Ольга БОБРУСЬ
Ольга БОБРУСЬ
(063)6371070
Ольга БОБРУСЬ - Всі Статті (15617)

В центрі Вінниці ресторан, не зважаючи на карантин та заборону, продовжував працювати. Там вночі влаштовували дискотеку для відвідувачів.    

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 13 квітня. За добу виявили 11 тисяч 680 нових випадки по країні, з них 342 на Вінниччині.

Сьогодні, 13 квітня відзначають кілька свят, а також річниць історичних подій. У добірці — найцікавіші з них.

Стати успішним бізнесменом в Україні — справа нелегка, але цілком реальна. Не варто перекладати свої невдачі на законодавство, податки та відсутність базового капіталу. Успіх приходить разом з інноваціями, якісним сервісом та прагненням зробити щось ще краще. Диктуючи свої умови попиту, український ринок стане відкритим для багатьох цікавих бізнес-ідей, а тим більше через введення карантину пов’язаного із пандемією коронавірусу.

Під час масового переходу українських пенсіонерів на отримання пенсій через банківські карти їм запропонують десятки банків на вибір.

Влада Мальти має намір цього літа виплачувати до 200 євро іноземним туристам, які проведуть в країні хоча б три дні. У 2020 році туристичний потік впав більше, ніж на 80%.

На початку пандемії ковіду тестування проводили декілька закладів. Наразі мережа пунктів тестування на COVID-19 значно розширились. У Вінниці здати тест за направленням сімейного лікаря або за власним бажанням не представляє труднощів.  

Невдовзі, 2 травня, українці святкуватимуть Великдень. МОЗ розповів, яких карантинних обмежень, найімовірніше, варто чекати.

Уряд змінює процедуру оформлення субсидії. Вінничанам, які хочуть отримувати допомогу, потрібно буде принести документи та оновити дані.

Вчора, 11 квітня, у Вінниці із Південного Бугу витягли тіло чоловіка. Труп побачили перехожі в річці. На місце викликали рятувальників.

keyboard_arrow_up