчання, із супроводом та підтримкою викладачів ІТ-Академії - БЕЗКОШТОВНО. Ситуація в світі з коронавірусом призвела до тривалого карантину в навчальних закладах. Ми підтримуємо всіх, хто прийняв рішення залишитись вдома, щоб запобігти розповсюдженню COVID-19 в Україні.

keyboard_arrow_up