Судитимуть водія Volkswagen, який на смерть збив жінку-квіткарку на Коцюбинського

Судитимуть водія Volkswagen, який на смерть збив жінку-квіткарку на Коцюбинського
  • Справу водія Volkswagen Caddy, який на смерть збив 75-річну жінку, що продавала квіти в кафе, передали до суду.

На розслідування ДТП правоохоронцям знадобилося близько двох місяців. Аварія на проспекті Коцюбинського, у якій загинула жінка, що продавала квіти в міських кафе та ресторанах, трапилася 8 серпня 2019 року. Тепер обвинувальний акт щодо водія Volkswagen Caddy, який втікав із місця ДТП, передали до суду. Про це дізнаємося з ухвали Вінницького міського суду від 2 жовтня 2019-го. Підготовче засідання призначили на 7 листопада.

Справа кваліфікована за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу. Максимальне покарання, яке загрожує водію — позбавлення волі на строк до 8 років.

Нагадаємо, на проспекті Коцюбинського водій Volkswagen Caddy на смерть збив жінку, яка переходила дорогу по «зебрі». Під колесами авто загинула 75-річна бабуся, яка продавала квіти в кафе та ресторанах. Квіти так і залишилися біля неї розкидані по всій дорозі.

Водій намагався втекти за кермом свого авто з місця аварії, але його затримав таксист — про це повідомила прес-служба поліції області.

Наступного дня після ДТП водію у Вінницькому міському суді обрали запобіжний захід на час розслідування. У суді вирішили, що підозрюваний має бути під вартою.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Юрий Бондарук
    2 місяці??? Є труп, є водій, є машина (знаряддя злочину), чого тягнули 2 місяці? Відповім: чекали бабло! Працівнички))) За кордоном би, вже на другий день: суд, вирок!
    анонім reply Юрий Бондарук
    Юра, не пиши дурню. Який 2 день, яке бабло? Людина під арештом, експертизи, допит свідків, купа паперів. 2 місяці це треба записати у актив поліції.
    Юрий Бондарук reply анонім
    Знаю, що пишу! За кордоном, не раз, в різних країнах, з моїми товаришами: скоїв ДТП? Винний? На другий день - суд, тюрма! Що тут досліджувати? Кому що не зрозуміло (в цій справі)? Чи два місяці писали бумаги? Чи слідчий (як у нас це заведено) - дуже зайнятий? (чи чекає хто прийде "порішати"). АНОНІМ))) ти прям, як не тут живеш чи не знаєш "сістєму"))))
    анонім reply Юрий Бондарук
    Пан Юрій, не пишіть дурню. Затримання та рішення суду різні речі. Що досліджувати? Не має значення.
    Людина має право на захист. Захист пише клопотання на проведення експертизи. звертаємось до Закону
    "15. Строк проведення судової експертизи або експертного дослідження встановлюється директором, заступником директора ДНДЕКЦ, НДЕКЦ або керівником відповідного відділу (сектору) залежно від складності дослідження та з урахуванням завантаження фахівця і становить:

    до 10 днів - щодо матеріалів, які належать до категорії простих досліджень;

    до 30 днів - щодо матеріалів, які належать до категорії досліджень середньої складності;

    до 60 днів - щодо матеріалів, які належать до категорії складних досліджень;

    до 90 днів - щодо матеріалів, які належать до категорії досліджень особливої складності.

    У разі значного завантаження експерта,."
    Врахуємо час на ознайомлення з матеріалами справи , передача матеріалів до суду і в 48 годин аж ніяк...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
22:23 «Нива» приймає лідера групи «Полісся-2» 21:01 Від Гайсина до Жмеринки: список доріг області, де «залатали» вибоїни photo_camera 20:30 «Ти не будеш одна — люди допоможуть»: трьом дітям полеглого воїна потрібна школа і дитячий садок 20:04 Бізнес «з рук в руки» провалився: у Вінниці затримали двох дівчат, які торгували канабісом Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових: Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям 19:18 Пільги та знижки для УБД від бізнесу Вінниці: де заощадити та як отримати підтримку 19:03 У Вінниці фарбують лави, перила та освіжають вуличний простір photo_camera 18:08 Під прицілом камер та патрулів: триває полювання на тих, хто спалює суху траву та сміття 17:20 «Весняні хороводи», DIBROVA, «It’s my life» і вечори Іздрика й Кідрука! ТОП подій квітня у філармонії photo_camera 17:16 Миролюбівка у сльозах. Після трьох років катівень додому повернувся воїн Сергій Стасюк photo_camera 16:43 Знести не можна залишити — чому влада вимагає зрівняти із землею табір «Веселка» у Високому? play_circle_filled photo_camera 16:11 Страшні кадри аварії під Перемогою: водій загинув у розтрощеній вантажівці photo_camera 15:40 Шукаєте, де придбати якісні напівфабрикати? Підібрали кращих виробників для вас (партнерський проєкт) 15:23 Вінницькі парадзюдоїсти готуються до чемпіонату України 15:09 Хто представлятиме ветеранів області у Києві? Завтра у Вінниці відбудуться вибори 14:09 Весілля за ґратами: у вінницькій тюрмі засуджений та його обраниця офіційно стали сім’єю 13:24 Зняти квартиру у Вінниці — це розкіш. Скільки платять люди з різних професій 13:13 Викрали родину заради АЗС та мільйонних боргів: на Вінниччині судитимуть банду рекетирів play_circle_filled photo_camera 12:13 Додатковий транспорт пустять на Провідну неділю. Графік та перелік маршрутів у Вінниці 11:03 Під Хмільником вантажівка протаранила рейсовий автобус. Серед пасажирів було четверо дітей photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up