Микита ПАНАСЕНКО

(073)0476879
Микита ПАНАСЕНКО - Всі Статті (1329)

Сьогодні, 19 жовтня, у молодіжному центрі «Квадрат» презентували дитячу книжку «Ква(ко)ролі світів» вінничанки Ольги Дужак. На дійство прийшло кілька сотень дітей із батьками. Для глядачів-слухачів-читачів виступали аніматори, які були в образах героїв фантастичної казки.

Розпочинається судовий процес щодо вінничанки, яку звинувачують у тому, що вона «заробляла», обманюючи онкохворих — продавала їм фальсифіковані ліки.

Справу водія Volkswagen Caddy, який на смерть збив 75-річну жінку, що продавала квіти в кафе, передали до суду.

Справа моторошної ДТП на Келецькій, яка сталася 9 березня 2019 року, уже в суді. Про це свідчить ухвала Вінницького міського суду від 24 вересня, опублікована в єдиному реєстрі судових рішень.

У Вінниці за звання «Велопрацедавець року» змагалися шість компаній. Кожна з них продемонструвала високий рівень інфраструктури, яку облаштували для співробітників, а також приклади їх мотивації для того, щоб їздити на роботу на велосипеді. Перемогу виборола одна з компаній за результатами конкурсу. Учасників нагороджували в суботу, 5 жовтня, у молодіжному центрі «Квадрат».

Вінничанин Віталій Гуменюк купив підвал старого будинку, щоб облаштувати його під заклад для відпочинку. Під час початкових робіт випадково знайшов у цьому підвалі підземний хід. Тепер хоче розкопати та дослідити його. А далі перетворити у «родзинку» майбутнього закладу.

Читайте про те, хто займається очищенням води у вінницьких школах та наскільки вона якісна.

Розгорівся скандал через проблеми з протипожежними заходами, які виявили після ремонту закладу. Посадовці думають чи не закрити «Квадрат». А виконавці ремонту, вартістю понад 7 мільйонів, обіцяють запустити протипожежну систему вже за кілька днів.

Причини відмови поки що невідомі. Керівника відділу поліції звинувачують у тому, що хотів грошей за закриття кримінального провадження.

keyboard_arrow_up