Що треба знати про арсенал Калинівки. Хімікатів немає, тільки ракети

Що треба знати про арсенал Калинівки. Хімікатів немає, тільки ракети
Фото з сайту espresso.tv
  • Генштаб повідомляє, що не ушкодженими є 70% боєприпасів артскладів №48, що поблизу Калинівки
  • У Вінницькій ОДА розказали, що зберігається на складах
  • А от хімічної зброї немає — додає військовий журналіст Міноборони

У оперативній інформацій від Генштабу Збройних сил України зазначають, що інтенсивність вибухів зменшилася.

«Станом на 12 годину на території арсеналу лунають поодинокі вибухи, а їхня інтенсивність, у порівнянні з нічним часом, значно знизилася. Загрози для місцевого населення немає. За попередніми результатами встановлено, що близько 70 відсотків сховищ не ушкоджені пожежею» — йдеться в повідомленні Генштабу.

На сайті Вінницької облдержадміністрації розповіли, що на складах зберігається орієнтовно 83 тисячі тон боєприпасів.

«Населення військового містечка – 1 100 осіб; загальна площа території – 586 га», — пишуть на сайті ОДА.

Для розмінування боєприпасів на артсклад приїхали 100 піротехників з різних регіонів України.

А от хімікатів на складах поблизу Калинівки немає. Це спростували у Вінницькій міській раді, рятувальники та військовий журналіст Міністерства оборони України Юрій Ігнат.

«Окислювач ракетного палива «меланж», який зберігався на базі поблизу Арсеналу вивезли ще у 2010 році. Тому загрози отруєння повітря немає», — пише чоловік в своєму фейсбуку.

Читати ще новини про надзвичайні події у Калинівці за посиланням:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • З.А.Глядач
    "Для розмінування боєприпасів на артсклад приїхали 100 піротехників"

    Яке,нафіг,"розмінування"??? Чи "керівники" МО та МНС просто хочуть продемонструвати,що "вони роблять все можливе"? Вони,напевне,вважають,що б/п на складах зберігаються у спорядженому стані?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Від прибирання до догляду за тваринами. У Вінниці неповнолітніх, які порушили закон, залучать до роботи 20:07 «Ми всі робимо одну справу і доведемо її до Перемоги» — історія бійця стрілецького батальйону з Вінниччини play_circle_filled 19:39 Зарплати у вінницьких медзакладах: де лікарям платять найбільше та найменше 18:54 Більшість води в колодязях небезпечна. Як себе захистити і що варто знати про ризики Від читача 14:11 Сильна команда як основа сталих змін: досвід проєкту «Голос доступності» 17:53 У Стрижавській колонії засудженому передали булку з маком, всередині якої сховали канабіс 17:23 Острівці «небезпеки» на трасі Вінниця‑Гайсин: поки служби дають відписки — люди гинуть photo_camera 16:44 Під час спалювання трави на Жмеринщині літня жінка отримала опіки 16:04 Ворожий удар «шахеда» у Вінниці забрав життя Бориса Авксентюка — видатного науковця та наставника молоді 15:42 Новим очільником ВАКС став екссуддя з Шаргорода. Що відомо про Ігоря Строгого 15:00 Постраждалі вінничани після атаки дронів: скільки їх і що кажуть лікарі? 14:40 Готові великодні кошики, паски та ковбаски. Де замовити у Вінниці (партнерський проєкт) 14:06 Жінці, будинок якої знищив ворожий «шахед», відновили паспорт 13:07 Вінницькі лікарі роз’єднали зрощені пальці однорічного хлопчика та відновили рухливість кисті 12:57 Турнір присвятили пам’яті Федора Новіка та 45-річчю хоккею на траві Вінниччини 12:51 Проїзд у вінницьких маршрутках може здорожчати. На скільки? 12:10 Очільниця української антарктичної експедиції з Вінниці увійшла до ТОП-100 найвпливовіших жінок країни 11:44 Затримали підрядника, який хотів заробити понад 400 тисяч гривень на ремонті лікарні 11:07 Живуть у хібарках посеред смітника: у Вінниці провели рейд «Діти вулиці» photo_camera 10:02 Загубився і заснув у лісі. Як на Вінниччині шукали дворічного хлопчика
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up