На конкурс у вінницьку поліцію, за даними сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції, за п’ять днів прийому документів зареєстрували майже п’ять тисяч анкет. Якщо точно – 4724 записали кандидати.
Серед тих, хто хоче стати поліцейським, 33,3 відсотка - жінки. Кандидатів із вищою світою – 58,1%. Студентів - 17,7%.
А діючих працівників міліції, із людей, що подали документи для участі в конкурсі – 8,4 відсотка. Такий показник - найвищий серед усіх регіонів, де набирали нових поліцейських.
Нагадаємо, що реєстрація вінничан, які хочуть стати «копами», триває до 28 вересня в фойє «Плеяди» (Хмельницьке шосе, 7). Після конкурсного відбору на навчання у тренінг-центрі (місце покищо не визначили) пройдуть 260 майбутніх поліцейських. Підготували їх мають до середини січня. На новобранців чекає 400 навчальних годин з понад двох десятків дисциплін.
Читайте також:
Чи можна за три місяці навчити патрульних? Що кажуть “бувалі” міліціонери
Як реагувати на стрес, «копів» учить вінницький тренер
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер