20 хвилин - Всі Статті (4594)

Марафон вінницьких бізнес-тренерів – подія нового формату, яка буде корисна всім, хто має власну справу або планує її відкриття, керівникам та менеджерам підприємств і організацій, всім тим, хто усвідомлює необхідність розвитку та підвищення ефективності своїх працівників і шукає «свого тренера», а також тим, хто шукає нових технологій та інструментів бізнес-рішень.

Вчора, близько 23 год повертаючись із ресторану "Мисливець ", що знаходиться на вул. Пирогова, нам на зустріч ПО ТРОТУАРУ виїхала машина з фішкою таксі і несучись прямо на нас, при цьому не збавляючи швидкості, вдарила нашу дитячу коляску! 

Они требуют платить ком. услуги! Общага, как страшный сон. Вот так вот я живу в общаге на Киевской, за коммуналку в марте вышло 1 900 грн,

Ось такий випадок стався біля універмагу. Куди їхала ця пані - невідомо. Відомо куди вона заїхала - майже у підвал.  

Интервью с Олегом Горобцом, CEO RIA Media, о маркетинговых проблемах винницких предпринимателей. Олег прочитает лекцию об изучении потребителей и маркетинговых исследованиях 27 марта на Школі маркетинга.

У розпорядження редакції потрапив проект рішення сесії міськради, що відбудеться в п'ятницю, 24 березня. Відповідно до цього документу, батько депутатки від БЮТу Ганни Давиденко отримує 1000 квадратних метрів землі у власність. Як нам вдалося з'ясувати, відповідний пункт розглядався на виконкомі як список учасників АТО. Батько депутатки до АТО , як і сама Ганна Давиденко, ніяк не стосується.

Сегодня столкнулась с очень НЕ приятной ситуацией. Ехала в муниципальном автобусе. Мой проезд длился 20 минут и всё это время водитель ВО ВРЕМЯ ЕЗДЫ (автобус был не полный, места для сидения были заняты и стояло человек около десяти) на ходу играл в телефоне или переписывался с кем-то

Вже відомо, що у Вінниці планують провести ярмарок, на якому можна буде придбати олію, яйця, фрукти і інші продукти харчування. Коли йти за покупками і чи можна самому щось там продати?  

Вчора, поблизу смт.Новотроїцьке Волноваського району снайпер бойовиків застрелив прапорщика з Вінницької області. Загиблий був вчителем математики у Крижополі.

У Вінниці, в спортивному клубі «Нокаут» відбудуться круті бої між спортсменам Вінницької області. Ринг, таїландський бокс і купа емоцій. А коли початок? 

keyboard_arrow_up