Ольга БОБРУСЬ
Ольга БОБРУСЬ
(063)6371070
Ольга БОБРУСЬ - Всі Статті (18700)

Якщо ви стали потерпілим або свідком воєнних злочинців рф проти цивільного населення, фіксуйте та надсилайте докази.

Зібрали ґрунтовні, корисні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити найбільш важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 9 травня до сьогодні.

Сумну звістку повідомив голова Могилів-Подільської громади Геннадій Глухманюк.

Українські господині часто печуть хліб власноруч на своїй кухні. І якщо знати кілька тонкощів зберігання домашньої здоби, то можна одразу замахнутися на приготування кількох буханців. Тож ділимося тими нюанси, які не дадуть хлібові зачерствіти ледь не до пів року.

Бойову гранату Ф-1, запал до неї та понад 100 набоїв калібру 5,45 мм житель Калинівки зберігав у власному гаражі. Під час вилучення зброї поліцейські виявили значну кількість гуманітарної допомоги, більшу частину якої чоловік не скерував за призначенням. Поліція встановлює мету зберігання затриманим боєприпасів та перевіряє його на причетність до інших злочинів.

Значно пошкоджені банкноти гривні через пожежу можна віддати на дослідження для відшкодування збитків. Відшкодовується вся сума грошових знаків національної валюти.

Під час війни хвилювання супроводжує українців завжди та всюди. Тому пропонуємо дієві поради, як впоратись з цим станом.

Уряд спростив правила влаштування дитини під патронат в період воєнних дій

Від початку збройної агресії рф проти України громадяни почали масово залишати свої домівки. Вінниця стала прихистком для багатьох внутрішньо переміщених осіб і надалі приймає та надає допомогу.

У Вінниці 29 квітня за рішенням сесії міської ради серед інших перейменували вулицю Суворова. Тепер вона носитиме ім’я відомого громадського діяча Миколи Стаховського – першого керівника дипломатичної місії УНР у Великобританії, який жив у Вінниці.

keyboard_arrow_up