Більше п'яти тисяч вінничан хочуть служити у поліції. На одне місце - 21 претендент

Більше п'яти тисяч вінничан хочуть служити у поліції. На одне місце - 21 претендент
У Вінниці за тиждень набору до патрульної поліції міста заявки подали 5458 громадян. Конкуренція дуже велика, на одне місце претендує 21 людина. Набір в патрульну службу триватиме ще два тижні, до 28 вересня.

- Із загальної кількості бажаючих служити в новій поліції 67,4% кандидатів — чоловіки. 8,6% претендентів на посади поліцейських у відкритому конкурсі – діючі працівники міліції, - кажуть у секторі зв'язку з громадськістю обласної міліції.

Пункт прийому анкет розташований в приміщенні обласної філармонії, що по вулиці Хмельницьке шосе, 7. Бажаючі стати поліцейськими можуть особисто подати заявку, або заповнити онлайн-анкету. Деталі тут.

Уже з січня наступного року на вулиці Вінниці вийдуть 260 патрульних поліцейських.

Відео дня

Читайте також: У Вінниці проходить набір в нову поліцію (Твіттер-репортаж)

Конкурс у нову вінницьку поліцію: 20 людей на місце

У Вінниці щодня приходить записуватися в поліцію тисяча людей

Як реагувати на стрес, «копів» учить вінницький тренер

Чи можна за три місяці навчити патрульних? Що кажуть “бувалі” міліціонери

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Набережний Олександр
    сам дурак? ответь на вопрос!!!
  • Anonymous
    А почему нет очереди желающих у военкомата служить в АТО ?
    Анонім reply Anonymous
    дурак?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 У Козятині зі ставка витягли тіло місцевого жителя 20:02 Холодно і морозно: яку погоду чекати на Вінниччині цими вихідними 18:40 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 18:38 Борги за комуналку в Україні б’ють рекорди: понад 12 тисяч боржників на Вінниччині Від читача 18:01 Вінниччина врятувала домівку для ховраха з Червоної книги 18:15 Одноразова грошова допомога військовим: чому її не виплачують у Вінниці? 17:31 «Собак били перед смертю»: у Вінниці відбулася акція через отруєння тварин біля лікарні Пирогова play_circle_filled photo_camera 17:12 Як живуть переселенці у Тульчині: що виявив моніторинг photo_camera 16:05 Фотоконкурс «Мій найкращий школярик» завершився: редакція та партнер привітали переможців (партнерський проєкт) 16:04 На перехресті Соборної та Артинова завершують благоустрій, висаджують клумби 15:14 На Магістратській водій Mercedes збив 11-річного хлопчика на електросамокаті 14:22 Кадрові гойдалки у краєзнавчому музеї: звільнилася заступниця директора Світлана Шароварська 13:55 Колишній кінотеатр «Росія» перетворять на культурно-діловий центр: що задумали у міськраді? 13:15 Вінницька обласна рада ухвалила принципи та пріоритети формування та виконання обласного бюджету на 2026 рік (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:47 У Гайсині п’яна сварка закінчилася вбивством 42-річного чоловіка 11:48 Поштовий наркоканал у Козятині: затримали кур’єра з PVP, амфетаміном і канабісом photo_camera 11:04 У Вінницьких Хуторах Mercedes збив дітей на електроскутері — один хлопчик у лікарні 10:50 «Це більше, ніж робота». Як МХП підтримує ветеранський бізнес і створює нові можливості у громадах (Новини компаній) 10:13 «Причини смерті тварин можуть бути різні», — у Вінницькій лікарні ім. Пирогова прокоментували загибель собак play_circle_filled 09:55 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 26 вересня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up