20 хвилин (Вінниця)
380432555111
20 хвилин (Вінниця) - Всі Статті (3276)

Рак молочної залози на I стадії виліковний у 95% жінок. Натомість кожній четвертій жінці в Україні рак грудей діагностують вже на ІІІ-ІV стадії, коли ефективність лікування значно знижується. Щороку, 20 жовтня, в Україні відзначають день боротьби із раком грудей. У такий спосіб намагаються привернути увагу жінок до важливості обстеження на онкологію і патологію грудей.

Вінницька ІТ-Академія - навчальний заклад, після завершення якого , кожного студента чекає гарантоване працевлаштування. Усі наші випускники працюють у ІТ-компаніях саме тим (за тією спеціалізацією) - на кого навчались.

Місцеві вибори — це вибори, які найбільше впливають на наше повсякденне життя. Саме від тих, кого ми обираємо до органів місцевого самоврядування, залежить якість доріг, скверів, освітлення вулиць, оновлення шкіл, лікарень і стан багатьох інших комунальних об'єктів, якими ми користуємось щодня.

Незалежний сайт 20minut.ua вводить платний доступ до преміум-новин.  Скільки коштує підписка?  Які новини будуть платними, а які безкоштовними?

По три зустрічі щодня проводить кандидатка від ВО “Батьківщина” на посаду Вінницького міського голови

Кандидати в депутати міської ради від партії «Опозиційна платформа - За життя»

Поки інші основні претенденти на посаду міського голови звертаються до вінничан здебільшого з екранів та агітаційних плакатів, Наталія Петрівна особисто роздає виборцям листівки.

Через те, що монобільшість покірно виконує вказівки з Офісу Президента, Верховна Рада України стрімко втрачає довіру суспільства. Про це заявив народний депутат, голова політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця під час виступу з парламентської трибуни.

keyboard_arrow_up