Суд відмовся прийняти угоду про визнання вини поліцейського, який попався на хабарі у 200 тисяч

Суд відмовся прийняти угоду про визнання вини поліцейського, який попався на хабарі у 200 тисяч
  • Причини відмови поки що невідомі.
  • Керівника відділу поліції звинувачують у тому, що хотів грошей за закриття кримінального провадження.

Кілька місяців тому, 9 липня, на Пирогова затримали поліцейського. Його звинуватили в отриманні хабара за те, щоб закрити кримінальну справу.

Як повідомляла прес-служба військової прокуратури, начальник відділу моніторингу та звітності поліцейської діяльності обласного главку вимагав 300 тисяч гривень у громадянина. Розмір хабара — 10 % від суми договору, що є предметом досудового розслідування кримінального провадження за статтею 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

У день затримання правоохоронець нібито отримав частину грошей — 206 тисяч грн.

Справу розслідували за статтею Кримінального кодексу «Зловживання впливом». За це передбачено покарання від штрафу до позбавлення волі.

Обвинувачений пішов на угоду про визнання винуватості. 17 вересня у Вінницькому міському суді розглядали угоду. Суддя Кашпрук відмовився затверджувати угоду. Причини відмови поки невідомі. Підставами для скасування могли стати різні причини, у тому числі й занадто м’яке покарання.

У хабарницьких справах обвинувачені часто йдуть на угоду, визнаючи провину, щоб відбутися штрафом, а не отримати реальне ув'язнення. Як, наприклад, екс-прокурор Попеско. Відтак, відмова у затвердженні угоди є примітним явищем. Про причини такого рішення суду ми повідомимо пізніше.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Борис Беспощадный
    Від тюрми і від суми не зарікаються!
  • Діма
    Невже таки закриють?
    Буде гарний прецедент.
    П. С. Чи десь взявся суддя принципово-чесний, або копчик без мохнатих знайомств.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Юні дзюдоїсти з Вінниці вибороли 25 медалей на турнірі в Могилів-Подільському photo_camera 20:40 Вінниця 50 років тому: від масштабного будівництва до дефіцитних черг і білосніжних катерів photo_camera 20:04 У Вінниці нагородили найталановитіших школярів року: хто отримав відзнаки photo_camera 19:32 Хто пише закони, а хто пропускає сесії? Аналіз роботи вінницьких нардепів у Верховній Раді Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустив соціальну ініціативу 19:10 Укрзалізниця збільшує кількість літніх рейсів. Які потяги проходитимуть через Вінницю? 18:11 Вінницькі гвардійці стали срібними призерами чемпіонату НГУ photo_camera 17:11 Karaya вже літає на Gripen. Що відомо про нові винищувачі для України photo_camera 16:51 Вінничан попередили про небезпечну погоду, що насувається на область play_circle_filled 16:26 Ветерани та військові змагатимуться у Вінниці на чемпіонаті з волейболу сидячи 16:11 Через конфлікт у трамваї у Вінниці побили водійку. Рух стояв півтори години play_circle_filled 15:51 Дитячий відпочинок з користю. Огляд літніх денних таборів у Вінниці 2026 15:22 У Хмільнику дитина постраждала через небезпечні ігри з бензином 14:09 Пожежі у будинках і повалені дерева: як минула доба Вінниччини photo_camera 13:13 Обвинуваченому у вбивстві 15-річної Софії з Дашева загрожує довічне play_circle_filled 12:57 Понад 29,5 млн грн на підтримку ЗСУ: обласна Рада ухвалила рішення (пресслужба Вінницької обласної ради) 12:04 Татусів-ветеранів із малечею кличуть на сімейний майстер-клас у Вінниці 11:31 Нерухомість в Болгарії, кредит в Австралії: що нового у депутатів Вінницької міської ради? photo_camera 11:01 У Вінниці 31 травня змінять рух біля міського кладовища: деталі 10:02 Двометровий козак із позивним «Манюній»: у Вінниці прощаються з полеглим воїном
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up