Перехід на літній час 2021: коли і куди переводять годинники в Україні

Перехід на літній час 2021: коли і куди переводять годинники в Україні
Верховна Рада не скасувала переведення годинників в Україні на літній і зимовий час. На черговому засіданні парламентарі відправили документ на доопрацювання.
  • В останню неділю березня в містах України відбудеться перехід на літній час 2021. Але в цьому році він може стати одним з останніх.
  • Дізнайтеся, коли і куди переводять стрілки годинника. Та чому це може стати останній раз?
     

Традиційно Україна переходить на літній час або ж на одну годину вперед у кінці березня. Цього року ця дата припадає на 28 березня. Перевести стрілки на одну годину вперед потрібно в ніч з 27 на 28 березня о 03.00. Наразі наші гаджети роблять за нас це автоматично.

Проте існує ймовірність, що Україна скасує ці переходи раз і назавжди. Такий законопроєкт розглянула Верховна Рада України 3 березня під час засідання. У першому читання підтримали цей документ 277 народних депутатів із 226 необхідних. До того ж Верховна Рада проголосувала за скорочення терміну підготовки законопроєкту до другого читання. Автори законопроєкту №4201, прийнятого 3 березня, розраховують, що перехід на зимовий час в жовтні 2021-го виявиться для України останнім.

Якщо закон ухвалять, то в Україні більше не буде переходу на літній час, а залишиться нинішній зимовий час, або UTC+2 за міжнародною шкалою. Вважається, що саме час, який є зараз є природним і стандартним для нашої території.

Відео дня

Законопроєкт не ухвалили 19 березня, а відправила на доопрацювання, тож є всі шанси, що до 28 березня депутати все ж визначаться, що робити з переведенням годинників.

Такий законопроєкт був створений, опираючись на медичні дослідження про те, що переведення годинників двічі на рік погано впливає на здоров'я людей.

Перехід на літній час 2021: коли і куди переводять годинники в Україні - фото 452219

Окрім медичних показників, законопроєкти передбачає такі зміни:

  • У всіх регіонах України діятиме єдиний київський час;
  • Переведення годинників на зимовий час у ніч на 25 жовтня 2021 року має стати останнім, відтоді час не змінюватиметься;
  • Україна проводить «часову реформу», орієнтуючись на аналогічну ініціативу Європейського союзу;
  • Варто також зазначити, що відмова від сезонних змін часу не потребує додаткових фінансових витрат, водночас вона має позитивно вплинути на економіку.

 

Читайте також:

У вінницьких лікарнях перебої з киснем. Влада закликає уряд втрутитись

На Вінниччині виявили мутований «британський» штам коронавірусу

15 летальних випадків та 750 людей захворіли на корону. Цифри по районах

Вінниця за крок до червоної зони. Чи будуть запроваджувати тотальний локдаун?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Читач68
    Потрібно переводити і не займатись ідіотизмом.
    Але, якщо захочуть залишити то варто зупинитись на літньому часі. Він якраз буде економічно доцільнішим ніж зимовий.
    Хоча, я ЗА сезонне переведення.
  • Читач48
    интересно , а чем аргументируется позитивный вплив на экономику? сто лет назад когда придумали перевод часов главным аргументом была именно экономия электроэнергии для заводов и фабрик и максимально эфективное использование солнечного света.  За сто лет на планете стало больше угля и нефти???? Своими руками лишаем будущего своих детей из-за плохого самочувствия  немощных и болезненных людишек (извечные 2% дерьма )
  • Читач48
    ахметов так надеялся что отменят перевод часов-ведь он опять заработает на тарифах по электроэнергии ( быдло народ упорно верит в стрессовость и нездоровье нации при переводе часов).
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:06 Сьогодні — Міжнародний день принцес. Історія, заборони та прикмети 5 травня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 28 квітня по 4 травня, які ви могли пропустити photo_camera 20:05 Ведмедиця вивела на прогулянку малюків: зворушливі кадри з Подільського зоопарку play_circle_filled photo_camera 19:30 Меморіальна дошка лицарям Зимового Походу буде в Ольгополі: 105 років тому з селища вибили більшовиків Від читача 09:13 Знову сумна звістка: загинув захисник з Вінничини 19:12 Raptor не з нами, але в серцях: спогади про Героя Віталія Яворського 18:03 Майже два мільйони гривень від екопорушників скерували на підтримку ЗСУ photo_camera 17:12 На Замковій п'яний водій без прав на Skoda протаранив Opel та намагався втекти photo_camera 16:36 За 45 мільйонів гривень мерія Вінниці купує дрони на дроті — подробиці photo_camera 16:01 «Гідротур» до Молдови не вдався. Прикордонники затримали втікача 15:09 Значні збитки та постраждалий: на Вінниччині за добу сталося майже три десятки пожеж photo_camera 14:34 Прострілене дзеркало та рояль у Білій залі. Що приховує історія вінницької Думи? photo_camera 14:01 Кому на Вінниччині у травні перекриють газ? Список населених пунктів та адрес 13:28 Штрафи до шести тисяч: надзвичайники використовують дрони для виявлення підпалів photo_camera 13:13 Дослідники пройшлися слідами минулого у печерах Поділля: нотатки експедитора photo_camera 12:28 Вінничанка зливала відходи у струмок «Безіменний». Що їй за це буде? photo_camera 12:12 Як ви ставитесь до податку на покупки в Інтернеті? Ми запитали вінничан 11:19 Від кулемета до психології: гвардієць розповідає про війну та навчання photo_camera 10:48 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає photo_camera 10:01 Пішов з життя Петро Одарченко — заслужений лікар України та онкохірург
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up