Кабмін змінив обмеження адаптивного карантину, який діє на території України.
Дозволили проводити масові заходи з наповненістю залів понад дві третини місць. Також кінотеатри, інші заклади культури можуть працювати з наповненістю кінозалів або залів понад дві третини місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами та одним порожнім рядом) або понад 50% місць (розміщення у шаховому порядку, зокрема для груп із двох осіб).
Також у Кабміні виключили пункт про заборону роботи закладів харчування після опівночі, а відстань між столиками зменшили з 2 до 1,5 метра. Також дозволено роботу усіх закладів розміщення (готелів, хостелів, кемпінгів та інших).
Пом’якшення стосуються й проведення офіційних спортивних заходів та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів. Дозволено наповненість залів та приміщень не більш як на дві третини місць.
Зміни стосуються й умов перетину державного кордону України іноземцями. В’їзд до країни дозволяється при наявності негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР чи експрес-тесту на визначення антигена (не більше як за 72 години до перетину кордону), або ж документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19. Крім цього, в особи, яка перетинає кордон, має бути наявний страховий поліс.
Станом на 7 червня, перейти до зеленої зони адаптивного карантину можуть Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Одеська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька області.
Наразі вся територія України все ще перебуває у жовтому рівні епідеміологічної безпеки.
Рішення про переведення області з однієї зони в іншу ухвалюють на засіданнях Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Окрім того, зелений рівень епідбезпеки встановлюватимуть, якщо кількість виявлених нових випадків інфікування COVID-19 на 100 тисяч населення за останні 14 днів є меншою за 75, коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 методом ПЛР або експрес-тестування на антиген не перевищує чотири відсотки, кількість тестувань методом ПЛР або експрес-тестування протягом останніх семи днів на 100 тисяч населення – понад 300.
Читайте також:
ПЛР та ІФА: де і за скільки у Вінниці можна зробити тест на COVID?
За добу в Україні госпіталізували понад 600 людей. Дані про COVID на 7 червня
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 15 від 9 квітня 2025
Читати номер
Наталья Горошко
Юра Вовк
Юра Щасс reply Юра Вовк
Ols Kat reply Юра Вовк
Погоджуюсь. Крiм того, це порушення правил самого ТТУ:
Входити через передні двері Транспортного засобу мають право Пасажири з дітьми до 7-річного віку, вагітні жінки, особи з явними ознаками інвалідності, громадяни похилого віку, Пасажири, які мають відповідні посвідчення.
Посилання на джерело: https://depo.vn.ua/content/pravila
Next reply Ols Kat
Ols Kat