Ольга БОБРУСЬ
Ольга БОБРУСЬ
(063)6371070
Ольга БОБРУСЬ - Всі Статті (15679)

Дослідники прийшли до висновку про те, що дотримання фізичного дистанціювання пасажирами у літаках, в тому числі звільнення середніх місць, знизить ризик зараження COVID-19. Правда, це вдарить по кишенях авіакомпаній або самих пасажирів.

Максим Степанов, голова МОЗ України, розповів про ситуацію з вакцинами, поширенням епідемії коронавірусу і про те, що планується ввести особливий режим на час травневих свят.

В найближчі вихідні, 17 і 18 квітня, погода в Україні не радуватиме сильним теплом. Тому походи на шашлики і пікніки вінничанам доведеться відкласти.

Встановлюється особа чоловіка, який може бути причетний до злочину. Людей просять допомогти впізнати.

На Вінниччині з 19 квітня продовжили посилення карантину. За парти в школу повернуться лише учні випускних 9 та 11 класів. Решта дітей навчатимуться дистанційно.

Керівники українських підприємств очікують середнє значення обмінного курсу через 12 місяців на рівні 29,15 грн/долар. Про це свідчать дані звіту Ділові очікування підприємств України від Національного банку за I квартал 2021 року.

Щороку, восени та навесні, у Вінниці люди спалюють рештки з городів та присадибних ділянок. Мобільні групи вже виявили 20 порушників. 

Житель Жмеринського району декілька років збирав гроші, щоб відбувати храм.  Зібрав понад 70 тисяч гривень та вирішив віднести священнику. Але в церкву так і не дійшов. По дорозі його пограбували.

У Артемчика діагностувати вроджений мієлоїдний лейкоз (рак крові). Малюку лише три місяці та він вже на лікуванні у Турреччині. Медики дають шанси на життя. На операцію треба понад 100 тисяч євро. Але в родини немає таких коштів .

Сьогодні в Україну доставили перші вакцини в межах ініціативи COVAX. 117 000 доз вакцини Pfizer/BioNTech Україна отримує безоплатно.

keyboard_arrow_up