На Магістратській знайшли ще один вхід у підземелля. Власник знищувати його не збирається

На Магістратській знайшли ще один вхід у підземелля. Власник знищувати його не збирається
Під цим будинком на Магістратській знайшли ймовірний вхід у тунель
  • Вінничанин Віталій Гуменюк купив підвал старого будинку, щоб облаштувати його під заклад для відпочинку.
  • Під час початкових робіт випадково знайшов у цьому підвалі підземний хід. Тепер хоче розкопати та дослідити його. А далі перетворити у «родзинку» майбутнього закладу.

Дослідник підземної Вінниці Владислав Сушинський вважає, що новознайдені арки можуть бути входом у тунель, який веде під вулицю Магістратську. Від Магістратської тонель також може вести в сторону Соборної.

Власник кількох відомих закладів харчування та відпочинку Віталій Гуменюк купив приміщення в будинку, який 1906 року будівництва. Будинок знаходиться за адресою: Магістратська, 3. Під час ремонту випадково знайшли хід. Стіни підземної знахідки викладені цеглою.

Владислав Сушинський говорить, що довжина ходу може бути близько 5 метрів, але це лице фрагмент. Тунель впирається в стіну будинку, де його замурували. Що далі — треба вивчати.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (4)
  • Інна
    Неймовірно
  • Лена
    жора, так а может подземелье уже было, а дом построили позже (например старый сгорел или струхлявел, а новый на том месте по прежнему имел выход в подземелье. может, морковь хранили, а может и "на черный день" все же... почему бы нет?
  • Жора
    "купив приміщення в будинку, який 1906 року будівництва"

    ___________________

    а 20 мин  пишет что там в этом доме старинные подземелья которым лет 200-300)

    _________

    20 мин ) такие 20 мин))))))
  • Жора
    Это подвал раньше в подвалах хранили продукты ведь холодильников небыло. Эй там в 20 мин шо вы курите?

    Кстати  за жд вокзалом на ул. Тычины многие  даже те кто живет в 9 этажках выкопали  на улице в земле погреба, поставили крышк(метал) с замком , и так под землей держат  продукты.

    Раньше  лет 100 назад у людей сараев и подсобных помещений небыло, все хранили и держали  под землей, чтобы не воровали.

    ---

    )))))

    Эй там в 20 мин , а когда и куда платить вам за навЕсти?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:19 Басейн, квести та солодка вата: у Вінниці влаштували свято для дітей військових photo_camera 19:03 Йога, сплави та тиша: як у таборі під Вінницею оздоровлюють 50 сімей з Харківщини 18:32 Від Кіма до Вигівського: хто увійшов до нового уряду і як за нього голосували вінницькі нардепи 18:08 Компенсація за оренду житла для військових у Вінниці: хто може отримати 4 992 Від читача 17:24 Від споживання до захисту: як проєкт «Брама» очищує український медіапростір. 17:07 Вінницькі алтиматори дебютували на міксових змаганнях в Європі photo_camera 17:03 Горів ліс та падали дерева на авто: надзвичайники підбили підсумки доби photo_camera 16:13 У селі під Хмільником нетверезий керманич Audi зніс ліхтарний стовп photo_camera 16:08 Метеорологи оцінили стан посівів на Вінниччині: де бракує вологи 16:00 Колишню інкубаторну станцію птахофабрики в Літині виставили на продаж як маєток XIX століття photo_camera 15:27 364 мільйони на обіди школярам: які їдальні вже ремонтують і де планують фабрику-кухню за майже пів мільярда 15:02 Від 200 гривень за бджолосім'ю до компенсації за насіння: у Вінниці виділили кошти фермерам 14:13 Відхилення у воді з трьох водогонів області: що виявили під час перевірки photo_camera 13:03 Шестеро людей постраждали. Біля Вінниці зіткнулися Volkswagen і Renault photo_camera 12:34 Де у Вінниці найдешевша оренда: рейтинг районів за цінами на квартири 12:15 Від курсу з графічного дизайну до перших комерційних проєктів вже у 18 років (Новини компаній) 11:11 П'яна ДТП на залізниці біля Глухівців: за загибель 15-річної дівчини водій отримав вирок 10:19 Гаряча вода — за тиждень, світло — після ремонту: перелік адрес у Вінниці, де є обмеження 10:02 Сьогодні вітайте Ганну та Романа. Історія, заборони та прикмети 21 липня 09:25 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій» та 56 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up