Операція атестація. Що кажуть на співбесідах поліцейські про свої статки

Операція атестація. Що кажуть на співбесідах поліцейські про свої статки

Співбесіди з поліцейськими в атестаційних комісіях, які почалися вчора, 11 серпня, продовжуються. Сьогодні – про декларації, із яких напрошується висновок: хочуть залишитися працювати в поліції люди несімейні, бездомні та такі, що не нажили за роки служби абсолютно ніякого майна. 

Насправді та інформація, що була в деклараціях про доходи атестованих, часто не відповідала дійсності. Принаймні, тій комісії, в якій працює журналіст RIA/ 20minut.ua, співротники поліції самі говорили: не написали усієї інформації про майно навмисне. Вони не безхатченки, мають де жити. Інколи мають і на чому їздити. Але…

- Нам сказали в кадрах не писати персональні дані, - відповідали колишні міліціонери на питання «Чому в декларації самі прочерки?».

Виявилося, працівники заповнювали лишень графи про отриману зарплату, бо не правильно зрозуміли «кадровиків». Їм дали завдання підготувати копію декларації для оприлюднення на відомчому сайті із затушованими ідентифікаційними кодами, домашніми адресами, номерами машин й так далі… Тобто без тих даних, які можуть використати недоброзичливці проти самих співробітників. Останні ж пішли легшим шляхом. Подали копії взагалі без нічого, крім зарплати. Кожен другий не вказав, що має сім’ю, не те що майно.

Відео дня

Звісно, порожні чи напівпорожні декларації не у всіх співробітників. Хто все таки вписав машину чи кватиру, його питали, як примудрився з низькою зарплатою (в основному три-чотири тисячі гривень) назбирати на дорогу покупку.

Доречі, найдорожчі автомобілі із задекларованих, коштували 50 і 75 тисяч гривень. Така ціна була вказана у графі про придбання у власність. Річна ж зарплата співробітника третьої категорії (від сержанта до майора) десь у вдвічі менша за вартість кожної з цих машин.

- Купив за гроші на весілля, - сказав молодий поліцейських з району. – У мене весілля було нещодавно…

Надарували стільки, що вистачило на автомобіль, ще кільком працівникам. Вони теж пояснили дорогу покупку недавнім весіллям.  

- Я ту машину продав вже, хочу будуватися, - пішов далі один із таких щойно одружених співробітників і додав, що земельна ділянка йому теж обійшлася задарма: - Батьки дали шматок землі.

Крім декларації, комісії вивчають послужний список працівника. Мають його характеристику, дані про планові заліки (на фізичну підготовку, вогневу тощо) та перелік дисциплінарних покарань, що заробив співробітник поліції за період служби в органах внутрішніх справ. Людей без зауважень або доган – одиниці. Щоб дізнатися, за які саме проступки і як карали працівників колишьої міліції, слідкуйте за публікаціями на 20minut.ua.  

Також звертають увагу члени комісій на результати щойно пройдених поліцейськими тестування на логіку та знання законодавства. Нагадаємо, що максимально можна було набрати на двох тестах - 120 балів. Рівно стільки було всього питань. Та відповісти правильно на кожне не зміг ніхто.

Про жінку, яка дала більше ста вірних відповідей, два дні вже ходять розмови між членами комісій. Вона ще не запрошувалася на співбесіду. А один із «двійочників» з 31 балом за два тести на комісії вже був. Він не слідчий, не опер і навіть не вартовий. Це водій, тому суворо рішення щодо нього не приймали.

Хочете спробувати себе на здатність відповісти на питання з логіки, які були в поліцейських? Редакція зробила пробник такого тестування.  


Читайте також:

Операція атестація. Почалися співбесіди з поліцейськими. Як все відбувається

Атестація поліції. Хто з начальників провалився, а хто пішов на підвищення

Декларації начальників поліції: чому схована правда?

Рахуємо чужі гроші. Скільки заробляють “поліціонери”?
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:53 У Вінниці відбудеться інтерактивна виставка «Як не стати жертвою фейків» 18:35 Ні в якому випадку не терпіти: куди можна звернутися у Вінниці в разі домашнього насильства 18:06 Печену рибу на соломі внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини Вінниччини play_circle_filled 17:33 «Саша загинув четвертого, а мені ще шість днів брехали, що він на позиції»: підтримайте петицію Від читача 11:23 Як отримати право на захист, коли вина відсутня 17:09 Запустили новий приміський потяг зі Жмеринки на південь замість скасованої електрички до Одеси 16:17 Мовчання на місці, де він ходив: як вінничани вшанували «Грєнку» в річницю загибелі play_circle_filled photo_camera 16:02 З російського полону повернули 205 воїнів. Серед звільнених п'ятеро вінничан play_circle_filled photo_camera 15:15 Від 15 тисяч гривень. Скільки коштує вивчитися на права у Вінниці 14:09 В Україні зросла кількість мільйонерів. Де найбагатші люди в країні 13:35 Асфальту немає, а машини «літають». Провулок на Старому місті став об’їзною дорогою photo_camera 13:22 «30 кілометрів ганьби»: мешканці Бару вимагають ремонту дороги до Вінниці play_circle_filled 12:37 Білик, Vivienne Mort, Іздрик, Ніно Катамадзе і «ДивоVision» від відомих ілюзіоністів! ТОП концертів травня у Вінниці play_circle_filled photo_camera 12:30 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 12:15 У Ладижині чоловік підпалив екскаватор через борг за газ 11:48 Власник м’ясопереробного підприємства повернув вісім мільйонів боргу несплачених податків 10:56 У середмісті на «зебрі» водій Nissan збив 17-річну дівчину 10:18 «Не хочеш на фронт? Плати»: на Вінниччині командир і лікарка брали хабарі за вплив на ВЛК play_circle_filled 09:56 На кількох вулицях не буде світла та води: оперативні дані про відключення 6 травня 09:40 Ідеальні подарунки до Дня матері: СПА-розкіш, елегантна білизна та здоров'я (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up