20 хвилин (Вінниця)
380432555111
20 хвилин (Вінниця) - Всі Статті (4181)

Здійснювати покупки в ТРЦ «Мегамолл» тепер ще зручніше, коли завжди є де залишити авто. Як бонус - перші 3 години користування паркінгом – безкоштовні.

У Вінниці 15 березня волонтерський штаб "Українська команда" Вінниччини спільно з благодійним фондом Людмили Станіславенко проводили видачу гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям з дітьми. 

Людина вживає їжу щодня. При цьому лише незначний відсоток українців має можливість та бажання часто харчуватись у кафе та інших громадських закладах. Саме тому на кухні кожної оселі повинен бути не тільки якісний посуд, а й засоби для догляду за ним – насамперед для миття.

Волонтерський штаб «Українська команда» Вінниччини сьогодні в черговий раз безкоштовно забезпечив життєво необхідними ліками «Еутирокс» та «L-тироксин» людей похилого віку, внутрішньо переміщених осіб та вінниччан, які цього потребували. 

Медичні центри Вінниці час від часу пропонують акції та знижки на свої послуги. Саме тому, для вашої зручності, ми зібрали їх в одну добірку

Знаходьте у нашій добірці оголошення від фахівців з ремонтно-будівельних робіт різного виду і складності; розцінки від майстрів і бригад з досвідом роботи по будівництву і ремонту

А моно поповнити картку mono без комісії? В EasyPay моно все! Миттєве поповнення картки Monobank без комісії в мережі терміналів EasyPay вже доступне для користувачів по всій Україні.

Тактичні штани – невід’ємний атрибут військової форми і вдала покупка для поціновувачів активного відпочинку. Ось чому перед купівлею так важливо ознайомитись із критеріями, за якими варто їх обирати. Основних усього п’ять. Готові запам’ятовувати?

Шукаєте роботу? Тоді ця рубрика для вас! Свіжі та актуальні пропозиції роботи від вінницьких компаній.

Канікули – найулюбленіший період усіх школярів. Усі діти з особливим трепетом очікують на ці кілька тижнів відпочинку від уроків та домашніх завдань. Як провести їх з користю, розкажемо у нашому огляді

keyboard_arrow_up