Брифінг губернатора про обмеження на Вінниччині через коронавірус (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

Брифінг губернатора про обмеження на Вінниччині через коронавірус (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)
  • Сьогодні, 17 березня, вступили в силу заходи обмеження через епідемію корона вірусу. Голова Вінницької ОДА розпочав брифінг.

Брифінг щодо заходів, які здійснюватимуться в області з метою запобігання коронавірусу, відбувається в онлайнрежимі.

Дивіться трансляцію:

У міськраді, 16 березня, нагадаємо, провели чергове засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій. На ній розглянули стан справ у місті, в якому діє карантин через COVID-19 та зробили посилення обмежувальних заходів.

Перелік нових обмежувальних заходів на час дії карантину зачитав мер Вінниці Сергій Моргунов: 

«З 00.00 17 березня тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування, незалежно від форм власності, з присутністю понад десяти осіб:

  1. Центрів надання адмінпослуг «Прозорі офіси»;
  2. Фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;
  3. Зоопарків, водних парків, парків атракціонів;
  4. Усіх торговельних закладів (крім продуктових, побутової хімії, аптек та АЗС);
  5. Торговельно-розважальних центрів, ринків (крім продовольчої групи товарів);
  6. Перукарень, ресторанів, закладів громадського харчування, у тому числі у готелях; барів, клубів, кафе, дискотек, пабів.
  7. Інших закладів та установ, які надають платні послуги населенню, незалежно від форм власності та непов’язані з наданням послуг охорони здоров’я та життєзабезпечення.

З 12.00 18 березня, нагадаємо, закривають пасажирські міжміські перевезення й метро. Дозволятимуться лише:

  • у маршрутках до 10 пасажирів і таксі,
  • до 20 осіб у тролейбусах, автобусах, вагонах трамваїв.

Станом на 16 березня у Вінниці в медичних закладах перебуває двоє хворих, яких підозрюють на коронавірусну інфекцію. Наразі в Україні сім підтверджених випадків інфікування COVID-19.

В управлінні патрульної поліції у Вінницькій області, нагадаємо, через коронавірус обмежують прийом громадян. За інформацією управління, ведеться прийом лише з невідкладних питань.

Вінничани скаржаться на відсутність захисних масок в аптеках. Оприлюднили список аптек, в які мають надійти засоби захисту.

 

Читайте також:

Жорсткий карантин: в Україні припиняють рух всіх поїздів та електричок

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 6 по 12 квітня, які ви могли пропустити 20:38 «Нива» в гостях подужала лідера групи «Куликів-Білку» 20:02 Вінниччину з понеділка накриють сильні заморозки. Синоптики розповіли коли чекати на потепління 19:12 «Кабанячий променад»: прикордонники зняли велику родину диких кабанів на Вінниччині play_circle_filled Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 18:03 У Вінниці готують квіти та вуличні кашпо для весняного озеленення міста 17:05 Маленький герой з великим серцем: 11-річний вінничанин Роман Олексів пробіжить Бостонський марафон 16:34 Маєток, який пережив не одне століття: що залишилося від резиденції Бжозовських у Соколівці photo_camera 16:12 Комплекс мозаїк Вінницького політеху отримав статус пам’яток культурної спадщини photo_camera 15:07 Від глядача до суворого критика: як 17-річний козятинчанин потрапив на «МастерШеф» 14:33 Нардепи витратили 100 мільйонів на авто у 2025 році: серед них є двоє з Вінниччини play_circle_filled 14:12 У міськраді опрацювали понад 26 тисяч звернень громадян. Що найбільше цікавило вінничан 13:04 Яскраві весняні локації з’явились у Подільському зоопарку. Графік роботи та пільги для відвідувачів photo_camera 12:32 Понад 817 тисяч українців працюють у ФОПів: яка ситуація на Вінниччині 12:23 Юні волейболісти Вінниці здобули путівку на «колосівський» чемпіонат України 11:58 Полює на «лис» і «слонів». Вінничанка стала чемпіонкою України із шахів і радіопеленгації 11:23 На берегах малої річки Скельної вінничани зібрали гору шин та пів сотні мішків сміття photo_camera 10:31 Як ви оцінюєте стан кладовищ у Вінниці перед проводами? Ми запитали 10:14 Оренда комунального майна поповнила бюджет Вінниці на 38 мільйонів 09:04 У Луцьку група підлітків вчинила бійку з ТЦК, намагаючись «відбити» вінничанина. ВІДЕО play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up