Не вдалося «порєшать». Затримали начальника служби автомобільних доріг області

Не вдалося «порєшать». Затримали начальника служби автомобільних доріг області
  • Керівник служби автомобільних доріг у Вінницькій області пропонував очільнику ОДА хабар розміром у понад 4 мільйони гривень.
  • Вирішити питання йому не вдалося — посадовця затримали та оголосили підозру.
  • Про злочин заявив голова ОДА Сергій Борзов. Він написав про результат операції СБУ в фейсбук та назвав ім'я затриманого.

Взяли посадовця «на гарячому». До операції ретельно готувалися спецпризначенці з 24 вересня. Детально про подію розповів керівник ОДА Сергій Борзов, якому саме і пропонували неправомірну вигоду.

Борзов про це написав у фейсбук. Каже, що потрібно закінчувати з корупцією в області.

— Керівник служби автомобільних доріг у Вінницькій області Алексєєв І.М. запропонував надати мені, як  голові Вінницької ОДА неправомірну вигоду у розмірі 4,2 млн.грн за вирішення питання про погашення заборгованості та виділення коштів з державного бюджету України, за раніше поставлене медичне обладнання на комунальний медичний заклад області КЗ «База спеціального медичного постачання», перед комерційними структурами (ТОВ «Ілантанмед» та ПП «Донмед»), у розмірі 42 млн.грн, — йдеться у повідомленні. — Так 24 вересня 2020 я звернувся до правоохоронних органів із заявою щодо пропозиції надання мені, як голові Вінницької ОДА неправомірної вигоди, від керівника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Алексєєва Ігоря Миколайовича.

За даним фактом у НАБУ відкрили кримінальне провадження. Керівника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області затримали «на гарячому», коли він передавав 200 тисяч гривень.

Затриманому оголосили про підозру.

Також про подію у фейсбук написало Управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

— У Вінниці СБУ затримала директора держпідприємства на пропозиції 4,2 мільйона гривень хабаря голові ОДА. За даними досудового слідства, діючи в інтересах сторонніх осіб, посадовець намагався «переконати» очільника області змінити цільове призначення бюджетних коштів. Натомість він обіцяв «вдячність» у 4,2 мільйона гривень, — йдеться у повідомленні. — Затримали посадовця відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України під час передачі першої частини неправомірної вигоди у розмірі 200 тисяч гривень.

 

 

Читайте також:

Шукають 16-річного жителя Хмільницького району. Хлопець зник 6 жовтня

Через аварію на Коцюбинського утворився затор з тролейбусів

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (45)
  • Алекс
    А глазки у начхальника все таки бегали значит  ВЫМОГАЛ
  • Алекс
    Сказочный де ой губернатор у нас а точнее догадайтесь с одного раза
  • Koss Kooss
    "ЧЕСНИЙ"!😇
  • Ніна Брезденюк
    Перед виборами не взяв а після буде брати аж,аж!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:15 Крипто-схема на кордоні: за перевезення ухилянтів до Молдови організатори отримали $12 500 10:59 Ремонтні роботи 3 березня: адреси без води та тепла у Вінниці 09:35 Вінниця сьогодні прощається з 30-річним воїном Євгенієм Маслюком 08:28 Сьогодні — Міжнародний день письменника. Історія, заборони та прикмети 3 березня Від читача 11:47 Правова підтримка військовослужбовців, ветеранів та їхніх родин — один із пріоритетів роботи ГО «Захист держави». 21:01 Впали і не могли встати: у Вінниці рятувальники визволяли з квартир двох пенсіонерок photo_camera 20:03 Сім пожеж за добу: де в області гасили вогонь та що стало причиною 19:25 За останні роки ціни зросли на 80% — і далі зростатимуть: пояснюємо, чому у Вінниці таке дороге житло 19:02 У Вінниці судитимуть банду, яка крала житло померлих 18:22 Юрпослуги без конкуренції та закупівлі «під поріг». Хто отримує сотні тисяч із бюджету в обхід відкритих торгів 18:03 «Після весілля молодята принесли 5000 гривень для ЗСУ»: що забув запитати у них волонтер? 18:02 У Шаргороді під колесами Toyota загинула пенсіонерка photo_camera 18:00 Кривавий інцидент біля гуртожитку: рецидивіст напав із ножем на іноземного студента 17:53 Підлога встелена доларами: дві лікарки «продавали» інвалідність у Вінниці photo_camera 17:45 Пакет на голову та вимога в рублях: у Львові викрали 17-річного вінничанина 17:08 Замість парт — мішки з зерном: у Бершадській громаді незаконно продали школу під агросклад 16:08 Декларація з «діркою» в 11 мільйонів: справу депутата Тиврівської селищної ради передали до суду 15:13 Заламали, затягли в бус і повезли: чи карають працівників ТЦК за перевищення повноважень у суді? 15:03 Між традицією та законом: що буде з 8 березня в Україні цього року 14:10 Вінниця кличе мандрувати: афіша екскурсій і турів на березень photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up