Ольга БОБРУСЬ
Ольга БОБРУСЬ
(063)6371070
Ольга БОБРУСЬ - Всі Статті (15053)

Роздрібні оператори 18 січня підвищили ціни на бензини і дизельне паливо.  На сайті АUТО.RІА повідомляють, скільки коштує пальне у Вінницькій області.

До Вінниці приєдналися сусідні села. В зв'язку з цим збільшилася і кількість дітей, які потребують уваги відповідних служб.

Відомий український кулінар Євген Клопотенко поділився рецептом справжнього українського борщу. Традиційну страву експерт рекомендує готувати на свинячих ребрах. Але є один секрет.

Національний банк з 21 січня 2021 року вводить в обіг пам'ятну монету «До 150-річчя від дня народження Лесі Українки». 

Погода в Україні в лютому буде набагато більш поміркованою, ніж у січні. Температура не буде такою суворою, як у другому місяці зими. Але без сюрпризів не обійдеться.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет вважає, що після закінчення локдауна 24 січня учні старших та молодших класів повинні повернутися до змішаного навчання в школи.

Поліція забезпечує охорону публічної безпеки на Водохреще. На Вінниччині задіяли майже 800 працівників поліції, нацгвардійців та 90 рятувальників. 

Минулого року у Вінниці продовжився розвиток системи громадського транспорту: виготовили два тролейбуси «VinLine», створили новий тролейбусний маршрут №12А, подовжили маршрут №7 на Тяжилові. Також налагодили транспортне сполучення з сусідніми селами, які увійшли до складу Вінницької міської територіальної громади.  

У Калинівці поліцейські разом з небайдужими людьми врятували чоловіка, який провалився під кригу разом з собакою. Потерпілого завезли додому та викликали швидку медичну допомогу. 

Завтра, 20 січня, на семи вулицях у Вінниці на весь день відключать воду. Відключення пов’язані з ремонтними роботами. 

keyboard_arrow_up