Операція атестація. Що кажуть на співбесідах поліцейські про свої статки

Операція атестація. Що кажуть на співбесідах поліцейські про свої статки

Співбесіди з поліцейськими в атестаційних комісіях, які почалися вчора, 11 серпня, продовжуються. Сьогодні – про декларації, із яких напрошується висновок: хочуть залишитися працювати в поліції люди несімейні, бездомні та такі, що не нажили за роки служби абсолютно ніякого майна. 

Насправді та інформація, що була в деклараціях про доходи атестованих, часто не відповідала дійсності. Принаймні, тій комісії, в якій працює журналіст RIA/ 20minut.ua, співротники поліції самі говорили: не написали усієї інформації про майно навмисне. Вони не безхатченки, мають де жити. Інколи мають і на чому їздити. Але…

- Нам сказали в кадрах не писати персональні дані, - відповідали колишні міліціонери на питання «Чому в декларації самі прочерки?».

Виявилося, працівники заповнювали лишень графи про отриману зарплату, бо не правильно зрозуміли «кадровиків». Їм дали завдання підготувати копію декларації для оприлюднення на відомчому сайті із затушованими ідентифікаційними кодами, домашніми адресами, номерами машин й так далі… Тобто без тих даних, які можуть використати недоброзичливці проти самих співробітників. Останні ж пішли легшим шляхом. Подали копії взагалі без нічого, крім зарплати. Кожен другий не вказав, що має сім’ю, не те що майно.

Відео дня

Звісно, порожні чи напівпорожні декларації не у всіх співробітників. Хто все таки вписав машину чи кватиру, його питали, як примудрився з низькою зарплатою (в основному три-чотири тисячі гривень) назбирати на дорогу покупку.

Доречі, найдорожчі автомобілі із задекларованих, коштували 50 і 75 тисяч гривень. Така ціна була вказана у графі про придбання у власність. Річна ж зарплата співробітника третьої категорії (від сержанта до майора) десь у вдвічі менша за вартість кожної з цих машин.

- Купив за гроші на весілля, - сказав молодий поліцейських з району. – У мене весілля було нещодавно…

Надарували стільки, що вистачило на автомобіль, ще кільком працівникам. Вони теж пояснили дорогу покупку недавнім весіллям.  

- Я ту машину продав вже, хочу будуватися, - пішов далі один із таких щойно одружених співробітників і додав, що земельна ділянка йому теж обійшлася задарма: - Батьки дали шматок землі.

Крім декларації, комісії вивчають послужний список працівника. Мають його характеристику, дані про планові заліки (на фізичну підготовку, вогневу тощо) та перелік дисциплінарних покарань, що заробив співробітник поліції за період служби в органах внутрішніх справ. Людей без зауважень або доган – одиниці. Щоб дізнатися, за які саме проступки і як карали працівників колишьої міліції, слідкуйте за публікаціями на 20minut.ua.  

Також звертають увагу члени комісій на результати щойно пройдених поліцейськими тестування на логіку та знання законодавства. Нагадаємо, що максимально можна було набрати на двох тестах - 120 балів. Рівно стільки було всього питань. Та відповісти правильно на кожне не зміг ніхто.

Про жінку, яка дала більше ста вірних відповідей, два дні вже ходять розмови між членами комісій. Вона ще не запрошувалася на співбесіду. А один із «двійочників» з 31 балом за два тести на комісії вже був. Він не слідчий, не опер і навіть не вартовий. Це водій, тому суворо рішення щодо нього не приймали.

Хочете спробувати себе на здатність відповісти на питання з логіки, які були в поліцейських? Редакція зробила пробник такого тестування.  


Читайте також:

Операція атестація. Почалися співбесіди з поліцейськими. Як все відбувається

Атестація поліції. Хто з начальників провалився, а хто пішов на підвищення

Декларації начальників поліції: чому схована правда?

Рахуємо чужі гроші. Скільки заробляють “поліціонери”?
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 У Вінниці виробляють 19,5 МВт енергії від сонячних електростанцій 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled 11:25 У Калинівці спалах сальмонельозу через шаурму! Вже відомо про 29 хворих Від читача 13:08 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 10:48 За десять тисяч гривень забрали життя — суд засудив нападників до довічного і 12 років ув’язнення 10:15 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:12 Скасували вже 445 рішень: триває масштабна перевірка «інвалідностей» серед посадовців 09:44 Де у Вінниці 2 липня відключили воду та світло? Перелік адрес 09:15 У Бруслинівському лісництві будують понад шість кілометрів лісової дороги 08:12 Сьогодні — День податкової служби. Іменини, заборони та прикмети 2 липня 21:00 Хлороформ, амоній і залізо знайшли у воді жителів Вінницького регіону 20:23 Від ринку Каліча до Муніципального: історія Вінницьких базарів у фото та фактах photo_camera 20:02 Заборонений лівий: на Хмельницькому шосе встановили обмежувальні стовпчики 19:19 Плавання, гандбол і не тільки: що доступно дітям і дорослим у спорткомплексі «Аква-Він» 19:02 В центрі міста з’явиться окрема смуга для громадського транспорту. ОПИТУВАННЯ 18:03 Масове отруєння в Калинівці: після шаурми в лікарні опинилося 25 людей, серед них семеро дітей 17:45 Троє дітей без даху над головою: у Крушинівці дрон знищив будинок родини 17:12 «Щоб не робив, бачу пораненого сина»... 14 дронів з іменами Героїв полетіли до бійців «Азову» 16:18 У Вінниці завершують реконструкцію Соборної. Тролейбуси змінять графік руху
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up