Хто оцінює поліцейських? Список громадських активістів з атестаційних комісій

Хто оцінює поліцейських? Список громадських активістів з атестаційних комісій
До вересня в тренінговому центрі, що на Ботанічній, співбесіди пройдуть всі працівники поліції області третьої категорії - від рядового до підполковника

Співбесіди з колишніми міліціонерами, які хочуть залишитися працювати в поліції, проводять 36 людей. Одна половина із них – це працівники Національної та патрульної поліцій. Друга – представники громадськості. Досі список останніх ніде не друкувався.  

Офіцерів з апарату, які вже пройшли переатестацію і носять нову форму, працює 12 в комісіях з атестації поліцейських. Прізвище та посади цих керівників з управління Нацполіції можна побачити тут - У комісіях на атестації поліцейських будуть сидіти 12 начальників. Список.

Ще шість людей, які в атестаційних комісіях виконують обов’язки секретарів, – це патрульні поліцейські Вінниці. "Копів" приймає участь в атестації стільки ж, як є комісій.

А хто ті представники громадськості, що працюють разом з поліцейськими? Досі ці дані не друкувалися, хоча є інформацією для оприлюднення. Ось список волонтерів у комісіях, серед яких бачимо по кілька членів однієї організації:
 

  • Мар’яна Трачук, благодійний фонд «Подільська громада»
     
  • Андрій Гишпаль, благодійний фонд «Подільська громада»
     
  • Олена Данілова, благодійний фонд «Подільська громада»
     
  • Ірина Кривешко, конфедерація вільних профспілок Вінницької області
     
  • Сергій Павлюк, конфедерація вільних профспілок Вінницької області
     
  • Леонард Новаковський, громадська рада при Калинівській райдержадміністрації
     
  • Сергій Жмур, громадське формування «Вінницька обласна народна самооборона»
     
  • Олександр Саклаков, громадське формування «Вінницька обласна народна самооборона»
     
  • Олег Долінський, громадська організація «Самооборона Майдану Вінниччини»
     
  • Ірина Шпильова, громадська організація «Самооборона Майдану Вінниччини»
     
  • Володимир Безбах, Спілка учасників спеціалізованого дорожнього руху
     
  • Віталій Міщук, громадська організація «Люстраційна комісія Вінницької області»
     
  • Анатолій Кінзерський, громадська організація «Люстраційна комісія Вінницької області»
     
  • Ігор Волощук, громадське об’єднання «Щит Поділля»
     
  • Броніслав Олійник, громадська організація «За нове життя»
     
  • Ростислав Синявський, громадське формування «Вінницька варта»
     
  • Анатолій Слівінський, спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій»


Щоб дізнатися думки різних членів комісії про співробітників, які приходять до них на атестацію, слідкуйте за новинами на нашому сайті. В комісії на атестації також працює журналіст RIA/20minut.ua.

Нагадаємо, що члени комісій мають оцінити чесність працівників поліції, їх вмотивованість та готовність до змін. Комісія може прийняти чотири варіанти рішення: про звільнення, пониження, залишення на займаній посаді або підвищення. Якщо голоси розділилися порівну, то рішення приймається таке ж, як у голови комісії. А його вердикт рідко відрізняється від написаного в атестаційному листі керівником поліцейського, що проходить співбесіду. В одиничних випадках керівники писали підлеглим «займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню».

Як відбувається співбесіда та як ведуть себе співробітники, читайте в матеріалі Чому комісії пропускають в поліцію не тільки найкращих та в серії щоденних коротких публікацій «Операція атестація…».


Читайте також:

Операція атестація. Які поліцейські на співбесідах змусили ахнути комісію

Операція атестація. Що розповідають на співбесідах колишні ДАІшники  

Операція атестація. Чим не подобаються поліцейські комісіям на співбесідах

Операція атестація. Чому комісії пропускають в поліцію не тільки найкращих 

Операція атестація. В поліцейських «заліковках» стоять неправдиві оцінки 

Операція атестація. На які питання не відповідають поліцейські на співбесіді 

Операція атестація. Що кажуть на співбесідах поліцейські про свої статки 

Операція атестація. Почалися співбесіди з поліцейськими. Як все відбувається 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Игорь Шаманский
    1
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:13 Робота є, а грошей немає: українські компанії встановили антирекорд із боргів по зарплаті 20:06 29-річний вінничанин вдруге за рік сів за кермо без посвідчення 19:15 На Вінниччині більше 5 тисяч хворих на грип та ГРВІ, зафіксовано смертельний випадок від COVID-19 19:08 Понад 600 гектарів Ладижинського водосховища більше не належить бізнесмену-порушнику Від читача 20:42 Наркомафія Вищеольчедаєва Терор громади 18:33 Мінус двадцять на вулиці: як у Вінниці виживають безпритульні тварини і хто намагається їх урятувати 18:12 Військові з 59-ї бригади отримали дві мобільні АЗС photo_camera 17:43 У Вінниці вшанували ветеранів місцевого футболу 17:01 Собаки, коти та пташки: енергетики Вінниччини рятують тварин у сильні морози photo_camera 16:24 Понад 60 мільйонів на дороги Вінниці: які вулиці та райони будуть оновлювати 16:05 Газ за графіками — це фейк. «Нафтогаз» офіційно розвіяв чутки про нові відключення 15:05 Півтора року невідомості: на щиті повертається вінницький митник Валерій Гольовський 15:02 «Дівчата, замерзаю я й тварини»: понад 30 годин чекали світла на двох вулицях Старого міста 14:07 Могла замерзнути. У Козятині пенсіонерка впала на дорозі і не могла встати play_circle_filled 13:33 Мерія Вінниці встановила премії для непедагогічних працівників. Кому саме та скільки? 13:13 Понад 7,5 тисяч дронів і 165 боїв: минула доба на фронті була напруженою photo_camera 12:34 Від промзони до житла: компанія з групи «Барцьось» планує забудову в районі ВПЗ 12:04 Понад 60 адрес тепла: де у Вінниці зігрітися та зарядити ґаджети під час відключень 11:51 На Вінниччині проведуть наймасовіші змагання з флаг-футболу за всю історію 11:43 Палали будинки, сонячні панелі та дитсадок: де на Вінниччині вчора працювали вогнеборці photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up