Справа з хабарем: ексголовному «дорожнику» Алексєєву продовжили запобіжний захід

Справа з хабарем: ексголовному «дорожнику» Алексєєву продовжили запобіжний захід
  • Колишнього начальника вінницької Служби автомобільних доріг Ігоря Алексєєва підозрюють у спробі дати хабара голові ОДА Сергію Борзову.
  • Про те, що Ігоря Алексєєва звільнили з посади, у соцмережах повідомляють активісти. 
  • Поки на його місце призначили тимчасово виконуючого обов'язки, іншого працівника Служби.
     

Вищий антикорупційний суд частково задовольнив клопотання прокурора та продовжив до 8 березня запобіжний захід колишньому начальнику Служби автомобільних доріг у Вінницькій області. Про це повідомляє пресслужба суду.

Подробиці про гучну справу читаємо в публікаціях:

Головного «дорожника», який був затриманий на хабарі, звільнили з посади. Хто на його місці?

Відео дня

Справа з хабарем: головного дорожника Алексєєва відпустили з-під варти за 3.9 млн гривень

Ігор Алексєєв і надалі зобов’язаний:

  • прибувати до слідчого, у провадженні якого перебуває кримінальне провадження, прокурора та суду за кожною вимогою;
  • не залишати населений пункт, у якому він проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду;
  • повідомляти слідчого, прокурора та суд про зміну свого місця проживання та роботи;
  • утримуватися від спілкування із особами, зазначеними в ухвалі.

Нагадаємо, в жовтні 2020-го, його спіймали на хабарі. Керівник служби автомобільних доріг у Вінницькій області пропонував очільнику ОДА хабар.

Гроші начебто передбачалися для вирішення питання про зміну бюджетних видатків. Усього ж розмір запропонованої підозрюваним неправомірної вигоди — 4,2 млн гривень. Вирішити питання йому не вдалося — посадовця затримали та оголосили підозру. Проте за кілька днів він сплатив заставу в розмірі 3 мільйони 933 тисячі 800 гривень, зазначають в ухвалі Вищого антикорупційного суду (ВАКС) від 13 жовтня. Тривають слідчі дії.

 

Читайте також: 

Справа з хабарем: головного дорожника Алексєєва відпустили з-під варти за 3.9 млн гривень

Не вдалося «порєшать». Затримали начальника служби автомобільних доріг області

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:55 Книжковий фестиваль у Вінниці: що пропонує VinBookFest 09:15 Травень - місяць обізнаності про меланому: чому варто обстежити родимки і де це зробити у Вінниці (партнерський проєкт) 08:52 У Вінниці попрощаються з полеглим воїном Юрієм Білим 08:12 Сьогодні Всесвітній день руху для здоров’я. Історія, заборони та прикмети 10 травня Від читача 14:59 Регіональний форум «10 років. Пробація – майбутнє зараз» у Вінниці 21:00 Тут творилась історія: сторінки минулого Гонтівки 20:07 Весна — сезон загострення астми. Чому хвороба завдає шкоди дитячому організму і як з цим боротись 19:46 Вихідні не для пікніка: на Вінниччині обіцяють холод та дощ 18:44 Пʼять порад від лікаря, як обрати сонцезахисні окуляри для дітей 18:18 Субсидія на оренду житла для переселенців: як працює новий механізм допомоги 18:15 Гурт ТІК святкуватиме 20-річчя у Вінниці великим концертом просто неба 17:05 В Томашпільській громаді врятували підлітка, який замерзав у полі на шляху додому play_circle_filled 16:12 На Хмельницькому шосе зіткнулися Volkswagen та Nissan. ВІДЕО play_circle_filled 15:35 Де купити квіти до Дня матері: кращі локації, контакти та швидка доставка (парнерський проєкт) 15:14 Схема на 150 мільйонів: як «свої» вигравали тендери, а готівку ділили 14:10 У Вінниці майже кожен другий багатоквартирний будинок має ОСББ 13:16 Екологи через суд стягнули 22 тисячі за незаконний видобуток пісковику 12:40 Ідеальні подарунки до Дня матері: СПА-розкіш, елегантна білизна та здоров'я (партнерський проєкт) 12:08 Нетверезий водій на Mercedes намагався «вирішити питання» за 20 тисяч гривень 11:10 На Вінниччині відкрили Алеї пам’яті на честь загиблих воїнів «Червоної Калини»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up