«Квітки соняха»: у Вінниці відкривається група підтримки для тих, хто втратив рідних через війну

«Квітки соняха»:  у Вінниці відкривається група підтримки для тих, хто втратив рідних через війну
  • У безпечному просторі «Затишно space» розпочне роботу група підтримки «Квітки соняха» — ініціатива Благодійного фонду «Схід SOS» для тих, хто втратив рідних через війну.
  • Що це за простір, як працює група й як до неї долучитися — розповідаємо.

У неділю, 6 липня о 16.00, у безпечному просторі «Затишно space» за адресою вул. Василя Порика, 19 (приміщення 72) Благодійний фонд «Схід SOS» запускає групу підтримки «Квітки соняха» для людей, які втратили близьких на війні. Попередня реєстрація обов’язкова.

Під час зустрічей підтримки учасники та учасниці дізнаватимуться, що є природним у процесі проживання втрати, а коли варто звертатися за підтримкою; як працюють емоції; як захищати особисті кордони в спілкуванні з іншими; як дбати про себе і поступово відновлювати внутрішній ресурс. Заняття проводитиме психологиня простору Анна Демиденко.

Відео дня

«Кожна зустріч міститиме арттерапевтичні або тілесні практики – для розвантаження та відновлення внутрішніх ресурсів. Так, під час першої зустрічі відвідувачкам і відвідувачам запропонують спільно створити квітку-брошку у формі соняшника. Цей творчий процес допоможе виразити емоції і відчути зв’язок із пам’яттю про близьких, які назавжди залишилися у наших серцях», – зазначила менеджерка простору Ольга Олійник.

Простір у Вінниці за понад два роки діяльності допоміг більше ніж 3 000 жителям, зокрема вимушеним переселенцям. В осередку проводять лекції, психологічні зустрічі, майстер-класи та різноманітні активності для психосоціальної підтримки. Усі заходи доступні на безоплатній основі.

Дізнатися про інші корисні зустрічі та події можна за посиланням: https://t.me/zatyshnoVinnytsia

Нагадаємо, що  всеукраїнська мережа просторів «Затишно space» працює у шести містах України. Фахівчині та фахівці надають психологічну, юридичну та соціальну допомогу кожному та кожній, хто потребує підтримки у складні часи і кого торкнулася війна. 

  • Коли: 6 липня, 16.00-18.00
  • Де: вул. Василя Порика, 19
  • Реєстрація обов'язкова: https://forms.gle/rN6YgQg5wKFZcBveA
  • Контакти: 095-877-26-36

 

Читайте також:

У Вінниці вручили житлові сертифікати 60 родинам військових і загиблих Героїв

У Вінниці почали змінювати головну вулицю. Що робитимуть найближчим часом? (Візуалізація)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up