Про призначення написала у фейсбук Ірина Ярошинська.
— Головою обласної Ради 8 скликання обрано Вячеслава Соколового. Подяка Анатолію Олійнику за роки порядної роботи, — йдеться у повідомленні.
До цього обласною радою керував Анатолій Олійник.
Як розповідає журналіст, що працює в сесійній залі, депутати голосували за дві кандидатури на посаду голови: Андрія Гижка (Європейська солідарність) та Вячеслава Соколового (Українська стратегія Гройсмана). Голоси розподілилися так: за першого проголосували 10 депутатів, за другого — 68. У виборі голови взяв участь кожен із 78-ми обласних обранців.
Вячеслав Соколовий, нагадаємо, був прокурором Вінницької області до 3 вересня 2019 року, коли новопризначений Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав накази про звільнення з посад прокурорів чотирьох областей, в тому числі і Вінницької. Кількома роками раніше Соколового намалися звільнити активісти.
Довідка
Вячеслав Соколовий народився 5 травня 1975 року в селі Плебанівка Шаргородського району.
У 1997 році закінчив Харківську Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». В органах прокуратури з липня 1997 року. З липня 1997 р. по березень 1998 р. — стажист на посаді слідчого прокуратури Немирівського району Вінницької області.
З березня 1998 р. по серпень 2000 р. — слідчий прокуратури Немирівського району Вінницької області. З квітня 2003 р. по червень 2004 р. — заступник прокурора Шаргородського району Вінницької області. З червня 2004 р. по вересень 2005 р. — прокурор Томашпільського району Вінницької області. З вересня 2005 р. по серпень 2010 р. — прокурор Шаргородського району Вінницької області.
З серпня 2010 р. по грудень 2011 р. — прокурор Ленінського району Вінницької області. З грудня 2011 р. по березень 2014 р. — перший заступник прокурора м. Вінниці. З березня 2014 р. — перший заступник прокурора Вінницької області.
З квітня 2014 р. — прокурор Вінницької області. Нагороджений нагрудним знаком «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ст.
Більше інформації про прокурора Соколового є у цих наших матеріалах:
Читайте також:
«Пріоритет для всіх — служити громаді». Гройсман виступив на сесії нової міськради
Хто став депутатом? Перша сесія нової міськради Вінниці (ОНОВЛЕНО)
Тепер офіційно. Українців штрафуватимуть за відсутність маски у громадському місці
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер