5 замків в Україні, про які не всім відомо

Тримайте добірку з 5 маловідомих замків України, і переконуйтеся ще раз, що наша Україна - найкрасивіша!
5 замків в Україні, про які не всім відомо

Замок Радомисль, Житомирська обл

1108015.jpg

https://img.hotels24.ua/photos/ria/news_content/110/11080/1108015/1108015.jpg

Замок Радомисль на Житомирщині — це величний комплекс в стилі середньовічної архітектури. Його історія починається в кінці XIX століття. Це будівля, що складається з восьмиповерхової вежі з гвинтовими сходами і трьох крил від трьох до п'яти поверхів. Тут відтворено автентичні інтер'єри, виставлена ​​експозиція Музею української домашньої ікони та предметів старовини. До вашої уваги —  близько 5 тисяч ікон, роботи народних художників, унікальні старовинні фотографії, старовинні карти, праски, дерев'яні скульптури, антикварні люстри, картини та меблі. Замок Радомисль є унікальним місцем, де відновлений повний процес ручного виготовлення паперу. Всі бажаючі можуть відвідати майстер-клас і піти додому із згортком власної паперу!

Як дістатися. Спочатку — зручним для вас способом в Київ. Звідти до Радомишля можна доїхати прямою маршруткою від станції метро Житомирська. Час в дорозі - 1 година 20 хвилин. Від автостанції можна пройти пішки (3 км.) Або взяти таксі. Не зайвим буде взяти телефон таксиста, щоб забрав вас назад :) Також можна відправитися в Радомишль з Житомира.

Готелі поруч. Можна зупинитися в Києві, вартість готелів від 200 грн за 2-місць. номер. Також можна зупинитися в Житомирі, вартість від 170 грн за 2-місць. номер.

Замок Попова, Запорізька область

Замок Попова входить в палацово-парковий комплекс в Василівці. Будівля в стилі неоромантизму з елементами готики і бароко було побудовано в 1894 році: тоді воно єдине в Україні нагадувало середньовічні замки. До сьогодні збереглися зубчасті стіни з воротами, каретна, два флігелі, стайня і дозорна вежа. На його території знаходиться житловий будинок, школа-інтернат і музей історії садиби, де можна подивитися на картини Брюллова.

1108016.jpg

https://img.hotels24.ua/photos/ria/news_content/110/11080/1108016/1108016.jpg

Як дістатися. Спочатку — до Запоріжжя. Звідти весь транспорт, який йде в південному напрямку — йде через Василівку. Тому вам підійде будь-який автобус, наприклад Запоріжжя - Бердянськ або Запоріжжя - Енергодар. Від автостанції у Василівці (ви її не пропустите завдяки знаменитому посту ДАІ - літаючій тарілці) можна за 5 хвилин дійти пішки.

Готелі поруч. Зручно буде зупинитися в Запоріжжі. Вартість готелів - від 250 грн за 2-місць. номер.

Палац Терещенко, Житомирська область

1108017.jpghttps://img.hotels24.ua/photos/ria/news_content/110/11080/1108017/1108017.jpg

У маловідомому селі Червоне збереглася садиба цукрових магнатів Терещенків, яка побудована ще в XVIII столітті за проектом невідомого архітектора. Чудовий будинок в неоготичному стилі вражає своїми стрілчастими вікнами і восьмикутної вежею в центрі.

На фоні напівзабутого села цей палац виглядає просто неймовірно та казково.

Як дістатися. Спочатку — до Житомира. Потім Маршруткою з Житомира в с. Червоне.

Готелі поруч. 2-місний номер в готелях  Житомира обійдеться від 170 грн.

Садиба Даховських, Черкаська область

1108021.jpg

https://img.hotels24.ua/photos/ria/news_content/110/11080/1108021/1108021.jpg

Неоготичний палац у стилі англійських середньовічних замків розташований на території ландшафтного парку в с.Леськово. Закладений він ще в XVIII-XIX ст. поміщиками Даховських. У 1912 р, повернувшись з Європи, Даховський вирішив перетворити родову садибу на справжній англійський маєток. Будівля вражає суворістю і, в той же час, витонченістю архітектури. Центральним елементом композиції є квадратна башта-донжон в оточенні круглих і багатокутних зубчастих веж. Поруч знаходиться парк і озеро з "островом кохання". В даний час комплекс орендує приватне підприємство, територія знаходиться під охороною, формально доступ туристів заборонений, проте можливі винятки.

Як дістатися. Спочатку — до Черкас. Звідти — маршруткою до с. Леськове.

Готелі поруч. Вартість готелів в Черкасах — від 120 грн за 2-місний. номер.

Казковий замок під Києвом

1108019.jpg

https://img.hotels24.ua/photos/ria/news_content/110/11080/1108019/1108019.jpg

На Житомирській трасі з Києва в декількох сотнях метрів від дороги можна побачити унікальний казковий замок. Це в'їзд на найбільшу в нашій країні кіностудію під назвою "Victoria Film Studios". В замок вас, звичайно, не пустять, але пофотографувати його приголомшливий вигляд ніхто не заборонить. Якщо придивитися, то всередині будівлі можна побачити декорації в'язниці.

Як дістатися. Спочатку — до Києва. Звідти — на маршрутному таксі в бік Житомира. Зупинка - село Гурівщина.

Готелі поруч. Зупинитися можна в одному з готелів Києва. Якщо хочете заощадити, вибирайте хостели. Місце обійдеться від 60 грн з людини.
 

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook