Ірина КОЦЮРУБА
380637398313
Ірина КОЦЮРУБА - Всі Статті (145)

19 травня о 15.04 рятувальникам надійшло повідомлення про те, що на вул. Ленінградська у підвальному приміщенні триповерхового житлового будинку виникла пожежа.

У Вінниці відбудеться зустріч з Олегом Ляшком, кандидатом у президенти України.

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації». За це рішення проголосували 250 із 326 народних депутатів, які зареєструвались у сесійній залі.

Перший цьогорічний іспит випускники українських шкіл складатимуть 23 травня.

30-річний житель Могилів-Подільського району вирощував наркотичне зілля для власних потреб. Його наркотичну галявину знайшла міліція та прикордонники.

В акції "За мирний Донбас! За Донбас без терору, зброї і кровопролиття!" беруть участь хлопці з академії ФК "Шахтар", які одягнені в форму з логотипом футбольної команди. Про це повідомляє кореспондент «ОстроВа».

В рамках акції «Підтримай Українську армію» станом на 19 травня на рахунки Міністерства оборони України в якості допомоги Збройним Силам України від юридичних і фізичних осіб надійшло 124,7 мільйона гривень.

В четвер, 22 травня о 18:00 в Будинку офіцерів проведуть соціальний проект студії сучасного танцю «Шарм–S» – «Закохані у танець». Усіх бажаючих запрошують відвідати концерт.

Напис «Вінниця», який знаходиться при в’їзді у місто на Хмельницькому шосе, сьогодні розфарбують в кольори українського прапора.

Члени сімей загиблих героїв Небесної Сотні ініціюють проведення незалежних розслідувань смертей за допомогою іноземних експертів. В ініціативну групу увійшло більше 300 родичів героїв Небесної Сотні.

keyboard_arrow_up