20 хвилин (Вінниця)
380432555111
20 хвилин (Вінниця) - Всі Статті (3122)

Як співав Кузьма «нас просто кинули…діла свої зробили, злили нас». Все частіше це можна почути з вуст молодих  перспективних та досвідчених і професійних. «Слуги» зливають Україну і українців скрізь: на Сході, на міжнародній арені, в боротьбі з COVID-19 та на місцях. І це ще не осінь.

Як одним махом змінити своє життя? Повністю повернути його в інше русло? Поради, які дійсно діють.

Завдяки новітньому засобу «Акватон-10» знезаразити воду в басейні тепер дуже просто. На відміну від хлору, він не шкодить здоров’ю, має тривалу дію, легкий у використанні і доступний у ціні.

Споживачі газу Вінницької області на 1 серпня поточного року заборгували за доставку газу майже 54 млн грн. Кожен десятий споживач не заплатив ще жодного разу, а кожен п’ятий затримує оплату на 2-3 місяці.

От і збігли 4 тижні неймовірних емоцій, вивчення новітніх технологій, командних змагань, занять спортом і як результат створення власного сайту. Про що це ми? Про Літній ІТ-Табір Школи Хакерів. 

2020 рік став жорстким випробуванням для спеціалістів ряду професій, зокрема творчого цеху. Заборона на проведення масових заходів позбавила роботи співаків, акторів, ведучих заходів. Одні обрали для себе чекати кращих часів, інші перекваліфікувались. Сьогодні ми поспілкувались з відомою вінницькою ведучою Ольгою Сольвар.

Сума заборгованості населення за газ та послуги теплопостачання вже перевищує 114 млрд грн. В Першій Енергетичній Асоціації України відзначають, що значні борги негативно впливають на фінансовий стан НАК «Нафтогаз України» та призводять до зменшення відрахувань до державного бюджету.

Споживачі газу Вінницької області на 1 серпня поточного року заборгували за доставку газу майже 54 млн грн. Кожен десятий споживач не заплатив ще жодного разу, а кожен п’ятий затримує оплату на 2-3 місяці. Неплатежі паралізують роботу АТ «Вінницягаз», зокрема ускладнюють підготовку газових мереж до опалювального сезону та надання послуги доставки газу в регіоні. 

22 журналісти, у тому числі з телеканалів "Україна", СТБ та "1+1", тревел-блогери і туроператори з Києва, Львова, Хмельницького, Івано-Франківська та Черкас відвідали у суботу, 1 серпня, Центр ремесел "Дунстан" у селі Стадниця під Вінницею. Візит медійників став фінальним пунктом їхнього великого п'ятиденного інфотуру Вінниччиною з метою побачити найбільш цікаві та значущі в культурному і туристичному аспектах об'єкти нашої області.

«Какая мама у Сережи? Такая как Сережа, только женщина» - так шутя описала свою свекровь Людмила – супруга Сергея Кармалиты. Его мама - Галина Петровна - свою невестку любит за открытость: «Она такая, как и я».

keyboard_arrow_up