Смерть на робочому місці: у Вінниці на чергуванні померли рятувальник та водій

Смерть на робочому місці: у Вінниці на чергуванні померли рятувальник та водій

Протягом одного тижня у Вінниці зафіксували два нещасних випадки з смертельними наслідками.

В останній робочій день 2016 року, 30 грудня близько пів на десяту годину вечора в кімнаті  охорони адміністративної будівлі  сталася трагедія. Помер 40-річний працівник Державного пожежно-рятувального загону.

За інформацією прес-центру «Державна служба України з питань праці», чоловік перебував на  чергуванні з охорони інженерного містечка у Вінниці на вулиці Ілика.

А у вівторок, 3 січня 2017 року, близько дев’ятої години ранку стався ще один нещасний випадок – помер 55-річний водій «Вінницяобленерго».

У відомстві зазначають, що чоловік також перебував на робочому місці. Біля автівки він відчув різке погіршення самопочуття і знепритомнів. Колеги викликали швидку допомогу. Працівники автоколони і лікарі надавали першу медичну допомогу. На жаль, це не дало ніяких результатів. Медики констатували смерть.

 Наразі, створили комісії зі спеціального розслідування, яка буде з’ясувати обставини та причини настання цих нещасних випадків зі смертельними наслідками.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:22 Чоловіка мали переправити до Румунії за $4000 — ховали серед ящиків з-під бананів 10:10 Вакансії в супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій» та 50 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 09:49 Без світла та води залишаться деякі будинки у Вінниці 25 серпня 09:10 У Вінниці триває молодіжний проєкт «Стійкість через EQ: програма розвитку емоційного інтелекту молоді» (соціальна реклама) Від читача 10:48 У Вінниці відбулася важливий діалог у межах проєкту «Зустріч з Євгеном Магдою» — простору для відкритого діалогу про майбутнє нашої держави. 09:04 Вінниця прощається з двома Захисниками — Вадимом Магалясом та Миколою Патлатюком 08:09 Сьогодні вітайте Володимира та спостерігайте за поведінкою птахів. Історія та прикмети 25 серпня 21:00 Під час ремонту навантажувача загинув чоловік: у Вінниці розслідують трагедію на підприємстві 20:03 «АЗС на колесах» працювала у Вінниці. Податківці викрили нелегальний продаж пального 18:56 «Стильно, але не функціонально»: вінничани сперечаються про скляні зупинки 18:20 «Резерв+» для жінок у ЄС: міграційники почали вимагати військово-облікові дані в українок, що кажуть адвокати? 17:45 Кулаками побив літнього батька. В Іллінцях затримали 51-річного чоловіка 16:24 Мати Назарія Гринцевича отримала «Золоту Зірку» Героя України та передала Президенту шеврон сина play_circle_filled 16:02 35 років Незалежності: що Мулява показував кадебістам, які вривалися до клубу «Істина» 15:43 Президент вручив відзнаку «Майбутнє України» дев’ятирічній вінничанці, яка врятувала братів із пожежі play_circle_filled 15:13 Ярослав Воронін очолив Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання. Що про нього відомо 14:49 Номерні знаки можуть зникнути з відкритих даних МВС. Представники бізнесу звернулися до міністра 14:12 Народився в День Незалежності та став її захисником: історія 35-річного прикордонника з Вінниччини 13:33 Як Вінниця наближала Незалежність: 57 днів голодування, протести та перший синьо-жовтий прапор play_circle_filled photo_camera 13:06 Соборна — пріоритет для громадського транспорту? У Вінниці тестують нову схему руху
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up