Мало платять? Нардепам підвищили зарплату — як голосували вінницькі

Мало платять? Нардепам підвищили зарплату — як голосували вінницькі
  • Напередодні Верховна Рада підвищила посадові оклади всім парламентаріям.
  • Тепер зарплата кожного нардепа буде перевищувати 36 тисяч гривень.
  • Список вінницьких депутатів, які проголосували "за".

Постанову про пропозиції до проекту закону про Держбюджет на майбутній рік підтримали 245 народних депутатів під час пленарного засідання, яке відбулося вчора, 20 жовтня 2016 року.

Список вінницьких депутатів, які проголосували за підвищення зарплат:

«Блок Петра Порошенка»:

Відео дня
  • Руслан Демчак
  •  Олексій Порошенко,
  •  Олександр Домбровський,
  •  Григорій Заболотний,
  • Микола Кучер
  • Юрій Македон
  • Петро Юрчишин
  • Іван Спориш
  •  Іван Мельничук
  • Геннадій Ткачук

«Народний фронт»:

  • Андрій Тетерук

 «Воля народу»:

  • Сергій Мельничук

На момент голосування відсутніми були:  Сергій Кудлаєнко.

Доповнення до постанови, прийнятої напередодні, визначає нові розміри посадових окладів парламентаріїв. Потрібно відзначити, що оклади нардепів будуть розраховуватися з мінімальної зарплати в Україні  1450 гривень. Наприклад, зарплата голови Верховної Ради тепер становитиме тридцять мінімальних зарплат, у заступників голови оклад підвищиться до 28 мінімальних зарплат.

Крім того, зростуть зарплати у керівників парламентських фракцій і комітетів - посадовий оклад буде досягати 27 мінімальних зарплат. Заступникам керівників фракцій оклад підвищать до 26 мінімальних зарплат.

Звичайні нардепи в Верховній Раді, що входять в комітети, з нового року також можуть розраховувати на високі оклади - всім вони будуть збільшені до 25 мінімальних зарплат.

Потрібно відзначити, що з 423 депутатів ВР тільки 26 людина не входять ні в один з комітетів.

Нагадаємо, що середня зарплата по Вінницькій області в серпні 2016 року складала 4233 гривень.

Читайте також: В Україні з 1 грудня 2016 року пенсія зросте на десять відсотків

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Анонім

    Таку підлу поведінку собі не дозволяли навіть Прохвесорські депутати. Живемо, в гівні, субсидіях, захмарних цінах, попереду віслюка висить сарделька з якимось «безвізовим» режимом. для незгодних є АТО, для згодних є військовий збір з-за відсутності офіційної війни. .Ох.., ось вам велодоріжка, щоб не звизділи, що покращень неає. © Живемо по новому, Порошенко, 2016.
  • zerro

    а простому народу - заоблачные тарифы, рассрочка на жкх - и впоследствии отбор недвижимости. Жывэмо, б.ть, по новому.
  • zerro

    наскакали уроды кастрюлеголовые? и где враги народа после такого?
  • Сулима Олександр

    А як кричали після майдану, що будуть жити на зарплату в 5 тисяч гривень!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:03 Березовий сік: як збирати без шкоди для природи та гаманця 15:31 Кожен третій бізнес в Україні очолює жінка: яка ситуація на Вінниччині? 14:04 На пенсію під оплески колег провели рятувальника Олексія Майструка play_circle_filled 13:35 Що подивитися у Ямполі? Зібрали найцікавіші локації міста Від читача 13:46 Соціальне опитування вінничан на тему «Обізнаність вінничан про рак шийки матки» 12:42 Біля театру ім. Садовського вшанували пам’ять жертв авіаудару по Маріуполю 12:13 Де на Вінниччині можна зробити комп’ютерну томографію безкоштовно: список лікарень 11:33 Де у Вінниці ви помічали смог і відчували запах горілого? Ми запитали вінничан 11:08 У Барському ліцеї відкрили меморіальні дошки на честь Дмитра Садового та Андрія Гончара photo_camera 10:41 В Іллінцях з річки дістали тіло 61-річного рибалки 09:42 У Калинівці працює реабілітаційне відділення для військових та цивільних. Які послуги надають? 09:30 Хокеїсти на траві вчасно погасили борг, тому наші збірні допустили на Євро 08:18 Сьогодні вітайте Олександра та Павла. Історія, традиції та заборони 16 березня 21:46 Феєрія від солістів оперети і сюрприз від Віктора Бронюка: «Далі готуємось разом вражати всю Україну!» play_circle_filled photo_camera 21:00 У Вінниці здійснили трансплантацію нирки та подарували другий шанс на життя 20:11 Військовий «Червоної Калини» з протезом здобув золото на чемпіонаті Вінниці зі стрільби 19:08 VINNYTSIA RUN 2025: вінничан запрошують на масштабний забіг. Реєстрація уже почалась 18:15 В Козятині сталася ДТП: водій перевищив швидкість і влетів у паркан 17:42 На Вінниччині встановили пам'ятний банер на честь Геннадія Керничного 17:03 У Вінниці зростає захворюваність на кір. Зафіксували три спалахи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up