Як захистити свій дім: пропозиції фахівців

 • 3032

Якщо хочете спати спокійно - мало просто закрити двері на ключ. Звісно, боятися щосекундно крадіїв не варто, але краще убезпечити себе від зустрічі з ними. Броньовані двері, вікна, сигналізація, охоронна система зайвими не будуть. Ми пропонуємо вам перелік фахівців, які допоможуть зробити вашу квартиру безпечною, а життя - спокійним.

...

Двері «Simbion»

 

Наші двері подарують вам відчуття безпеки і комфорту. Міжкімнатні та вхідні двері магазину «Сімбіон» виготовляються виключно з якісних матеріалів, характеризуються міцними кріпленнями і надійними замками. Такі двері будуть надійно служити вам довгі роки.

Двері представлені в салоні:
Вхідні:

 • Straj
 • Новий Світ
 • Abvehr
 • Simbion (двері вхідні власного виробництва)

Міжкімнатні:

 • ПАПА КАРЛО
 • КОРФАД,
 • ЛЕОДОР,
 • НОВИЙ СВІТ

Двері по матеріалам: Сталеві, дерев'яні, з покриттям ПВХ плівкою, фарбування, емалеві, шпоновані, екошпон, сінклоран, скло, дзеркало.
Супутні послуги: професійна консультація, заміри, встановлення, доставка.
Двері в наявності від 700 вхідних дверей на складі в Вінниці. Безліч під замовлення.
Двері міжкімнатні під замовлення від 2-3-х робочих днів.

Адреси: 
Вул. Батозька, 12, тел: (067) 666-28-66, (063) 98-58-388, (0432) 55-66-60
Вул. Київська, 29, тел.: (0432) 50-26-02, (098) 98-93-291
Працюємо: 
пн - пт: 09:00 - 18:00, сб: 09:00 - 14:00
Сайт: simbion.com.ua, 
Straj.vn.ua 
Indoor.vn.ua 
Ми у facebook та instagram


Охорона від ПП «Фортеця Гарант»

 

Компанія «Фортеця Гарант» пропонує вам послуги по пультовій охороні квартир, приватних будинків, магазинів, офісів, гаражів, складів та інших об’єктів, які розташовані у м. Вінниця, смт. Стрижавка, м. Гнівань, смт. Сутиски, с. Селище, с. Щітки та смт. Тиврів.
Ми є однією з найбільших недержавних охоронних структур на ринку охоронних послуг у Вінницькій області. Працюємо з 2004 року.
У 2009 році ПП «Фортеця Гарант» згідно рішення Ради УФПНСБ від 24.04.2009 року ввійшло до складу Української федерації працівників недержавних служб безпеки. Це свідчить про те, що підприємство відповідає за якість послуг по забезпеченню безпеки бізнесу та особистості.
Технічний захист інформації та встановлення систем безпеки слід віддавати в руки справжніх професіоналів!

Забезпечте безпеку своєї оселі та бізнесу за ціною від 3400 грн.

За результатами аналітики Всеукраїнського галузево-аналітичного центру нашу компанію внесено до реєстру Кращих постачальників товарів та послуг і представлено до відзнаки «Вибір споживача 2018». Національний сертифікат «Вибір споживача 2018» показує клієнтам та партнерам, що послуги підприємства є надійними, якісними та пріоритетними для вибору.
Наші послуги:

 • монтаж охоронно-пожежної сигналізації оповіщення про пожежу
 • монтаж відеоспостереження
 • монтаж систем керування управління доступом
 • охорона об’єктів за допомогою тенічних засобів
 • моніторинг та обслуговування охоронної сигналізаціїї та систем оповіщення про пожежу
 • охорона об’єктів за допомогою фізичних постів

Спеціальні пропозиції:

 • надаємо винагороду монтажним організаціям в разі підключення на ПЦС ПП «Фортеця-Гарант» в розмірі 3-х абонентських плат
 • підключаємо на ПЦС усі найсучасніші системи охорони (Ajax, NOVA, Satel, PIMA, Лунь)

Адреса: м. Вінниця, вул. Зодчих, 36, оф. 147
Телефони: (0432) 65 99 89
                    (067) 999 30 82
Графік роботи: Пульт охорони - цілодобово 
Сайт: fortecya-garant.com.ua


Охоронні послуги від ТОВ «ОЛЕКСАНДР-ГАРАНТ-ГРУП»

 

ТОВ «ОЛЕКСАНДР-ГАРАНТ-ГРУП» надає послуги в сфері забезпечення комплексної безпеки бізнесу і за цей час зарекомендувала себе як надійне та кваліфіковане підприємство:

 1. Охорона будівель, приміщень, споруд, іншого рухомого, та нерухомого майна.
 2. Контроль відвідувачів та дотримання громадського порядку.
 3. Група швидкого реагування.
 4. Портативна сигналізація «тривожна кнопка»
 5. Цілодобовий контроль території об’єкту.
 6. Суворе виконання працівниками та службовцями робочого розпорядку дня.
 7. Надання замовнику інформації про всі порушення трудової дисципліни, громадського порядку та фактів запобігання крадіжок.
 8. Контроль та реєстрація вивозу-ввозу, виносу-вносу ТМЦ.
 9. Контроль в’їзду-виїзду автотранспорту.
 10. Контроль роботи СТО.
 11. Контроль внутрішнього переміщення ТМЦ.
 12. Проведення спецзаходів. Введення системи економічної безпеки

Право на здійснення діяльності з надання охоронних послуг ТОВ «ОЛЕКСАНДР-ГАРАНТ-ГРУП» підтверджено ліцензією МВС України АД № 032466 від 21.08.12 р. на право надання послуг по охороні підприємств державної та іншої форм власності. 
У своїй діяльності підприємство керується:

 • Конституцією України
 • Законом України «Про підприємство»
 • Законом України «Про охоронну діяльність»
 • Законом України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності»

Метою діяльності підприємства є надання Замовнику професійних послуг по забезпеченню  надійного функціонування  його бізнесу з максимальним  дотриманням  інтересів Замовника та суворим дотриманням  вимог чинного законодавства  України.
​​​​​​​Ми сподіваємось на довготривалу співпрацю щодо надання охоронних послуг Вашому підприємству на взаємовигідних умовах.

Адреса: вул. Київська, 78, оф. 75;
Тел.: (0432) 50-95-96
Сайт: Олександр-Гарант-Груп


Охоронний комплекс «Каскад-Безпека»

 

Забезпечення безпеки — це одне з найбільш актуальних питань на сьогодні. Краще всього, коли цим питанням займаються справжні професіонали, які точно знають, як захистити Ваше рухоме і нерухоме майно, а також запобігти будь-яким надзвичайним  ситуаціям.

Забезпечення кібербезпекою на сьогоднішній день є одним з найактуальніших напрямків нашої діяльності та й вимог сьогодення, в якому наші фахівці є професіоналами!

Охоронний комплекс «Каскад-Безпека», що діє на підставі Ліцензії МВС України № 147 від 02,03,2016 р. пропонує свої послуги, пов’язані з охороною державної та іншої власності у м.Вінниця, Вінницькій області і по всій території України.

Компанія «Каскад-Безпека» готова надати вам наступні види послуги:

 • Фізична охорона будь-якої складності: торгові точки, суспільні заклади, банки, заводи, склади, житлові будинки, квартири тощо;
 • Пульт централізованого відео нагляду;
 • Монтаж охоронно-пожежної сигналізації, монтаж та проектування активних систем пожежогасіння (більш детальна інформація на сайті), встановлення дротових і бездротових охоронних систем, охорона периметру різноманітної складності;
 • Монтаж відео нагляду з розпізнаванням і реєстрацією автомобільних номерів, облич людей тощо;
 • Монтаж контроля доступу і обліку робочого часу: домофонів, шлагбаумів, запобігання несанкціонованого доступу;
 • Охорона різноманітних заходів: виставок, урочистих подій, концертів, забезпечення суспільного порядку, ведення контрольно- пропускного режиму тощо;
 • Супровід і охорона вантажів і цінностей;
 • Моніторинг рухомих об’єктів за допомогою GPS/ГЛОНАСС, навігаційних систем з визначенням місцезнаходження: он-лайн місцезнаходження, он-лайн пересування службового і особистого транспорту.
 • Найбільше уваги приділяємо забезпеченню кібербезпеки та надаємо широкий спектр послуг.

Більш детально ви  можете ознайомитись на нашому сайті за посиланням  http://kaskadb.com.ua/kiberbezpeka/

Тел. (068) 58-558-85, (067) 27-611-70
Адреса: Провулок 5-й Гніванського шосе
Сайт: kaskadb.com.ua


Група охоронних компаній КГБ

 

Група охоронних компаній КГБ (Комплексне Гарантування Безпеки) – спеціалізуються на забезпеченні фізичної охорони об’єктів різних форм власності з поєднанням технічних можливостей охоронного обладнання.

Працівники компанії здійснюють свою діяльність на підставі ліцензії, яка отримана в установленому законом порядку.

Які послуги можливо замовити в групі компаній КГБ :

 • Фізична охоронна об’єктів різних форм власності в Вінницькій області або інших областях. Працівники охорони знаходяться на об’єкті з спеціальними засобами захисту та в фірмовому одязі з розпізнавальними знаками.
 • Фізична охоронна в польових умовах в Вінницькій області. Завдяки спец транспорту та обладнанню наші працівники можуть надавати послуги фізичної охорони та де інші не мають можливості.
 • Охорона кварти, приватних будинків, офісів та ін. об’єктів. Охорона забезпечується завдяки встановлення сучасних провідних та безпровідних систем сигналізації з підключенням на власний пульт спостереження з виїздом групи швидкого реагування.
 • Встановлення контрольно-пропускного обладнання, в будь-які приміщення, з можливістю контролю робочого часу працівників.
 • Встановлення систем відео нагляду.

Замовити послуги Ви можете зателефонувавши на наші телефони або залишити заявку на нашому сайті.

Ліцензія №1133 від 16.09.2015 р. та ліцензія №1028 від 14.12.2017 р.

Тел. 0689406400, 0639406400 (цілодобово)
0687438687
Адреса: м.Вінниця вул. Івана Федорова, 2А
Графік роботи з 09:00 до 17:00
Сайт: ua-kgb.net


Броньовані вікна і вітрини від City-Ton

 

Бронювання вікон — надійний захист вашої оселі та офісу. Найвразливіше місце кожної будівлі — звичайно ж, вікно. Встановивши бронювальну плівку ви зміцните крихке скло. Тонувальний центр «City-ton» завжди готовий допомогти вам з вибором та встановленням сертифікованої бронювальної плівки. Наші спеціалісти приїдуть у зручний для вас час, щоб зробити ваш будинок або офіс безпечним!  

Як відбувається бронювання вікон
На скляну поверхню наноситься спеціальна міцна плівка, яка складається з кількох шарів полімеру, скріплених особливим клеєм. Ним же вкритий останній шар, який безпосередньо контактує з шибкою. Клей висихає не одразу. Перш ніж така «броня» та скло стануть єдиною системою, яка захищає будинок чи офіс, має пройти певний час (найчастіше — кілька тижнів).
Установка матеріалу можлива з обох сторін — вуличної та внутрішньої. Хоча зазвичай бронювання проводять зсередини приміщення

Переваги бронювальної плівки
Прозорість. На склі таку плівку непомітно, проте вона — чудовий захист від будь-яких природних катаклізмів (граду чи сильного вітру) або нападу.
Відсутність травм. Навіть якщо стався вибух, подібний невидимий захист може рівномірно розподілити ударне навантаження по поверхні скла, тому люди, що опинилися всередині приміщення, будуть на 100 % захищені від ударної хвилі та уламків.
Перешкода для хуліганів. Бронювальні захисні плівки стануть хорошою перепоною грабіжникам, які намагаються проникнути всередину — таке скло може витримати досить сильні удари.
Перешкода ультрафіолету. Ще один приємний бонус — блокування ультрафіолетового випромінювання. Ваші меблі, шпалери, штори та інше оздоблення будинку надовго залишаться яскравими.
Пожежостійкість. Вона здатна затримати загоряння (за даними МНС, до 45 хвилин). А це означає, що в разі загоряння у пожежних є час, щоб приїхати і загасити вогонь.
Тиша та спокій. Здатність поглинати звуки у цього покриття вдвічі вища, ніж у звичайного скла. Отже, тиша в приміщенні гарантована.

Адреса: вул. Замостянська, 1
Телефон: 0676831701, 0633192100
Працюємо з 9:00 до 18:00
Сайт: city-ton.com.ua


«СОКІЛ»: двері, вікна, балкони, жалюзі

 

Броньовані вхідні двері 
Вхідні металеві двері надійно захистять Ваш будинок. Високий рівень міцності, різноманітність дизайнерських рішень, довговічність і естетичність — все це поєднують в собі металеві вхідні двері від «СОКІЛ». Металеві двері відмінно забезпечать не тільки захист Вашого будинку від сторонніх осіб, але також збережуть тепло в будинку і не дадуть проникнути всередину волозі, холоду та пилу.

Металопластикові вхідні двері
Перевагою металопластикових вхідних дверей є надійність, довговічність і високі показники енергозбереження. Якщо Ви хочете двері з оригінальним дизайном, «СОКІЛ» пропонує найширший вибір ексклюзивних дверей. Ламінація профілю в різні кольори і текстури, вітражі, декорація склопакетів фацетами, гнуті імпости і ексклюзивні форми дверей допоможуть втілити в життя Ваші ідеї по дизайну.

Алюмінієві вхідні двері
Основною особливістю алюмінієвих вхідних дверей — є можливість виготовляти конструкції великих розмірів за рахунок високої міцності алюмінієвих профілів. Залежно від наявності терморозриву алюмінієві вхідні двері діляться на «теплі» та «холодні». Алюмінієві вхідні двері, мають більший строк експлуатації завдяки високій міцності металу, крім того, вони не піддаються горінню.
«СОКІЛ» пропонує широкий вибір декору алюмінієвих вхідних дверей. Що стосується склопакетів, то для них доступні ті ж варіанти декорування, що й у металопластикових дверей.

Віконні вироби з протизламною фурнітурою
Вікна з протизламною фурнітурою –надійний захист від непроханих гостей. Особливість протизламної фурнітури полягає в спеціальній формі запірних елементів. Навантаження на розрив становить 1500 кг, чого цілком достатньо для відсічі зловмисника. Посилення також стосується самого металу. Стальні планки і петлі мають в конструкції протизламний куточок.

Захисні ролети
Ролети на вікна захисні, виконують протизломну функцію і повністю закривають віконний проріз від небажаних гостей у момент вашої відсутності.

Тканинні ролети, жалюзі, день та ніч
Оформлення віконного отвору не закінчується заскленням. Звичайно ж, установка конструкцій – основне завдання для створення затишного мікроклімату в приміщенні, але важливим завданням залишається грамотне оформлення віконного отвору.

Телефони:
+38(067)443-74-96
+38(093)482-45-94
+38(097)074-23-35
sokilvikna@gmail.com
Сайт: http://www.sokil.vn.ua/
Ми в Facebook та Instagram 


Усі компанії з систем безпеки у Вінниці. Рейтинг усіх компаній Вінниці на сайті 20.ua

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:05 На «зебрі» в Ямполі водій Mercedes збив 12-річну дівчинку. Перші подробиці 14:58 Три смерті за добу від коронавірусу на Вінниччині: цифри по районах 14:00 Зебра Тіра не дочекалась нареченого в Подільському зоопарку. Тварина загинула 12:40 В Україні оновили зони карантину. Куди потрапила Вінниця та область? Від читача 15:09 Набрав чинності додатковий протокол до Конвенції про e-CMR 12:01 Лобове зіткенння: водій ВАЗу на зустрічній врізався у Ниву. Двоє людей загинули 11:39 Ходунки, палиці та візки. У Вінниці почне діяти прокат засобів реабілітації 11:04 Важливе за вчора. Найцікавіші новини 29 жовтня, які ви могли пропустити 10:43 Місцева влада — сервіс для бізнесу. У Вінниці ухвалили нову програму підтримки 10:30 На апаратах штучної вентиляції легень та кисневій підтримці знаходяться 460 вінничан 10:23 Остання сесія міськради: ухвалили зміни до бюджету Вінниці-2020 10:10 Ще шість жінок розповіли про домагання. Таємниці зі справи лейтенантки проти полковника photo_camera 09:27 У Вінниці в п’ятницю відключили гарячу воду та опалення  (Перелік адрес) 09:03 Рекорд по COVID: + 8 312 хворих в Україні. Скільки на Вінниччині на 29 жовтня? 08:32 Сьогодні вітайте тренерів та Андріїв. Історія, традиції та заборони 30 жовтня 21:01 Смертельна пожежа в Жежеліві: в будинку згорів 48-річний чоловік 20:03 На Максимовича двоє хлопців злякалися копів. В одного знайшли п’ять пакетиків 19:19 «Ми готові до перевірок», — ректорка Наталія Лазаренко про скандал навколо ВДПУ photo_camera 19:00 Допомагав по господарству та вбив бабусю. В Козятині затримали підозрюваного 18:08 «Вода з-під крана стала кращою, але мережі міського водогону її псують» — лікар-гігієніст stars
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up