Під час нересту на Вінниччині браконьєри виловили 72 кілограма риби

Під час нересту на Вінниччині браконьєри виловили 72 кілограма риби

Більше 72 кілограм риби виловили вінницькі рибалки з 1 квітня. Робити це під час нересту не можна було, тож їм доведеться понести за це відповідальність.

— Протягом нерестової заборони на Вінниччині було накладено штрафів на суму 4,5 тисяч гривень. А ще - нараховано понад 7 тисяч гривень збитків і вилучено більше 72 кілограм риби. До того ж, складено 14 актів щодо виявлення безгосподарських сіток на водоймах області. Інспектори направили до суду 33 справи для вирішення питання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності, — розповіли кореспонденту УНН-Центр у прес-службі Вінницярибоохорони.

Читайте також:

До речі, 9 червня нерестова заборона закінчується. Та все ж, якщо ви не можете дочекатися, у наступному матеріалі наведено перелік водойм де саме можна нині порибалити - Ловити рибу і раки з 1 квітня не можна та не скрізь. Перелік водойм

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Під час ремонту навантажувача загинув чоловік: у Вінниці розслідують трагедію на підприємстві 20:03 «АЗС на колесах» працювала у Вінниці. Податківці викрили нелегальний продаж пального 18:56 «Стильно, але не функціонально»: вінничани сперечаються про скляні зупинки 18:20 «Резерв+» для жінок у ЄС: міграційники почали вимагати військово-облікові дані в українок, що кажуть адвокати? Від читача 10:48 У Вінниці відбулася важливий діалог у межах проєкту «Зустріч з Євгеном Магдою» — простору для відкритого діалогу про майбутнє нашої держави. 17:45 Кулаками побив літнього батька. В Іллінцях затримали 51-річного чоловіка 16:24 Мати Назарія Гринцевича отримала «Золоту Зірку» Героя України та передала Президенту шеврон сина play_circle_filled 16:02 35 років Незалежності: що Мулява показував кадебістам, які вривалися до клубу «Істина» 15:43 Президент вручив відзнаку «Майбутнє України» дев’ятирічній вінничанці, яка врятувала братів із пожежі play_circle_filled 15:13 Ярослав Воронін очолив Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання. Що про нього відомо 14:49 Номерні знаки можуть зникнути з відкритих даних МВС. Представники бізнесу звернулися до міністра 14:12 Народився в День Незалежності та став її захисником: історія 35-річного прикордонника з Вінниччини 13:33 Як Вінниця наближала Незалежність: 57 днів голодування, протести та перший синьо-жовтий прапор play_circle_filled photo_camera 13:06 Соборна — пріоритет для громадського транспорту? У Вінниці тестують нову схему руху 12:50 Пансіонати для літніх людей у Вінниці: огляд умов проживання, догляду та послуг (партнерський проєкт) 12:21 Тільки через суд. Як цивільні дружини загиблих воїнів виборюють право на 15 мільйонів 12:04 У Центральному парку Вінниці дерево впало на жінку — її госпіталізували 11:35 Такою Вінницю вже не побачиш: архівні кадри святкування Дня Незалежності понад 20 років тому play_circle_filled 10:48 Ветеранку з Гайсина Людмилу Менюк нагородили орденом княгині Ольги III ступеня 10:02 Водіям до уваги: на Івана Богуна частково обмежать рух до кінця листопада
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up