Хто такий тестувальник - 5 переваг професії QA Engineer (Новини компаній)

Хто такий тестувальник - 5 переваг професії QA Engineer (Новини компаній)

ІТ-сфера постійно розвивається створюючи нові продукти, які потребують перевірки до того, як вийти на ринок, щоб користувач отримав якісний продукт. В основному якість продукту залежить від Quality Assurance Engineer (QA Engineer).

Хто такий QA Engineer?

QA Engineer - це спеціаліст із забезпечення якості, робота якого спрямована на поліпшення процесу розробки ПЗ (програмного забезпечення), запобігання дефектів і виявлення помилок в роботі продукту.

Опанувавши спеціалізацію QA Engineer ти отримаєш ряд переваг, які відкриють тобі безліч шляхів для перспективного розвитку, нових знайомств, постійного освоєння нових технологій.

Перевага 1. Постійний розвиток. QA Engineer знаходиться в постійному розвитку, оскільки потрібно бути в курсі останніх ІТ-тенденцій і залишатись затребуваним. Будьте готові до того, що частину вільного часу потрібно приділяти саморозвитку. Відвідувати мітапи, хакатони, ІТ-конференції, читати спеціалізовану літературу. Це корисна та ефективна інвестиція, яка сприяє кар’єрному розвитку.

Перевага 2. Робота в команді. Бути тестувальником - означає комунікувати з людьми різних поглядів і характерів. Вміння знаходити підхід і отримувати потрібну інформацію, адже продуктивне спілкування в середині колективу допомагає створити якісний продукт і вкластися в дедлайн проекту. Хороша прокачка софт скілів.

Перевага 3. Молода і перспективна професія. Для QA Engineer існує достатня кількість напрямків розвитку. Розпочавши з позиції початківця (junior QA), з часом покращивши свої професійні навички, можна “дорости” до middle QA, а потім до senior QA. На цьому шляхи розвитку не закінчуються, зануривши свої знання в один з видів тестування можна спробувати себе в ролі управляючого (керівника) командою тестувальників.

Перевага 4. Творчий підхід. Побутує стереотип, що робота Manual QA Engineer нудна і що основна його задача - пошук багів (помилок, дефектів). Дійсно тестувальники займаються пошуком багів, але це далеко не єдина ціль їх діяльності. Перед початком тестування потрібно провести аналіз вимог, скласти тест план, написати тест-кейси, а також продумати, що команда, можливо, забула, прогавила чи не передбачила. Тестувальник розвиває в собі навик дивитися на систему з різних, абсолютно непередбачуваних сторін.

Перевага 5. Знання англійської мови. Більшість ІТ-компаній працюють з іноземними замовниками відповідно усі комунікації, документація ведеться англійською мовою. Тому знання іноземної для QA Engineer є пунктом номер один. Крім цього, більшість новин з світу тестування та спеціалізована література публікується англійською. Володіння іноземною дозволить бути в курсі останніх подій.

Як стати тестувальником і з чого розпочати кар'єру QA інженера?

Коли вивчаєш щось нове виникає відчуття розгубленості, оскільки різні інтернет ресурси подають одну інформацію по-іншому. Можна почитати спеціалізовану літературу, подивитися відео, але як не крути без практики на реальних проєктах та комунікації з досвідченими викладачами-практиками не обійтися. Вінницька ІТ-Академія рекомендує обрати спеціалізований курс Manual QA. Викладачі-практики з багаторічним досвідом допоможуть систематизувати знання, а практика на реальних проєктах пришвидшить результат від отриманих теоретичних знань. Протягом навчального періоду ви отримаєте повний комплекс знань та навиків необхідних для кваліфікованої роботи Manual QA Engineer.

Реєструйтесь на курс “Manual QA” та навчайтесь у справжніх професіоналів і отримай роботу в ІТ гарантовано.

Прес-служба Вінницької ІТ-Академії
Веб-сайт: ita.in.ua
e-mail: [email protected]
Тел.: (067) 431-19-21

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:44 Вінницькі гімнастки підкорили Грузію. Привезли 21 нагороду з «Keti Cup Tbilisi» photo_camera 20:29 Родичі та бізнес-партнери у вінницьких МСЕК: знайшли багато цікавого в деклараціях членів комісій 19:35 «Ми гідно робимо свою роботу». Про історію та випробування війною Ладижинської ТЕС 18:45 Класична, сирна, шоколадна. Знані вінничани діляться рецептами великодньої паски та хліба photo_camera Від читача 13:03 EPAM Україна та ГО «Загартовані серця» передали Силам оборони 100 автомобілів 18:10 Оригінальні автозапчастини від провідних виробників тепер доступні для вінничан (Новини компаній) 18:09 У Вінниці виділять 21 мільйон гривень на потреби Захисників та Захисниць 17:48 Шукає ту, яку ніколи не цілував. Вони обоє із Джурина: хвилююча історія двох наших земляків 17:32 Як вінничанам з хронічними захворюваннями безплатно отримати ліки 17:00 Афіша Вінниці. Де і як відпочити дітям і дорослим на вихідних 27 та 28 квітня 16:35 Охорона та безпека під час війни: вінницькі охоронні фірми, сигналізація та відеонагляд (партнерський проєкт) 16:33 В останні дні квітня на вулицях біля Київського мосту обмежать рух. Яка причина та скільки це триватиме 14:45 З’явився білий бенгальський тигр. Чим ще здивує Подільский зоопарк у новому сезоні? photo_camera 13:45 У Вінниці чоловік з сокирою накинувся на контролера обленерго 13:32 «Колосівські» тхеквондисти здобули дві бронзи на турнірі «Hereya open» в Болгарії 13:20 Де смачно пообідати на Вишенці: огляд бізнес-ланчі і не тільки (партнерський проєкт) 12:45 За вбивство продавця трактора хмільничанин сидітиме 15 років 12:21 «Коли в темну пору йшли по траві, іскри сипалися з-під ніг». Спогади про аварію в Чорнобилі photo_camera 12:00 Адреси, де у Вінниці 26 квітня тимчасово не буде світла чи води 12:00 Як знайти роботу в Польщі: поради для українців (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up