Ольга БОБРУСЬ
Ольга БОБРУСЬ
(063)6371070
Ольга БОБРУСЬ - Всі Статті (17065)

Мобільний додаток «Vinnytsia Transport» дозволяє відстежувати рух громадського транспорту в режимі реального часу за допомогою мобільного телефону. Відтепер мешканці Вінницької територіальної громади можуть слідкувати за рухом.

Київ та 14 областей України через високий рівень госпіталізацій із COVID-19, завантаженість ліжок із киснем і підвищений коефіцієнт виявлення випадків інфікування відповідають «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки.

З понеділка, 25 жовтня, на всій території України встановиться дуже холодна погода, і така картина буде спостерігатися протягом трьох днів.

Вартість вилученого спирту за цінами ринку сягає 500 тисяч гривень.

На минулому тижні Національний банк різко збільшив обсяги купівлі іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 25 жовтня.

В одній із кімнат гуртожитку сталася пожежа. Студентів виводили на вулицю. Молодь залишила все в кімнатах, а рятувальники приборкували займання.

Вінничанин пропонує у центрі міста обладнати хоча б один пішохідний світлофор з зображенням киці.

Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 24 жовтня.  Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 25 жовтня. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Харківській (1687), Одеській (1262), Дніпропетровській (1065), Житомирській (1042) і Запорізькій (1037) областях.  

keyboard_arrow_up