Ольга БОБРУСЬ

Ольга БОБРУСЬ

(063)6371070
Ольга БОБРУСЬ - Всі Статті (21688)

Зібрали ґрунтовні, корисні та цікаві матеріали, які ми написали впродовж минулого тижня. Щоб не пропустити найбільш важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» від 5 червня до сьогодні.

Бійці батальйону поліції особливого призначення «Вінниця» затримали 36-річного мешканця обласного центру на вулиці Максима Шимка під час патрулювання. Цей чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. Крім того, він є підозрюваним у справі про незаконне зберігання наркотиків.

Є чітка послідовність дій для платників податків, які прийняли рішення припинити підприємницьку діяльності та знятися з обліку у контролюючих органах.

Кандидатка педагогічних наук, доцентка ВДПУ ім. М. Коцюбинського Ольга Пінаєва – одна із тих, хто волонтерством займається вже майже десятиліття. З однодумцями та студентами університету виготовляла підсумки для тактичного спорядження військових, плела сітки, а згодом долучилася до громадської організації «Мольфар» Юлії Вотчер, щоб мати змогу допомагати більше.

Існує чимало причин для втрати свідомості, але дуже важливо у такій ситуації надати домедичну допомогу.

Під час виконання бойового завдання в районі Бахмутського напрямку загинув воїн, житель села Лука-Мелешківська Дмитро Костюк. Інформація про зустріч та поховання Героя буде повідомлена додатково.

У Вінниці фахівці «Інститут розвитку міст» тестують проєкт створення міських лук.

На вінницьких вулицях поновлюють розмітку на пішохідних переходах, острівцях безпеки та роздільних смугах. Наразі комунальні бригади працюють на ділянках дороги по вулицях Андрія Шептицького та Зодчих.

Сильний удар магнітної бурі вже на підході. Він триватиме два дні, а пік прогнозується на 27 число. Кому слід бути обережнішими через магнітну бурю, та як мінімізувати негативний вплив на здоров'я, читайте в матеріалі нижче.

Це новий сервіс для вкладників збанкрутілих банків, який запускає Мінцифри разом з Фондом гарантування вкладів. Подати заяву можна буде в застосунку й отримати від Фонду гарантоване відшкодування вкладених коштів.

keyboard_arrow_up