У платіжках за лютий буде знижка на опалення і гарячу воду

У платіжках за лютий буде знижка на опалення і гарячу воду
  • У мерії вирішили зменшити нарахування вінничанам на опалення і гарячу воду. Це вже втретє за останні місяці.
  • Підставою для зниження платіжок стала нижча ціна на газ. Так, наскільки знизять суми за тепло?

На засіданні виконкому міськради, 5 березня, ухвалили рішення зменшити лютневі платіжки вінничанам, які отримують опалення і гарячу воду від «Вінницяміськтеплоенерго». 

У лютому «Нафтогаз» встановив ціну на газ для теплопостачальників на рівні 4,74 гривні за кубометр. Це найнижча ціна газу впродовж всієї зими, адже у грудні вона була на рівні 5,13 гривні за куб, а в січні — 5,58 гривні за один кубометр.

Оскільки, попередній Кабмін дозволив на місцях регулювати розмір платіжок, то міська влада вже втретє знизила нарахування на тепло.

«За послугу з централізованого опалення, отриману в лютому, вінничани, яких обслуговує «Вінницяміськтеплоенерго», сплатять в середньому на 31% менше. Вартість послуги з гарячого водопостачання знизиться орієнтовно на  27,7%. А конкретні цифри кожен побачить у своїй платіжці, які почнуть отримувати з наступного тижня», — повідомили в прес-службі міськради.

Знижка на тепло, нагадаємо, встановлюється через рішення Кабміну. Урядовці доручили місцевим органам влади зменшувати платіжки у залежності від ціни газу: а саме, якщо вона буде нижче, ніж 7482 гривні за тисячу «кубів» (ціна станом на 1 січня 2019-го).

Уперше такі норми застосовували до грудневих платіжок: вінничани отримали знижку на опалення до 26% і на гарячу воду до 23%. У січневих платіжках ця знижка скала до 21% на опалення і до 19% на гарячу воду.

За розрахунками тепловиків, тоді знижка склала 200-400 гривень на послугу, у залежності від квадратури квартири. При тому, як пояснювали в міськраді, знижують саме нарахування, адже тарифи мерія міняти не може.

Опитування

Чи отримували менші платіжки за централізоване тепло у лютому (за січень)?

Читайте також:

Ми порахували. Скільки треба собак, щоб заплатити за всю комуналку?

Я хочу відключити централізоване опалення у квартирі. Як це зробити?

«Єдиний рахунок» більше не приймає показники за газ. Які є інші варіанти?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Галина Сугак
    Вони на зиму піднімуть
  • Влад
    Київська, 134 тариф за січень 34,75 і від нього знижка. Такого тарифу не було при 20 градусах морозу, а тут при плюсовій температурі і встановленому ІТП.
    Валерий Чудновский reply Влад
    Не від тарифу йде знижка, а саме від нарахувань.
    Тобто, якщо вам прийшло за опалення 1000 грн, то 31% від цієї суми буде 310 грн. До сплати — 690 грн
  • Наталія Гавенко
    Новий уряд - нові скидки🤦‍♀️
  • Nikolay Holubenko
    А в березні буде ще дешевше. Все таки правду казав бубочка. Комуналка буде меньша!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:19 «Коли почалася війна, ми прибули у частину з дитиною»: історія подружжя гвардійців 21:01 Мороз «придавить», але це ненадовго. Коли чекати змін погоди? play_circle_filled 20:02 Наркотики у посилках: поліція Вінниці затримала жінку, яка збувала товар через поштомати photo_camera 19:36 Від 600 гривень до 49 тисяч: які смартфони купували за бюджетні кошти на Вінниччині у 2025 році Від читача 10:05 «Зимова казка в Долині УБД» від Гайсинського районного осередку ГО «Захист держави» 19:07 Смертельна сигарета: у селі Вовчок чоловік загинув через куріння в ліжку 18:07 У Могилеві-Подільському Mercedes збив 86-річного чоловіка: пенсіонера госпіталізували 17:17 Тяжилівка, Каліча, Вовчик: навіщо Вінниці мапа малих річок і чому їм повертають імена photo_camera 16:18 Вінничани заборгували понад 150 мільйонів за тепло і воду: як розділити борг на частини та уникнути суду 15:06 Втеча від кріпацтва через костел: чому в Ямполі українців ховали як поляків photo_camera 14:13 Травмована жінка та пожежі через печі: надзвичайники ліквідували три займання за ранок photo_camera 13:45 Від студентки до технічної експертки: як молодь зростає в МХП (Новини компаній) 13:13 Покровськ та Гуляйполе під ударом: ворог кидає на штурм сотні людей і техніку photo_camera 13:10 У Вінниці переселенцям дають житлові ваучери. Хто може отримати по 2 мільйона гривень? 12:20 Приватні садочки у Вінниці: переваги та умови перебування (партнерський проєкт) 12:02 Вінниця прощається з Дмитром Орленком: воїн загинув за тиждень до свого ювілею 11:24 Вінницю накрив снігопад: що зараз відбувається на дорогах 10:45 Окупація, втеча і нове життя у Вінниці: що пережила 14-річна Ксенія (соціальна реклама) 10:36 Ремонтні роботи у Вінниці: де тимчасово не буде води та світла 09:28 Вінниця прощається з майором спецпідрозділу «А» СБУ Миколою Ільчуком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up