Вінничанка «влаштовувала» медиків на добре оплачувану роботу. Заробила 300 тисяч

Вінничанка «влаштовувала» медиків на добре оплачувану роботу. Заробила 300 тисяч
  • Судитимуть за шахрайство 38-річну мешканку Вінниці, яка вигадала власну схему «розводу».
  • Вона обіцяла знайомим медикам допомогти влаштуватися на добре оплачуване місце.
  • Насправді жінка витрачала гроші не на домовленості з керівниками медцентрів, а на себе.

Поліцейські задокументували і направили до суду кримінальне провадження про шахрайство з шістьма епізодами. Звинувачена — 38-річна мешканка Вінниці, яка заробила 300 тисяч гривень обманним шляхом.

За даними досудового слідства, аферистка обіцяла медикам, які скаржилися на мізерні заробітки в державних закладах, влаштувати їх на добре оплачувану роботу. Мова йшла про приватні медичні центри чи клініки або професорські місця в навчальних закладах.

— Гарно вдягаючись, маючи презентабельний вигляд, вона розповідала, що має зв’язки в різних органах виконавчої влади, в медичний центрах і за певну суму може влаштувати людину не роботу, — розповідає заступник начальника Вінницького відділу поліції — начальник слідчого відділу Максим Рижов. — Це були суми від 20 до 50 тисяч гривень. Загалом за кілька місяців вона отримала 300 тисяч від різних людей, в основному медиків.

У кримінальному проваджені, яке нещодавно закінчили розслідувати, є шість епізодів. Але в поліції розуміють, що насправді від обману аферистки постраждало більше людей. Решта не звертатися в поліцію, тому й не стали фігурантами в цій кримінальній справі.

— Жінка призналася у вчиненні злочину і пообіцяла, що людям поверне кошти, — говорить Максим Рижов. — Вона сказала, що перший випадок обману вийшов спонтанно, а потім — пішло-поїхало, бо зрозуміла, що це легкі гроші...

То ж із чого все почалось? З випадкової зустрічі в компанії. Жінка почула розмови працівників лікарні, що їм мало платять, а в медичні центри влаштуватися неможливо. І тут же підхопила: «О, то давайте, я вас влаштую в медичний центр!». 

— Вона скористалася ситуацією. Ходила в медичний центр, вивчала обстановку, в інтернеті «пробивала» інформацію про керівництво, щоб людям говорити, з ким знайома, — розказує Максим Рижов. — Насправді вона нікого не знала і нічого не вирішувала, тільки виманювала гроші на попередню домовленість. Її викрили в цій злочинній схемі і провадження вже направили до суду.

Про те, які шахрайські схеми зараз найбільш поширені, — читайте в статті «Про кота без хвоста, СМС на 40 тисяч і неіснуючі ВАЗи у лізинг. Як зараз дурять?».


Читайте також:

В будинку на Слов'янці «обчистили» кілька квартир підряд. Що винесли і у кого?

Дурний вчинок чи нахабна афера? Як вінничанин залишив сім’ю без квартири

Брехнею про вікна вінничан «розводять» на кредит. Чому цих аферистів не спіймати?

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Юрий Бондарук
    треба її "полікувати"...
  • Vic Tuc
    молодец! главврачей  и облздрав  оставила без денег! ей орден нужно вручать по борьбе с коррупцией!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:07 Сьогодні вітайте друзів зі святом: історія, заборони та прикмети 13 лютого 21:00 Зимовий облік мисливської фауни: на Вінниччині стало більше козуль 20:21 На Коріатовичів автокран переїхав чоловіка. Він помер до приїзду медиків. ВІДЕО play_circle_filled 20:02 Агент фсб намагався проникнути до СБУ у Вінниці — отримав 15 років ув’язнення Від читача 08:08 Запрошуємо на творчий конкурс «Тризуб — символ свободи» 19:09 Викинув будівельне сміття не туди і засвітився на камерах. У Вінниці оштрафували порушника 18:33 Мільйонні неточності: які порушення виявило НАЗК у деклараціях проректорок вінницьких вишів 18:15 Від Бальзака до Коцюбинського: до Дня закоханих згадуємо романи митців, що зародились на Вінниччині photo_camera 18:03 Втік до Могилів-Подільського і оформив ВПО: на Вінниччині викрили зрадника з Херсона 17:13 «Мамо, який госпіталь? Війна почалася»: два дні не могли забрати з поля бою тіло розвідника Івана Криштофа 17:10 Від ретро-Corvette до Tesla Model Y — що та скільки ввезли в Україну за 2025 рік 16:14 Фармкомпанія на Вінниччині ухилилась від сплати податків на чотири мільйони 15:05 У МОН обговорили скандал навколо виборів ректора педуніверситету та ініціювали перевірки play_circle_filled 14:14 Вінницький вбивця Анатолій Малєц вчинив самогубство у тюрмі. Що відомо photo_camera 13:30 Світ може підтримати українських дітей: проєкт фонду вийшов на GlobalGiving (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 13:18 П’яний водій ВАЗ спричинив ДТП на Гетьмана Мазепи. Патрульні склали три протоколи 12:20 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 12:06 Калинівська та Хмільницька лікарні отримали сучасне обладнання для реанімації та діагностики інсультів photo_camera 11:02 Не служив, а майже мільйон зарплати отримав. На Вінниччині судитимуть екскомандира військової частини 09:57 У будинку в Бершаді знайшли три тіла — серед загиблих двоє військових
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up