За два дні ожеледиці з переломами та забоями у вінницьке травматологічне відділення, що у другій міській лікарні, звернулося більше двох сотень людей. Люди жаліються на те, що комунальні служби не посипають тротуари піском та сіллю. Деяким навіть доводиться ходити по проїжджій частині, бо тротуар дуже слизький.
Один з чоловіків ледь не впав просто перед камерою, коли до нього звернувся наш журналіст.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 25 від 24 червня 2026
Читати номер