Другі проводи на Сабарівському кладовищі: ховають, а будівництво ще не закінчено

Другі проводи на Сабарівському кладовищі: ховають, а будівництво ще не закінчено
  • Різні розмови та забастовки навколо організації та будівництва Сабарівського кладовища продовжувалися досить довго.
  • Але попри все у 2017-му році кладовище відкрили. Як пройшли другі проводи на новому цвинтарі?

 

У листопаді 2017-го року на Сабарівському кладовищі виділили три сектори для поховання вінничан, провели світло та проклали шляхи. Тоді до роботи цвинтаря було чимало питань: мітингувальники, «пропускна система» та припущення, що небіжчиків ховали потайки вночі. Проте, перші проводи минулого року пройшли без протестувальників і досить спокійно, так само як і цьогорічні.  

На під'їзді до цвинтаря була припаркована велика кількість авто. Машини залишали прямо на узбіччі. Кілька десятків поліцейських слідкували за порядком.

Відео дня

На кладовищі з’явилася велика кількість нових могил. Якщо минулого року станом на 15 квітня на цвинтарі було поховано 368 людей, то на сьогодні число збільшилося до 1500. Про це повідомив землекоп Сабарівського кладовища Валерій Лушніков.

Що стосується противників кладовища, то Валерій говорить таке:

– Ті хто бастував, того тут і ховають. Ховають близьких, – уточнює Валерій. – Світ тісний, вчора кричали, а сьогодні ховають.

На кладовище прийшло чимало відвідувачів. Здебільшого люди йшли із живими квітами та корзинками із пасками та солодощами. На території цвинтаря розташували кілька ємностей із водою, аби відвідувачі могли змити землю із взуття та помити руки. Крім того, є смітник та два біотуалета.

На кладовищі досі йдуть ремонтні роботи, так як територія розділена на дві частини: ліворуч ховають звичайних людей, праворуч виділена земля для почесних осіб – військових:  

– Планується побудова колумбарія під урни, трохи далі буде склеп. Крім того побудують адміністративну частину та стоянку, – говорить Валерій.

Будівництво заплановане на цей рік, проте погодні умови не дозволяють працювати у повну силу. За словами Валерія, жодна техніка не може заїхати на територію через погані погодні умови.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (27)
  • Anna Gavrilova
    православная церковь не разрешает кремацию!
  • Олександр Кондратюк
    А де ж буде об'їзна дорога, що мала бути згідно ГЕНерального плану м. Вінниця?
    Олексій reply Олександр Кондратюк
    Мало того, незрозуміло на яких підставах віддали у приватну власність ділянку біля сабарівського шоссе, яка зарезервована була під обїзну дорогу, а кладовище впритул побудували до існуючої забудови, але нічого, на наступних виборах будуть величати розтринькувачів земель, адже вони лісапедні доріжки зробили.
  • Татьяна Татьяна
    У нас к сожалению не думают о том, где жить живым...особенно такие безтолочи как Валера. Конечно во всех цивилизованных странах действует такое понятие как кримация. Это большая экономия земли в первую очередь..Но нам же надо с размахом, да и деньжище какие крутят на глупых убеждениях людей:" Чем выше памятник, тем круче!" только мертвых с земли это не поднтмет. Лучше бы думали за живых, за экологию, за молодые семьи, парки, скверы и детские площадки для деток..Умершие должны быть в памяти и в сердце а не занятыми гектарами!!!! И вот такие как "Валера будет и жить с детьми между памятниками"!
    Татьяна Татьяна reply Татьяна Татьяна
    Валентина Лапинская то скоро по христианскому живым не будет где жить..
    Валентина Лапинская reply Татьяна Татьяна
    Татьяна Татьяна по христянське ховають
  • Лили Варварова
    У нас в переорках не мае де хоронити  15км вид винници скоро лис будуть вирубувати а село таке гарне и
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:55 Історики та краєзнавці підтвердили місце народження козацького полководця (Новини компаній) 11:02 Солдат Ярослав Склярук, що вижив у пеклі полону, нарешті вдома photo_camera 09:52 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 11 липня 08:35 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 08:34 Вітаємо Ольгу та Олену. Свято, іменини, заборони та прикмети 11 липня 08:09 Вінниця прощається з Героєм: загинув 57-річний майор поліції Володимир Петрусян photo_camera 21:01 Від заробітку до в'язниці: у Хмільнику викрили двох наркоторговців photo_camera 20:12 У Жмеринці п'яний водій пропонував поліції хабар у 20 000 гривень 19:23 Як засмагати безпечно для здоров'я? Взяли рекомендації у дерматолога 19:01 Дві людини захворіли на лептоспіроз цього року на Вінниччині. Що це за інфекція? 18:35 Де мають гратися наші діти, якщо дитячі майданчики занедбані? play_circle_filled 18:08 Пухлина вагою п’ять кілограмів: у «Пироговці» провели складну операцію photo_camera 17:27 «Я всіх вас тут уб’ю!» Гвардієць накрив собою гранату у вагоні поїзда — війна однакова і вчора, і нині 17:10 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 17:07 Пропагандувала навіть у судовій залі. Вінничанка отримала строк за виправдання агресії рф 16:37 Пʼяний за кермом не основна загроза. Як судять за ДТП із потерпілими та загиблими? 16:06 Штучна шкіра та новий досвід: Вінницький опіковий центр поглиблює співпрацю з Тайванем photo_camera 15:06 Мартинівка отримала власне бомбосховище на майже 170 квадратів photo_camera 14:02 Буревій пройшов на Вінниччині. Надзвичайники виїжджали прибирати повалені дерева photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up