Правий Сектор взяв під свій контроль «Сбербанк России»

Правий Сектор взяв під свій контроль «Сбербанк России»
Представники Правого Сектору заявили, що нікуди не підуть, поки російські війська не покинуть територію країни.

{photo_gallery id=3785|}

Сьогодні, 11 березня, Правий Сектор взяв під свій контроль «Сбербанк России», який знаходиться на вулиці Келецькій, 78-А. З 7.30 активісти почали блокувати банк. Жоден із працівників не потрапив сьогодні на своє робоче місце. 

На питання журналіста «20 хвилин»: чи, на їхню думку, ця акція допоможе щось змінити, праві відповіли, що нехай це лише маленька крапля, але вона є. І, може, в інших містах, коли люди почують про нашу акцію, і вони робитимуть щось подібне: бойкотуватимуть російські підприємства та боротимуться із «шизофренічними проросійськими ідеями».

- Ми виконуємо наказ головного очільника Правого Сектору Дмитра Яроша, - сказав Сергій. – Поки не буде нового повідомлення з Києва, що потрібно покидати цю територію, ми будемо тут.

- Сьогодні нашим працівникам не дали можливості потрапити на роботу. Вони втратили гроші за цей день. Але справа навіть не в цьому. «Сбербанк России» - це дочірне підприємство. У нас українські вкладники. Росіяни не мають ніякого відношення до нас, - пояснив керівник відділу Олександр Закренюк. – Я українець, уродженець Вінниці. І мені так само не приємна ситуація,  що існує на сьогодні у нашій країні. Але цими діями вони не донесуть свою ідею до Росії, зроблять гірше тільки людям, які не мають можливості отримати гроші.

Дівчата із сусідніх магазинів принесли правим цукерки. Вони сидять на шинах, ніжаться на сонці та ретельно прибирають один за одним, якщо хтось не туди викинув сміття. Поряд спокійно стоять працівники банку, які спостерігають за тим, що відбувається. 

 

Коментарі (118)
  • Anonymous
    точніше? факти давай. де розгулює зі зброєю і хто, кому погрожують. а то ****ти в інтернеті можуть всі, а довести думку до кінця - одиниці
  • Anonymous
    які нафіг погроми? навіть всередину не знайшли, жодної шибки не побили...
  • Anonymous
    може, у хлопця грип, чого зразу ображати?
  • Anonymous
    Ну что тут сказать? Глупо! Полное отсутствие интеллекта и здравого смысла!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 В художньому музеї відкрили виставку про війну та шкоду довкіллю photo_camera 20:05 Що відзначають українці у перший місяць весни: календар свят на березень 19:19 «Вінницькі вовчиці» здобули чотири золота на відкритому чемпіонаті Хмельницького photo_camera 19:05 У Хмільнику втеча від ТЦК закінчилася бійкою: троє людей отримали травми play_circle_filled Від читача 13:42 Викрали батька з роботи 18:57 Четверо вінничан стартують на Паралімпійських іграх 18:31 У центрі Вінниці мозаїку «Казковий світ» визнали нововиявленою пам’яткою: що про неї відомо? photo_camera 17:21 Нелегальна «поїздка» до Молдови коштувала майже пів мільйона — організатора затримали прикордонники 16:35 Які прізвища найчастіше трапляються на Вінниччині? Склали ТОП-20 найпопулярніших 16:03 Від музею Вінницького трамвая до Галичини: які екскурсії та майстеркласи пропонують у березні photo_camera 15:04 Наталя Заболотна представила колективу нову команду заступників Вінницької ОВА 14:33 Туристи сплатили 359 млн грн до бюджетів: яка частка припала на Вінниччину у 2025 році 14:02 За незаконну вирубку лісу в Літинській громаді чоловік сплатив понад мільйон гривень 13:04 Асфальт тріщить, ями ростуть. Чи вистачить бюджету на ремонт доріг? play_circle_filled 12:17 Вінниця презентувала проєкти розвитку міста міжнародним партнерам у Мадриді 11:32 Чи вистачає паркомісць у Вінниці, на вашу думку? Ми запитали 10:57 Представники омбудсмена перевірили стан укриттів у середмісті. Які недоліки виявили photo_camera 10:02 «Київ треба блокувати» — у Вінниці втретє розглядатимуть справу про заклики до агресії та символіку СРСР 09:14 Морозний березень та аномально теплий квітень: синоптики попередили про весняні гойдалки 08:12 День штурманської служби авіації ЗСУ: історія, традиції та прикмети 28 лютого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up