20 хвилин (Вінниця)
380432555111
20 хвилин (Вінниця) - Всі Статті (3398)

Мінімаркет — це новий вид інтернет-магазину, що підходить невеликим підприємцям, сервісам доставки їжі, фермерам, продуктовим магазинам, м'ясним лавкам та й будь-кому хто хоче розпочати власну справу в інтернеті. Мінімаркет не схожий на звичайний сайт.

З початку січня поточного року у всіх регіонах України зростає соціальна напруга та виникають акції протесту з приводу зростання тарифів на комунальні послуги – постачання газу та електроенергії, тепла та води, розподіл газу тощо. 

ТОВ «Вінницягаз Збут» гарантує своїм клієнтам безперебійне постачання природного газу під час дії обмежень, запроваджених Кабінетом міністрів з 1 лютого поточного року.

В сфері ІТ все більше набирає популярності професія Project Manager. Простими словами, це спеціаліст, який керує проєктом. Планує задачі, контролює їх виконання, розставляє пріоритети, комунікує з усіма учасниками та оперативно вирішує проблеми, які виникають у процесі роботи. І не просто вирішує поточні задачі проєкту, а планує ціль, етапи, швидкість виконання.

Діабет — це дорого! Saharok Shop підготував кілька порад, які допоможуть трохи заощадити, не приносячи в жертву найголовніше — своє здоров'я.

Ми працюємо в сфері проектування будівель з 2007 року. Створювали будинки, в яких народжувались діти; батьки заводили городи і внуків; чийсь котедж ставав Лауреатом Всеукраїнського конкурсу; комусь дали реальну можливість квартиру замінити на власний будинок в передмісті.

Новий рік для багатьох найголовніше свято у році, а особливо для малечі, яка мріє шукати у цей день подарунки під ялинкою та їсти мандарини за святковим столом. Проте не всім маленьким вінничанам цьогоріч вдалося відсвяткувати цей день у теплому родинному колі. Є ті, які зустріли 2021-й у лікарняній палаті. Але і на них цьогоріч очікувало новорічне диво — сюрпризи від ПриватБанку та Mastercard. В палатах лунав щирий сміх дітей, оченята маленьких пацієнтів світилися радістю і панувала святкова атмосфера.

Значна частина автовласників через «невідповідальне споживання» алкогольних напоїв створюють небезпечну ситуацію на автошляхах, яка іноді коштує життя як самому водію, так і оточуючим громадянам. Крім того трапляються ситуації, коли водій не вживаючи алкогольних напоїв, отримує штраф в наслідок протиправних дій поліції.

Купівля-продаж житла є важливою подією у житі кожної людини, однак для того, щоб до кінця зрозуміти, чи варто купувати ту чи іншу квартиру, ми склали контрольний лист того, що необхідно зробити перед покупкою нерухомості, не залежно від того, на ринку первинного чи вторинного житла Ви збираєтеся придбати квартиру. Також нище наведені випадки, при яких житло не потрібно купувати, або бути максимально уважним при його купівлі.

Друзі, підготували для вас багато смачненьких пропозицій за найвигіднішими цінами. Гортайте стрічку з акційними товарами, обирайте та поспішайте в ГРОШ. Акція діє з 14 січня до 3 лютого.

keyboard_arrow_up