Не позбавляйте себе права отримувати державну допомогу й надалі!!!

Шановні споживачі!

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №848 від 21.10.1995 року «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» затверджено Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (далі – Положення).

У даному Положенні зазначено про право громадян  на  отримання  адресної безготівкової допомоги (субсидії) для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Однак варто зауважити, що й згідно вказаного Положення існують й певні обмеження, а саме, у разі наявності у громадян заборгованості з оплати послуг житлово-комунальних, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.), субсидія не призначається.

Крім того, згідно статті 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний сплачувати житлово – комунальні послуги у строки встановлені договором або законом. Обов’язок споживача щодо оплати наданих житлово-комунальних послуг у строки, які встановлено договором або законом, закріплено також в пункті сім Правил користування приміщеннями житлових будинків та гуртожитків, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 572 від 8 жовтня 1992 року.

Однак, всупереч вказаним нормам, 117 отримувачами субсидій допущено заборгованість перед «Житлово-експлуатаційним об’єднанням» за послуги   з   утримання  будинків  і  споруд  та  прибудинкових  територій,  яка  станом   на  12 січня 2018 року становить 72 162, 69 грн., що свідчить про свідоме ухилення споживачів від дій, направлених на її погашення.

Враховуючи дані обставини, товариство звернулося до Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради про обмеження у наданні субсидії споживачам, які мають заборгованість понад 350 грн.

У зв’язку з цим, адміністрація «Житлово-експлуатаційного об’єднання» рекомендує споживачам розрахуватися за надані житлово-комунальні послуги в короткі строки щоб не позбавити себе права отримувати державну допомогу й надалі.

До уваги співвласників будинків, по яким наявна заборгованість за виконані роботи!

За умови виконання по будинку робіт, витрати на проведення яких в розрахунку на 1 м.кв. загальної площі будинку перевищують...

Вінничанам слід поквапитися з вибором форми управління багатоквартирними будинками

У рамках реформи житлово-комунальної сфери в Україні відбулися зміни чинного законодавства, які стосуються безпосередньо...

Вінничан просять не накопичувати борги за комуналку!

Шановні споживачі! Адміністрація «ЖЕО» вкотре звертається до вас із наполегливим проханням погасити заборгованість...

У «ЖЕО» нагородили найкращих фахівців з находи 5-річчя створення товариства

З метою покращення  надання  житлово-комунальних послуг  населенню  міста  10  січня 2013 року...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up