Кияни продадуть запчастини для нових VinLine на 50 мільйонів гривень

Кияни продадуть запчастини для нових VinLine на 50 мільйонів гривень
У Вінниці на маршрутах їздять шість VinLine. Протягом двох років транспортники хочуть зібрати ще десять таких машин
  • Кузови та тягові батареї для складання десяти тролейбусів вінницьким транспортникам постачатиме фірма з Броварів «Політехносервіс».
  • З компанією мають підписати договори, на загальну суму понад 50 мільйонів гривень.
  • Розповідаємо, що відомо про переможця закупівель та в якому ще місті їздять «копії» VinLine

З товариством «Політехносервіс» збираються підписати договір на постачання запчастин для нових тролейбусів VinLine. Про це стало відомо з системи закупівель ProZorro.

Кузови з заводу на 8 копійок дешевше

Так, компанія отримає підряд на постачання десяти кузовів з низьким рівнем підлоги МАЗ 203 для «Вінницької транспортної компанії». Очікувана вартість закупівлі була 41 мільйон гривень, а фірма запропонувала свою ціну — 40 мільйонів 980 тисяч гривень, що стало найкращою пропозицією. 

Що цікаво, то на тендері брав участь і офіційний дилер білоруського «МАЗу» — компанія «МАЗтранссервіс». Машинокомплекти «з заводу» вони пропонували на 8 копійок менше від очікуваної вартості, вказаної організатором тендеру.

Заявку на участь в тендері подавав луцький завод корпорації «Богдан», який пропонував свої кузови Т7017 з латвійськими тяговими двигунами. Але до торгів не був допущений: один з документів, які надавав учасник закупівлі був на російській мові, без перекладу на українську.

За тендерною документацією кузови мають поставити з передньою та задньою підвіскою, тяговим двигуном, готовим салоном, де кількість сидячих місць буде не менше 30 та загальною пасажиромісткістю від 80.

Термін поставки, за тендерною документацією, з 6 квітня 2021 року до 5 квітня 2022 року. Наразі підприємство очікує на кваліфікацію переможця, після чого ТТУ підпише з броварською фірмою договір, в якому визначать остаточні умови поставки кузовів.

Десять батарей продадуть теж кияни

«Політехносервіс» очікує на підписання договору на ще один тендер: вінницькі транспортники хочуть закупити десять тягових батарей для VinLine. Очікувана вартість закупівлі — 10 мільйонів гривень. Товариство «Політехносервіс» запропонувало ціну на сто тисяч менше — 9,9 мільйонів гривень.

Конкуренцію на тендері їй склала столична компанія «Симметрон-ЕК», яка пропонувала десять тягових двигунів на чотири гривні менше від очікуваної вартості закупівлі.

За тендерною документацією, тягова батарея повинна забезпечувати рух тролейбуса автономним ходом на відстань не менше 20 кілометрів.

Під час руху акумулятор має забезпечувати роботу компресорної станції, гідропідсилювача керма, не менше 50% системи опалення кабіни і салону, системи інформування пасажирів, системи оплати проїзду, роботу приладів зовнішньої сигналізації і освітлення та системи заряду бортової батареї. Строк поставки — квітень 2021-квітень 2022 року.

Для закупівлі запчастин на VinLine проводять ще один тендер. Вінницькі транспортники готові заплатити 15,3 мільйона гривень за 10 систем керування двигуном. На участь в аукціоні зареєструвалася вже знайома «пара» учасників: компанія «Симметрон-ЕК» і товариство «Політехносервіс». Переможця на закупівлі визначать 16 квітня.

Що відомо про підрядника?

Товариство «Політехносервіс» зареєстровано у Броварах, діє з 2009 року. Основний вид діяльності 30.20 Виробництво залізничних локомотивів і рухомого складу. Статутний капітал — 62 тисячі 500 гривень. Власниками компанії є українець Юрій Бомбандборов (50%) та громадянин Чехії Мілослав Черни (50%), повідомляє Opendatabot.

Фірма бере активну участь в закупівлях на ProZorro. З 2016 року вони поставили запчастини для комунального транспорту Одеси, Львову, Івано-Франковську, Полтави, Миколаєва, Кременчуга, Вінниці на загальну суму 319 мільйонів гривень. «Вінницька транспортна компанія» замовила у «Політехносервісу» запчастин на 59 мільйонів гривень. Переважна частина закупівель — для складання тролейбусів VinLine, про що йдеться на порталі Clarity Project.

Цікаво і те, що компанія «Політехносервіс» і сама виробляє тролейбуси. 

Харків замовив у цього підприємства 50 тролейбусів, які візуально є зеленими «близнюками» VinLine.

Вінницькі транспортники, нагадаємо, беруть кредит на зборку п’яти тролейбусів.

 

Читайте також:

«Вже можна користуватися»: у Вінниці стартував сезон велопрокату Nextbike

Майже 9 тисяч паркомісць є у Вінниці. У планах — ще 4 тисячі місць та платні стоянки

Вінничан просять розповісти про «коло» на Коріатовичів. Де пройти опитування?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Ольга Кукушкина
    З кожним роком літо стає спекотніше, а  кондиціонери в новому транспорті ніхто не встановлює 😢😥😰
    Valentyna Kukushkina reply Ольга Кукушкина
    Olga Kukushkina Я думаю, що кондиціонери у новому транспорті є,просто їх не хочуть включати. Лишні проблеми!
  • Владимир Русланович
    Нові трамваї і тролейбуси вітчизняного виробництва гниють з перших днів експлуатації, а між дверима і кузовом, особливо зверху, проходить долоня! Як можна збирати таке гівно!? Чому ніхто не контролює всі ці процеси!? Чому трамваї від Цюріха і Швейцарії їздять вже десятки років і їм нічого немає, а наш новий громадський транспорт зроблений задньою лівою ногою та з гівна!?
    Benya Raiderman reply Владимир Русланович
    Владимир Русланович Швейцарцы просто никогда не экономят и делают все качественно и на совесть
  • Nikola Yarovenko
    Чому десять ? Пишіть сто.  Через два роки про це забудуть.  Краще пишіть що зроблено , а то нагадуєте виборчі обіцянки ...
  • Volodymyr Mayboroda
    А ви не звернули уваги, що трамваї місцевого виробництва вже іржаві? А їм всього кілька років.  Може перестати випускати таку техніку на кустарному виробництві?
    Valentyna Kukushkina reply Volodymyr Mayboroda
    Volodymyr Mayboroda А може краще закупити якісні, навіть трохи дорожчі?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Укріплення рубежів з Придністров’ям: у Тульчинському районі посилили заходи безпеки 20:43 Встановлення групи інвалідності через ЕКОПФО: які критерії оцінює комісія і чому можуть відмовити? 20:03 День відкритих дверей у Вінницькому політехі. Абітурієнтів запрошують обрати професію майбутнього 19:31 Тендери з постійними скаргами: як на Вінниччині закуповують системи оповіщення під час війни Від читача 13:27 Поліцейські разом із Силами оборони України стоять на передовій та знищують ворога 19:11 У Лука-Мелешківському ліцеї за 173 мільйони збудують сучасне протирадіаційне укриття 19:00 Храми, що вражають красою та історією: які церкви обовʼязково варто побачити у Вінниці photo_camera 18:04 Для легкових авто запустять онлайн-бронювання для перетину кордону. Як працюватиме сервіс 17:02 Малі річки — великі виклики. У хабі «Місто змістів» обговорили стратегію збереження міських водойм photo_camera 16:02 «Ми одна велика родина»: у Вінниці гвардійці відвідали поранених побратимів у госпіталях photo_camera 15:03 У Вінниці та Барі рятували пенсіонерок, яким стало зле у власних оселях 14:15 Лабораторія магів і шоу бульбашок: Парк Легенд у Вінниці перетвориться на магічний світ Гаррі Поттера (Новини компаній) 14:04 Вуличні кашпо з сакурою та сосною переїхали на трамвайну зупинку біля медуніверситету photo_camera 13:08 За чотири місяці вінничани 42 рази скористалися «тривожною кнопкою» виклику поліції 12:43 Вінничанину погодили 500 тисяч компенсації за пошкоджене росією майно — найбільше з усіх 12:13 Від сонячної енергетики до віртуальної реальності — у ВНТУ відкрили надсучасні лабораторії для досліджень photo_camera 11:02 Через пожежу в Джулинській громаді загинула 87-річна жінка 10:10 Напад на інспекторку з паркування у Вінниці: водій BMW вдарив жінку під час фіксації порушення 10:00 Шукаєте плитку та сантехніку, але не знаєте де дивитися? Почніть з цих салонів у Вінниці (партнерський проєкт) 09:49 Де у Вінниці 22 квітня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up