Сьогодні, 26 червня, відбувся перший у Вінниці чемпіонат з воркауту. На ньому змагалися 40 учасників з усієї України, які показали “вищій пілотаж” на брусах та турніках.
Атлети приїхали з кількох міст. Тут були представники Києва, Львова, Кривого Рогу та менших міст, таких як Олександрія, Кременчуг та інші міста. Багато воркаутерів приїхало з Вінниці.
Один з організаторів фестивалю Віталій Ворохоб розповів журналісту “20хвилин” рецепт як стати воркаутером.
- Треба посиленно займатися спортом, - каже представник Streetworkout у Вінницькій області Віталій Ворохоб. - І це не тільки базові елементи на перекладині або на брусах, але й інші види спорту: плавання, футбол, танці, легка атлетика та інше. Запам’ятайте, що якщо людина буде розвиватися, то в неї все вийде добре.
На початку змагань виступив Михайло Нелюбов з Миколаївської області, Хлопець від народження має паралізовані кінцівки, тому пересувається у інвалідному візку. Та незважаючі на свою інвалідність, Михайло показує клас на перекладині.
- Мій девіз: «Все в наших руках», - каже Михайло Нелюбов. - Я не вважаю, що мене в чомусь обмежили. Можливо, мені дано навіть більше, ніж іншим. Ще одне моє правило: «Нехай немає сил - посміхайся!». Адже багато що залежить від нашого настрою. Для початку потрібно це прийняти, а вже потім працювати над собою. Усвідомивши, що у мене є здорові, сильні руки, я зрозумів: це дар. Адже у деяких людей, що опинилися в подібній ситуації, немає і такого. Тому треба цінувати, радіти і користуватися тим, що маєш.
Більше про історію Михайла на сайті facty.ua
Далі почалися воркаут-батли. Двоє атлетів по черзі виступають зі своїми “номерами” обираючі турнік чи бруси. Через деякий час судді зупиняють “батл” та обирають переможця. Як це проходило, дивіться у відео:
Організаторами змагань виступили Вінницька міськрада, компанія “РУДЬ, Академія активного відпочинку та інші організації.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 17 від 23 квітня 2025
Читати номер