Свої сорокові іменини ансамбль пісні і танцю Повітряних сил Збройних сил України “Крила України” відсвяткував концертом 26 лютого в Будинку офіцерів. Ансамбль відомий не лише на Батьківщині, а й у Росії, Білорусії, Дагестані й Осетії. Свої перші кроки
Свої сорокові іменини ансамбль пісні і танцю Повітряних сил Збройних сил України “Крила України” відсвяткував концертом 26 лютого в Будинку офіцерів. Ансамбль відомий не лише на Батьківщині, а й у Росії, Білорусії, Дагестані й Осетії. Свої перші кроки в “Крилах України” робили соліст королівської опери Швеції Сергій Морозов, директор обласної філармонії Віктор Клєпіков, народний артист України Анатолій Коротков.
Як повідомив прес-секретар Повітряних сил ЗСУ Роман Юрчило, 25 лютого 1965 року на базі 43-ї ракетної армії у військовій частині 35564 зі штатом 25 чоловік було сформовано концертний ансамбль “На варті Батьківщини”. Керував тоді колективом нині заслужений діяч мистецтв Північно-Осетинської АРСР Василь Меркулов. Через 29 років колектив передали під командування і перейменували в ансамбль пісні і танцю ВПСУ. Сьогодні в колективі працюють 40 військовослужбовців та 28 службовців ЗС. Вже п’ять років ансамблем керує заслужений артист України Валерій Новосад.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.