20 хвилин (Вінниця)
380432555111
20 хвилин (Вінниця) - Всі Статті (3740)

Уявіть собі ідеальний навчальний заклад... 

Володимир-Волинська птахофабрика 21 жовтня відкрила цех з виготовлення м'ясо-кісткового борошна. Він входить в проєкт будівництва нового Переробного комплексу, який підприємство розпочало у 2019 році.

Молочна залоза - це орган який годує та захищає нас з перших годин життя. Завдяки материнському молоку новонароджений отримує всі необхідні поживні речовини та антитіла, потрібні для стійкості імунітету. У той же час, мати профілактує ряд післяпологових ускладнень та захворювань. Груди - це важлива частина жіночої привабливості та впевненості в собі.

«Протягом 9 місяців 2021 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 88,1 тис. громадян, з них 51,7 мали статус безробітного. За цей період за сприяння служби зайнятості до продуктивної зайнятості вдалося повернути 20,9 тис. осіб, зокрема, кількість працевлаштованих безробітних зросла на 7,6% більше, ніж у січні-вересні 2020 року. Переважно роботодавцям були потрібні трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, підсобні робітники, водії автотранспортних засобів, робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, бухгалтери, продавці продовольчих товарів, кухарі, слюсарі-ремонтники, трактористи, продавці-консультанти, а також вантажники, прибиральниці, робітники фермерського господарства», - розповідає директорка Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

Для кожної жінки почути діагноз «рак молочної залози» — це усвідомлення смертельно-небезпечної хвороби, а також психологічний стрес, оскільки будуть естетичні наслідки. Після почутого діагнозу всі життєві пріоритети летять шкереберть, жінка стає розгубленою і беззахисною.  

В 2021 році багато топових брендів випустили нові колекції декоративної та доглядової косметики. Всі новинки вже доступні для європейських користувачів, а українці можуть отримати засоби для макіяжу, креми, сироватки для шкіри тощо, протягом 3-5 робочих днів кур'єрською службою інтернет-магазину MAKEUP. Товари безкоштовно доставляються по всій Україні, зокрема у Вінницю.

АТ «Вінницягаз» оголошує акцію для клієнтів компанії - споживачів природного газу. Акція діє з 8 по 31 жовтня 2021 р.

У Вінниці часто трапляються різні проблеми з електроенергією. Крім частих відключень, вінничани нерідко стикаються зі зниженою або навпаки нез'ясовно завищеною напругою мережі живлення, через що можуть не вмикатися і навіть страждати побутові та офісні прилади. Для захисту важливої техніки та обладнання доцільно використовувати стабілізатори напруги.

Запропонований урядом «газовий» Меморандум не працює, а ситуація в енергетиці стає критичною. Люди та бюджетні установи отримують платіжки з у кілька разів вищими від обіцяних владою цифрами, а об’ємів газу у сховищах може не вистачити на всю зиму.  «Батьківщина» вимагає оголосити надзвичайний стан в енергетиці та пропонує план невідкладних заходів, які дозволять уникнути кризи та спокійно пройти країні опалювальний сезон», - наголосив народний депутат України від ВО «Батьківщина» від Вінниччини Олег Мейдич. 

Меморандум, запропонований урядом місцевим громадам, не вирішує проблему здорожчання газу. Сотні населених пунктів по всій країні вже зараз опинилися перед небезпекою залишитися в морози без опалення. Влада має негайно ухвалити рішення про направлення на потреби людей та бюджетних установ газу українського видобутку, собівартість якого становить 1 гривню за кубометр.  

keyboard_arrow_up