20 хвилин (Вінниця)
380432555111
20 хвилин (Вінниця) - Всі Статті (3632)

Коли справа доходить до купівлі кухонної плити, покупці сумніваються, замовити її в інтернеті чи купити в офлайн-магазині, попередньо роздивившись прилад на вітрині. 

Як я провів літо?  Певно кожен задає собі або знайомим це питання. Проте, відповідь може бути дуже захоплюючою та цікавою або простою та короткою, типу “нормально”.

Близько 15 тисяч гостей зібрав 24 липня в Якушинцях Міжнародний фестиваль звичаєвої культури "Живий Вогонь". Цьогоріч фестиваль вразив своїми масштабами, колоритними народними колективами, виставками музеїв матеріальної та нематеріальної культурної спадщини, майстер-класами, розвагами для дітей, козацькими бойовими мистецтвами, купальськими та подільськими обрядами, запальним рок-концертом та вогняним шоу. Вражаюче дійство, яке відбувалось 24 липня у Якушинцях, відвідали близько 15 тисяч гостей.

Картопля – наше дитинство. Українці вирощують картоплю в приватному секторі незважаючи на всі складнощі буття. Це ж нерентабельно, розуміємо ми! Жуків травити, бадилля сапати, картоплю капати та носити непідйомні мішки, а потім перебирати і знов саджати в землю... 

ТОВ «Вінницягаз Збут» постачає підприємствам та організаціям газ вже шість років, електроенергію – майже рік. На сьогодні компанія забезпечує електроресурсом близько 100 представників малого та середнього бізнесу.Окрім того, за результатами участі у тендерних закупівлях 2021 року укладено 59 договорів на постачання електроенергії бюджетному сектору.

У місті розпочинає свою діяльність Вінницька Обласна Федерація Фехтування на чолі із президентом федерації Артемом Сівашем.

Агрипина Пугач з села Бережани, яке знаходиться недалеко від Калинівки, дивує односельчан феноменальною пам'яттю. За порогом століття довгожителька — не втратила сили волі. Сама себе обходить, і про все своє життя може розповісти в деталях.

Палац Потоцьких у Тульчині – перший об’єкт від Вінниччини, який вчора, 27 липня, подали у  Міністерство культури та інформаційної політики для участі у програмі Президента Володимира Зеленського «Велика реставрація». Про це повідомив Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

На середину липня поточного року 16 тисяч споживачів газу уклали з АТ «Вінницягаз» договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових  мереж. Зокрема, про власну безпеку подбали 13 тисяч побутових споживачів – власники приватних садиб і квартир та близько 800 багатоповерхівок. Крім того, фахове обслуговування мереж замовили майже 2,8 тис. підприємств, установ та організацій. 

З квітня по липень поточного року АТ «Вінницягаз» провів інвентаризацію показань газових лічильників 121 тис. споживачів. Це лише чверть від потреби, тож робота продовжується. Контрольне зняття показань здійснюється контролерами з фотофіксацію даних лічильників за допомогою мобільного додатку. Процедура дозволяє привести показання та нарахування за особовими рахунками у відповідність до фактичного споживання газу. Робота проводиться з врахуванням вимог карантину. 

keyboard_arrow_up