Ольга БОБРУСЬ
Ольга БОБРУСЬ
(063)6371070
Ольга БОБРУСЬ - Всі Статті (12942)

Дванадцять днів тому в Україні оголосили карантин через пандемію коронавірусу. Ми зібрали важливі новини, які ви могли пропустити, але їх варто знати.

Активні інтервенції Національного банку, в результаті яких золотовалютні резерви скоротилися більше ніж на один мільярд доларів за тиждень, не завадили долару вирости в ціні більш ніж на гривню за той же період часу.

Комедійний трилер, автобіографічна драма й історія успіху. Зібрали для вас добірки фільмів, які показують, скільки несподіваного різноманітності може відшукати по темі сім'ї.

До вінничанки зателефонували шахраї та вона залишилася без 15 тисяч гривень. Гроші зняли з банківської картки.

З першого квітня пенсіонерам обіцяють доплатити до постійних пенсій ще тисячу гривень. Але гроші отримають не всі, а лише ті, хто має менше п’яти тисяч в місяць.

Вінницькі правоохоронці просять людей бути обачними. Поліція виклали попередження, що  жодна служба області не проводить дезінфекцію в оселях громадян.

Вчора, 22 березня, на телеканалі 1+1 продовжився десятий сезон вокального шоу Голос країни. У шоу стартував відбірковий тур «Нокаути». Monatik обрав чотирьох чвертьфіналістів, серед яких вінничанин Сергій Асафатов.

Фонд китайського мільярдера Джека Ма оплатив переклад на російську мову і видання довідника по боротьбі з коронавірусом. Кожен вінничанин може ознайомитися з довідником. Пропонуємо вам прочитати 69-сторінковий довідник з протидії та лікування коронавірусу.

Тепер приходити на прийом до лікарні або викликати швидку допомогу можна у разі крайньої необхідності. Українські лікарі готові безкоштовно дистанційно консультувати людей через Viber, WhatsАpp, Skype (дзвінки - у крайніх випадках).

Вінничани скаржаться на відсутність захисних масок в аптеках. Оприлюднили список аптек, в які мають надійти засоби захисту.

keyboard_arrow_up