Ольга БОБРУСЬ
Ольга БОБРУСЬ
(063)6371070
Ольга БОБРУСЬ - Всі Статті (21061)

Зібрали ґрунтовні, корисні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити найбільш важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 13 березня до сьогодні.

У Вінницькій громаді продовжується акція «Подаруй тепло», до якої доєднуються і відвідувачі VinSmart Центру. Малеча не тільки навчається чомусь новому, а ще й виготовляє окопні свічки для наших воїнів.

Сьогодні онлайн-шахраї вигадують дедалі нові схеми та способи, щоб отримати доступ до чужих банківських рахунків та незаконно заволодіти коштами довірливих громадян. Використовують зловмисники й старі  «перевірені» способи. Тому поліцейські закликають бути пильними та не надавати невідомим будь-яку інформацію, яка стосується карток та грошових рахунків.

В Україні школярі продовжують здобувати освіту, попри повномасштабну війну, а також вони мають вільний час для відпочинку завдяки канікулам. Коли у школах настануть весняні канікули, читайте далі.

В останню неділю березня в містах України відбудеться перехід на літній час 2023. Дізнайтеся, коли і куди переводять стрілки годинника. 

У креативному просторі «Артинов» зустрівся молодіжний осередок міста, аби обговорити одну з найактуальніших тем, яка пов'язана з розвитком штучного інтелекту.

Отець Михайло розповів про особливості капеланської служби під час повномасштабної війни та з якими проханнями звертаються військові.

Офісу туризму Вінниці влаштує захопливу екскурсію для дітей підземеллям. Маленьких вінничан запрошують у Костел Пресвятої Діви Марії Ангельської. У програмі – екскурсія у вінницькому підземеллі та майстер-клас із виготовлення свічки.

У Стрижавській громаді провели благодійний літературний вечір. На заході збирали гроші на потреби військовослужбовцям Збройних Сил України.

Наразі існує два варіанти оскарження постанов військово-лікарської комісії (ВЛК). За консультацією радять звернутись до спеціалістів.

keyboard_arrow_up