20 хвилин (Вінниця)
380432555111
20 хвилин (Вінниця) - Всі Статті (3493)

З 1 травня 2021 року, відповідно до постанови НКРЕКП, всі побутові споживачі газу в Україні будуть переведені на річний контракт з фіксованою ціною.

Відеокурс з фінансової грамотності на найбільшій платформі онлайн-навчання в Україні розвінчує найпоширеніші міфи про банківську систему України та вчить управляти власними фінансами.

Наталія Лорес, відома як власниця та вокальний тренер топової вокальної студії міста - Vocal Studio by Natalia Lores потрапила за лаштунки Головного Вокального Шоу Країни «Голос Країни. Перезавантаження» 11- го сезону. 

І знову про ІТ…Чи задумувались ви коли-небудь як проводиться тестування масштабних, багатофункціональних проєктів? Чи взагалі реально виконати тестування за короткий термін? Завдяки автоматизованому тестуванню, це стало можливо.

Завдяки новітньому засобу «Акватон-10» знезаразити воду в колодязі тепер дуже просто. Вам більше не доведеться викачувати воду з криниці і чекати кілька днів, щоб почати її використовувати.

Друзі, підготували для вас багато смачненьких пропозицій за найвигіднішими цінами. Гортайте стрічку з акційними товарами, обирайте та поспішайте в ГРОШ.  Акція діє 08.04.21 по 28.04.21 

Провайдер швидкого Інтернету до 100 Мбіт/с і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ вдячний кожному абоненту за довіру та прагне додати яскравих барв і вражень до їхнього повсякденного життя. Тому у компанії працює унікальна Програма лояльності «Клуб «Еверест», щоб абоненти отримували винагороду за кожну гривню, витрачену на оплату послуг.

Чимало людей досить гостро реагує на зміну сезонів. Особливо чутливими можуть бути люди з діабетом. Міжсезоння може позначитися не лише на настрої, але вплинути також на дозування ліків, відповідно, на компенсацію та чутливість клітин до інсуліну.

Останнім часом значно почастішали пошкодження газопроводів сторонніми особами при проведенні земляних робіт. Це викликає неабияку стурбованість АТ «Вінницягаз».

А ви знали, що Вінниця мала буремну історію та декілька раз ставала тимчасовою столицею Української Народної Республіки? Саме тут, на вулиці Петлюри, де раніше вирішувались доленосні питання держави, розташувався історичний паб "Кінь у протигазі".

keyboard_arrow_up