В ніч на 23 лютого у Ладижині затримали двох людей, які розповсюджували наркотики. Під час обшуків вилучили «зілля» на суму близько 40 тисяч гривень.
— Отримавши інформацію про збут наркотичних засобів на території міста Ладижин, правоохоронці розгорнули комплекс слідчо-оперативних заходів. Протиправну діяльність зловмисників працівники поліції документували упродовж декількох місяців та провели кілька оперативних закупівель, — розповів начальник управління протидії наркозлочинності ГУНП у Вінницькій області Віталій Стахов.
За його словами, під час обшуків, поліцейські затримали двох 30-річних місцевих жителів, у яких вилучили 50 доз амфетаміну, 40 доз наркотичної речовини метадон та згорток з маріхуаною.
Вартість вилучених наркотичних речовин оцінили у близько 40 тисяч гривень.
Поліцією розпочато слідство. Вилучені речовини направлені на експертизу.
Правопорушники затримані за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.307 Кримінального кодексу. За незаконне виробництво та зберігання наркотичних засобів передбачено покарання до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Читайте також:
Вінничанин привіз склад зброї з зони ООС. Ще й насадив та зібрав врожай «травки»
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 28 від 9 липня 2025
Читати номер