Картопля в Україні стане рекордсменом зі зростання цін - експерт

Картопля в Україні стане рекордсменом зі зростання цін - експерт

Протягом 10 найближчих місяців картопля в Україні стане рекордсменом зі зростання цін серед продуктів харчування.

Як пояснив глава Українського союзу селянства, ціни на цей коренеплід виростуть в 3 рази, в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Іван Томич попереджає, що картопля в Україні буде тільки дорожчати, причому, вельми істотно. Протягом 10 найближчих місяців саме вона стане рекордсменом українського ринку по зростанню цін, значно випередивши за цим показником інші продукти харчування.

Наприклад, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, картопля подорожчає в 3 рази.

Відео дня

Попереджують про зростання цін і на інші продукти

Крім картоплі, в Україні очікується зростання цін і на ряд інших продуктів харчування. Правда, тут подорожчання вже не буде таким значним. Наприклад, ціни на свинину виростуть в межах від 10 до 20 відсотків.

Приблизно так само подорожчає і хліб. За словами Томича, ціни на цей продукт, що має соціально важливе значення виростуть приблизно на 20-25 відсотків.

Тим часом ціни на свинину на українському ринку одні з найбільш високих в Європі, тоді як зарплати і пенсії українців істотно менше європейських.

Варто додати, у минулому році кожна українська сім'я вважала картоплю одним з найдоступніших продуктів і могла придбати її в необмеженій кількості. Але в цьому сезоні картопля стала одним з найдорожчих овочів в країні.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Сергей Сидельник
    К новому году как всегда подешевеет. Даже если плохой урожай , то сильно не подорожает , мы же не в северной Корее живём, привезут из Белоруси , Польши и т д
  • Жора
    Вот уже больше семи лет этот сорт направленно-мутированного картофеля

    может свободно производиться и потребляться в Украине. В чем его особенность? Ему абсолютно не страшен колорадский жук и прочие насекомые-вредители. Ученые американской корпорации Monsanto (Монсанто) внедрили белок в структуру ДНК картофеля, который вреден для насекомых, но не оказывает никакого влияния на животных и человека. Именно так говорят официальные ученые. Но в научном сообществе существует и иное мнение, что картофелю прививают гены самих насекомых и именно поэтому они не едят продукты, которые принимают за себе подобных.

    Употребление ГМО продуктов это фригидность и истерия у женщин. При употреблении гмо картофеля  идет изменение гормональной функции. Американцы не просто придумали ГМО ,это оружие будущего.При употреблении таких продуктов люди будут уже неспособны производить продукцию которая конкурирует на рынке. Женщины стаНут фригидными,а мужчины импотентами. И гмо продукты дают привыкание как наркотики. Люди не смогут без них жить. При цене 100 грн за1 кг люди будут покупать картошку гмо, ведь они не могут без нее жить)
    Hitriy Lys reply Жора
    Жаль, что ваши родители не оказались бесплодными
  • Поpошок
    Знову паніку сіють, щоб бігли купляти. Да якось все одно...каші корисніше від картоплі
    Жора reply Поpошок
    Какие каши ? Картофель имеет 100 белок которого каши не имеют,также каши не имеют витамина с  как картофель. А  пластиковый рискоторый  сделаный из пластика не попадался в магазинах? Весь рис в Виннице сорта Басмати это не настоящий. Пропаренный это одна химия которым он обработан. Гречка вся китайская, овсянка приедается и  не каждый ее ест. Каши  не дают того что дает картошка.
    Женя Иванов reply Жора
    только есть её надо с кожурой...именно в ней все полезные элементы, а в чищеном картофеле кроме крахмала нихрена нет...как-то так
    IDDQD reply Жора
    Да что ты, чёрт побери, такое несёшь?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:52 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 11 липня 08:35 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 08:34 Вітаємо Ольгу та Олену. Свято, іменини, заборони та прикмети 11 липня 08:09 Вінниця прощається з Героєм: загинув 57-річний майор поліції Володимир Петрусян photo_camera Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 21:01 Від заробітку до в'язниці: у Хмільнику викрили двох наркоторговців photo_camera 20:12 У Жмеринці п'яний водій пропонував поліції хабар у 20 000 гривень 19:23 Як засмагати безпечно для здоров'я? Взяли рекомендації у дерматолога 19:01 Дві людини захворіли на лептоспіроз цього року на Вінниччині. Що це за інфекція? 18:35 Де мають гратися наші діти, якщо дитячі майданчики занедбані? play_circle_filled 18:08 Пухлина вагою п’ять кілограмів: у «Пироговці» провели складну операцію photo_camera 17:27 «Я всіх вас тут уб’ю!» Гвардієць накрив собою гранату у вагоні поїзда — війна однакова і вчора, і нині 17:10 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 17:07 Пропагандувала навіть у судовій залі. Вінничанка отримала строк за виправдання агресії рф 16:37 Пʼяний за кермом не основна загроза. Як судять за ДТП із потерпілими та загиблими? 16:06 Штучна шкіра та новий досвід: Вінницький опіковий центр поглиблює співпрацю з Тайванем photo_camera 15:06 Мартинівка отримала власне бомбосховище на майже 170 квадратів photo_camera 14:02 Буревій пройшов на Вінниччині. Надзвичайники виїжджали прибирати повалені дерева photo_camera 13:13 У Вінниці вшанували 16 медиків, які загинули на війні photo_camera 12:02 Мінісенсація у Подільському зоопарку — вперше народилася патагонська мара
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up