20 хвилин (Вінниця)
380432555111
20 хвилин (Вінниця) - Всі Статті (4045)

В жовтні по всьому світі проходять акції та інформаційні кампанії, покликані привернути увагу до проблеми діагностики і лікування раку молочної залози. Оскільки саме це захворювання є найбільш поширеним видом серед злоякісних пухлин, ми пропонуємо завітати до вінницьких компаній - партнерів проекту «Рання діагностика раку молочних залоз - рятує життя» та отримати сертифікат на безкоштовну консультацію мамолога та УЗД молочних залоз в клініці ONKOHELP. Власниця «Студії здорової шкіри Вікторії Хачатрян» розповіла, чому  долучилася до проекту.

У цій статті хотіли б розповісти про прогнози аналітиків та актуальні способи зроботіку з-за допомогою Солана - криптовалюти, яка стала відкриттям 2022 року.

Сьогодні вже нікого не здивуєш оформленням будь-якої покупки через інтернет. Страхові поліси тепер також можна придбати онлайн. До того ж власнику авто не треба йти за паперовим документом до поштового відділення, він отримає цифровий примірник договору на електронну пошту. Про те, як можна легко оформити автоцивілку онлайн і чим цей спосіб страхування приваблює українців, розповімо далі.

Сергій Кудлаєнко відзначив рестораторів понад 70 закладів Вінниці, а також їдальню медуніверситету, які з початку повномасштабної війни безкоштовно годували та продовжують передавати смаколики та допомогу українським захисникам на передову. Історії кожного з них — зворушливі і торкаються самого серця! А щоби підтримати свого колегу — відомого ресторатора Валерія Сиверчука, який нині на фронті очолює медичну частину 4-тої танкової бригади, невтомні вінничани зараз ініціювали новий збір.

З початком російсько-української війни, тисячі людей по всій країні втратили роботу. Деякі були змушені переїхати з міст, які бомблять російські окупанти. Інші — у відпустці на невизначений час. Яка ж ситуація з роботою на Вінниччині? розмістити вакансію - (097) 292-74-37

Уявіть місце, яке розташоване в центрі міста, де великі просторі аудиторії, привітний персонал, постійний доступ до швидкісного інтернету, ароматна кава та атмосфера, яка надихає на генерування і втілення нових ідей, планів. Уява стає реальністю, всі ці переваги можна отримати в сучасному, просторому освітньому хабі - EduHUB.

Привіт, друзі! Нам 2 роки, у зв'язку з обставинами в країні великого святкування не плануємо, але все ж невеличку вечірку для Вас організуємо та зробимо спільно хорошу справу для нашої країни(для ЗСУ)

Сьогодні, 3 жовтня,  Вінницягаз провів прес-конференцію для представників засобів масової інформації. Наближається опалювальний сезон, розпочався новий «газовий рік», тож обговорили основні питаннях, які турбують сьогодні і споживачів газу, і АТ «Вінницягаз» як Оператора газорозподільних мереж.

Наша ОСОБЛИВІСТЬ – комплексний супровід пацієнта одразу декількома профільними фахівцями. Засновник клініки доктор Ярослав Крюк створив колектив висококваліфікованих лікарів, кожен з яких має вузьку спеціалізацію.

В жовтні по всьому світі проходять акції та інформаційні кампанії, покликані привернути увагу до проблеми діагностики і лікування раку молочної залози. Оскільки саме це захворювання є найбільш поширеним видом серед злоякісних пухлин, ми пропонуємо завітати до вінницьких компаній - партнерів проекту "Рання діагностика рятує життя" та отримати безкоштовну консультацію мамолога та УЗД молочних залоз в клініці ONKOHELP.

keyboard_arrow_up