Скандал у дитсадку №19 та інше важливе за 11 червня на 20minut.ua

Скандал у дитсадку №19 та інше важливе за 11 червня на 20minut.ua
  • Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 11 червня. 
  • Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Мандрівка на вихідні: ТОП-5 міст, які можна подивитись лише за 48 годин

Мандрівка на вихідні: ТОП-5 міст, які можна подивитись лише за 48 годин

Напередодні вихідних можна подумати про маленьку мандрівку. Щоб отримати багато нових вражень, насолодитись міською архітектурою і красотами природи, не обов’язково їхати кудись далеко. Ідеальним варіантом подорожі вихідного дня можуть стати українські міста й селища. Що цікавого подивитись у містах-сусідах Вінниччини?

 

Склали рейтинг сімейних лікарів Вінниці. До кого ще можна записатись?

Склали рейтинг сімейних лікарів Вінниці. До кого ще можна записатись?

Вже понад три роки вінничани можуть обирати собі сімейного лікаря.  Підписати декларацію можна з фахівцем з будь-якої амбулаторії та якщо виникає потреба — змінити лікаря також можна без проблем. Журналісти «20хвилин» склали рейтинг з десяти лікарів, які полюбились вінничанам і до яких ще можна потрапити.

 

Найближчими вихідними у Вінниці розпочнеться масова вакцинація населення. Що варто знати

Найближчими вихідними у Вінниці розпочнеться масова вакцинація населення. Що варто знати

Впродовж двох наступних днів у нашому місті будуть вакцинувати усіх, хто записався до листа очікування на вакцинацію проти коронавіруса. Поговорили з лікаркою, яка буде щеплювати вінничан про вакцину, міфи, що з нею пов’язані, можливі побічні реакції та запитали її, чи потрібно якось готуватись до ін’єкції. 

 

«Середньовічні методи виховання». Чому виник скандал у вінницькому дитсадку №19?

«Середньовічні методи виховання». Чому виник скандал у вінницькому дитсадку №19?

Залякувала дітей, тримала за горло і ганялася з ганчірками. Про такі методи виховання няні розповіли батьки дітей, які навчаються в одному з вінницьких дитсадків. Чому адміністрація ДНЗ №19 протягом півтора року не реагувала на скарги, розбиралися журналісти «20 хвилин».

 

Читайте також:

На вихідних у Вінниці відкриється Центр вакцинації населення від Covid-19        

Україна перейшла в зелену зону карантину. Які обмеження ще діють?

В Україні змінили обмеження карантину. Зеленій зоні відповідає 15 областей

Смертельна аварія на Лебединського: водій на Citroen врізався у маршрутку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Під варту взяли лікарку ВЛК, яку підозрюють у корупції 20:04 Курс для майбутніх босів. У Вінниці запустили навчання для активної молоді photo_camera 19:09 Обручки та фото з пекла. У Вежі відкрили виставку речей, які нацисти відбирали у в’язнів photo_camera 19:03 Розмальований Гранівський монастир: історія храмової будівлі, яку заснував афонський чернець photo_camera Від читача 12:37 Вінницька молодь презентувала власні бізнес-проєкти у Хмельницькому 18:02 У вінницькій «швидкій допомозі» з’явилася сучасна техніка для реабілітації photo_camera 17:15 Від бетону до концепту: розповідаємо про сучасних архітекторів, які змінюють вінницькі горизонти 17:02 Медогляд, депо та тисячі пасажирів: водійка трамвая розкриває залаштунки свого робочого дня 16:16 Вогонь знищує все: за добу на Вінниччині вигоріли гектари землі та загинули сотні тварин photo_camera 15:39 Мінус вночі, плюс вдень: як температурні гойдалки впливають на майбутній врожай play_circle_filled 15:05 Хронічний стрес? Як допомогти собі не «застрягнути» на емоційних гойдалках 14:09 Теща під виглядом дружини: на Вінниччині припинили «романтичний» вояж киянина 13:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 13:13 Окупанти скидають сотні бомб і тисячі дронів. Що відбувається на фронті? play_circle_filled photo_camera 12:21 «Вона може і врізати» — Вадим Буряковський відверто розповів про сімейне життя з Олею Поляковою play_circle_filled photo_camera 11:48 Два мільйони на власну оселю: у Вінниці вже розглянули понад 400 справ 11:07 Зламався лічильник води — готуйте гаманець. Чому водоканал не замінить його безплатно photo_camera 10:14 Померла 18-річна Каміла Булгак, яку збили на Гніванському шосе 09:23 Вінниця прощається з добровольцем Євгенієм Богуном 08:46 Сьогодні вітаємо Якова та Володимира. Історія, заборони і прикмети 21 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up