20 хвилин (Вінниця)
380432555111
20 хвилин (Вінниця) - Всі Статті (2867)

Виртуальной реальностью или Virtual Reality (VR) называется мир, созданный при использовании технических средств, который передается человеку через органы чувств: слух, осязание, зрение и так далее. Благодаря VR-технологиям можно полностью или практически целиком заблокировать реальный мир, погрузив пользователя в цифровую вселенную.

Найдрайвовіша пара вінницьких телеведучих таки одружується! У Валентинів день відбулось їх перше побачення. Наступного вечора у його будинку оселилась її кішка... із хазяйкою, ясна річ.

Традиційно на початку року RIA дарує подарунки кожному передплатнику газети.  Цього року всі передплатники ще й отримали унікальну можливість виграти тур на двох до Європи від турагенції "SORRENTO".

Після новорічних свят майже кожна жінка зауважує, що фігура вимагає, так би мовити, корекції. А точніше - треба скинути зайві кілограми, "наїдені" за свята. Хто ж може допомогти жінкам повернути себе в прекрасну форму? Щоб допомогти розібратися в цьому питанні, ми запускаємо огляд компаній, що пропонують свою допомогу в підготовці до весняно-літнього періоду.

Перший місяць року порадує вінничан гарною погодою і низкою крутих концертів.

Один із лідерів вінницької Команди Зе та відомий громадський діяч Сергій Кармаліта прокоментував зниження «теплих» тарифів у Вінниці на чверть на вимогу уряду та президента Володимира Зеленського. А також від вінницької Команди Зе висловив співчуття родинам загиблих рейсу PS 572 Тегеран — Київ і підтримав позицію президента України щодо міжнародного розслідування цієї жахливої трагедії.

Міу-міу-міу! Три коти – три хвости! Всіх, хто любить мультики, цікаві ігри, веселі пісні запрошує інтерактивна вистава «День народження Карамельки». Вистава відбудеться 25 січня о 12.00 у Будинку офіцерів!

«My Kava» – українська мережа кав’ярень «третьої хвилі», у якій знають як зробити смачною для вас кожну чашку кави і надати гостю можливість відчути, що кава є багатогранним і надзвичайним продуктом.

Наші журналісти зібрали фейки за останні п’ять років, про які говорили вінничани. Редакція RIA/20minut перевіряла кожну новину. І зараз ми підготували тест, щоб ви перевірили себе, чи можна вас ввести в оману. 

Новорічні та різдвяні свята – час здійснення мрій, час, коли трапляються справжні дива, час коли треба згадати й тих, кому пощастило у житті трішки менше, тим паче, звернути увагу на разючу з кожним роком зростаючу прірву між класами: бідністю та олігархією.

keyboard_arrow_up