Нічний клуб найняв на роботу неповнолітнього. За це хлопець потрапив у кримінальну історію.
Посадові особи закладу прийняли юнака, якому виповнилось лише 16 років, на роботу барменом у нічний клуб, повідомляють в прес-службі вінницької обласної прокуратури.
«У порушення вимог чинного законодавства неповнолітній працював упродовж грудня 2016 – січня 2017 року без укладення трудових договорів та попереднього проходження медичного огляду», - йдеться в повідомленні.
Відомо, що хлопця залучали до нічних, надурочних робіт і робіт у вихідні, що заборонено законодавством України. Юнак у такому віці не мав права, навіть, знаходитися у даному закладі, не те, що працювати.
Заступник керівника Вінницької місцевої прокуратури Людмила Карманчук зазначає, що прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 172 КК України, за ознаками грубого порушення законодавства про працю, вчиненого щодо неповнолітнього. Триває досудове розслідування.
Довідка:
Стаття 172. Грубе порушення законодавства про працю
2. Ті самі дії, вчинені щодо неповнолітнього, вагітної жінки чи матері, яка має дитину віком до чотирнадцяти років або дитину-інваліда,- караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 – 1700 гривень) або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 25 від 24 червня 2026
Читати номер