Безхатченки курили в підвалі. Пожежу гасили 8 рятувальників на 2 машинах

Безхатченки курили в підвалі. Пожежу гасили 8 рятувальників на 2 машинах

Сьогодні, 30 жовтня 2017 року, дві пожежні машини виїхали на виклик на вулицю Стеценка. Люди повідомили, що з підвалу багатоповерхівки валить дим.

О 10:08 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Стеценка у Вінниці з підвального приміщення дев’ятиповерхового багатоквартирного житлового будинку йде дим. Про це розказують в прес-центрі відомства.

До місця виклику направили вісім пожежників на двох спецмашинах.

Відео дня

«По прибуттю на місце події, бійці ДСНС встановили, що горить одна із комор підвального приміщення на площі 5 квадратних метрів. Під час пороведення розвідки у складі ланги газодимозахисної служби, вогнебрці виявили двох чоловіків, яких одразу евакуювали», - зазначають рятувальники.

На щастя, пожежу загасили. Обійшлося без жертв.

Ймовірна причина виникнення загоряння необережність під час паління.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Любовь Олексенко
  • Старуха Шапокляк
    jnrelf ltymub yf cbufhtns
    Старуха Шапокляк reply Старуха Шапокляк
    откуда деньги на сигареты?
  • Ols Kat
    Это там где прием стеклотары?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:52 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 11 липня 08:35 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 08:34 Вітаємо Ольгу та Олену. Свято, іменини, заборони та прикмети 11 липня 08:09 Вінниця прощається з Героєм: загинув 57-річний майор поліції Володимир Петрусян photo_camera Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 21:01 Від заробітку до в'язниці: у Хмільнику викрили двох наркоторговців photo_camera 20:12 У Жмеринці п'яний водій пропонував поліції хабар у 20 000 гривень 19:23 Як засмагати безпечно для здоров'я? Взяли рекомендації у дерматолога 19:01 Дві людини захворіли на лептоспіроз цього року на Вінниччині. Що це за інфекція? 18:35 Де мають гратися наші діти, якщо дитячі майданчики занедбані? play_circle_filled 18:08 Пухлина вагою п’ять кілограмів: у «Пироговці» провели складну операцію photo_camera 17:27 «Я всіх вас тут уб’ю!» Гвардієць накрив собою гранату у вагоні поїзда — війна однакова і вчора, і нині 17:10 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 17:07 Пропагандувала навіть у судовій залі. Вінничанка отримала строк за виправдання агресії рф 16:37 Пʼяний за кермом не основна загроза. Як судять за ДТП із потерпілими та загиблими? 16:06 Штучна шкіра та новий досвід: Вінницький опіковий центр поглиблює співпрацю з Тайванем photo_camera 15:06 Мартинівка отримала власне бомбосховище на майже 170 квадратів photo_camera 14:02 Буревій пройшов на Вінниччині. Надзвичайники виїжджали прибирати повалені дерева photo_camera 13:13 У Вінниці вшанували 16 медиків, які загинули на війні photo_camera 12:02 Мінісенсація у Подільському зоопарку — вперше народилася патагонська мара
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up